חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת באומנות (MA) ומדריכת הורים מוסמכת. מתמחה בטיפול רגשי בילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז, קשיי שפה, חרדות, עיכוב התפתחותי ובעיות התנהגות שונות.

תחומי התמחות

חרדה ופוביה,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,פעוטות

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   בן עמי 6 תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות דפנה גל פיפר

שמי דפנה גל פיפר. אני מטפלת רגשית באומנות, מדריכת הורים וצוותים חינוכיים.ובעלת קליניקה ייחודית בתל אביב בשם "הדרך לגדול" אני מתמחה בטיפול פרטני וקבוצתי בילדים ובמתבגרים עם הפרעות קשב וריכוז, קשיי שפה, חרדות, עיכוב התפתחותי, קשיים חברתיים ובעיות התנהגות שונות.

אני בעלת ניסיון של מעל 18 שנים בתחום הטיפולי-חינוכי כגננת לחינוך מיוחד, מדריכת הורים וצוותים חינוכיים ומטפלת רגשית באומנות.


אני מאמינה שילדים זקוקים לאמפטיה, לרגישות, למגע פיזי, לתמיכה, להצבת גבולות ובעיקר לאמונה שלנו בכוחות שלהם. אני מתייחסת לכל ילד בראייה הוליסטית הכוללת גם את יכולותיו, קשייו ואפיוניו המיוחדים וגם את סביבתו ואת מערכת היחסים כלפיו.

מטרתי היא להביא את הילדים המטופלים למיצוי יכולותיהם על-מנת שיהיו מאושרים ופנויים רגשית ללמידה ולאינטראקציות חברתיות. אני מאמינה ביכולת של טיפול רגשי-התנהגותי לשנות, לקדם ולהביא למיצוי הכישורים הרגשיים והחברתיים הטמונים בילדלאתר של הקליניקהטיפול באמנות בתל אביב


מיומנויות חברתיות בתל אביב


השכלה אקדמית

בוגרת תואר שני MA בטיפול באומנות, אוניברסיטת לסלי.

מדריכת הורים מוסמכת, סמינר הקיבוצים

בוגרת תואר ראשון BA בחינוך מיוחד לגיל הרך בהצטיינות, סמינר הקיבוצים


ניסיון מקצועי


צור קשר עם דפנה גל פיפר