<<חזור לחיפושדנית רז


דנית רז

עו''ס MSW ופסיכותרפיסטית


עו''ס MSW, פסיכותרפיסטית גוף-נפש ומדריכה מוסמכת. מומחית בהתמכרויות ובריאות הנפש. מטפלת במבוגרים. מאמינה בכוחו המופלא והעמוק של הטיפול הרגשי גופני המתאפשר מתוך קשר טיפולי מכיל ובטוח.


תחומי התמחות:
התמכרויות,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים

מטפלת במבוגרים (גילאי 18+), המתמודדים עם משברי חיים, חווים תחושות של חרדות, דיכאון, אובדנים, טראומות וכן, התמכרויות. עובדת מזה שנים רבות בארגונים ציבוריים הן כמטפלת והן כמייסדת ומנהלת מסגרות בתחומים של בריאות הנפש, התמכרויות שכול ואובדן ועוד. הנני מדריכת עובדים בתחום הטיפול והעבודה הסוציאלית. בוגרת לימודי פסיכותרפיה גוף נפש המבוססת מיינדפולנס וכן פסיכותרפיה של האקומי. אני מאמינה בכוחו המופלא של הטיפול הרגשי ובחיבור שבין הגוף לנפש. מאמינה ביכולת של כל אדם ליצור מודעות למה שקורה בגוף ובנפש ולעבור תהליך של ריפוי מכאבים, טראומות ומצוקות דרך החיבור, החוויה המתקנת וקשר טיפולי מכיל ובטוח. הטיפול מכוון למציאת הדרך לנוע בתוך מעגל החיים תוך התמודדות עם האתגרים. השהייה ותשומת הלב לכאן ועכשיו, ממקום מקבל, שאינו שיפוטי, היא הקרקע והבסיס של התהליך הטיפולי המרפא והעמוק. כל אדם מתוך עולמו הפנימי וסיפור חייו האישי, היחיד והמיוחד, בקצב ובדרך הנכונים לו.


- לימודים: תואר ראשון (מכללת תל חי) ושני MSW (אוני' ת"א) - בעבודה סוציאלית, הדרכת עובדים סוציאליים, בוגרת קורסים והכשרות בנושא התמכרויות ו"12 הצעדים", פסיכותרפיה גוף נפש מבוססת מיינדפולנס וכמו כן, בוגרת לימודי פסיכותרפיה של האקומי HAKOMI.
- ניסיוני המקצועי של 20 שנה בבריאות הנפש והתמכרויות כולל: הקמה וריכוז של מערך התחלואה הכפולה בבית חולים "מזור". הקמה וניהול המערך הפנימייתי בעמותת "הדרך" הכולל את הקהילה הטיפולית, הוסטלים ואשפוזית ופיתוח תכניות חדשות בעמותה. רכזת משנה של "סל שיקום" במשרד הבריאות במחוז צפון. פיתוח וניהול ארצי של תחום התחלואה הכפולה בעמותת "אנוש". הקמה וניהול הקליניקה ב"מרכז הישראלי להתמכרויות ICA". מייסדת עמותה לטיפול בגברים נפגעי טראומה (לצדכם ע.ר). בעלת קליניקה פרטית לפסיכותרפיה. מדריכת עובדים סוציאליים ומטפלים. מומחית מטעם הסנגוריה הציבורית לכתיבת חוות דעת לבתי משפט. מרצה בקורסים שונים בתחום ההתמכרויות. 

<<חזור לחיפוש