<<חזור לחיפושדקלה פלק


דקלה פלק

פסיכולוגית קלינית מומחית מדריכה


פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה. מומחית לטיפול בציבור דתי או חרדי. בעלת נסיון בטיפול בנשים הסובלות מקשיים רגשיים ונפשיים לאחר לידה.


תחומי התמחות:
ציבור דתי וחרדי, גירושין, הפרעות אכילה,בריאות הנפש,דיכאון, טיפול בנשים לאחר לידה, טיפול במתבגרים

גדלתי בבית דתי לאומי. מאמינה בהתייחסות לכל אדם באשר הוא בגובה העינים ובכבוד. אוהבת מאוד את עבודתי ואת מטופלי. מכל אחד ניתן ללמוד ולכל אחד ניתן לעזור ולו במעט. אני חושבת שבמהלך הטיפול הפסיכולוגי המטופל ואני שווים ברצון שלנו להתמודד ולהתגבר על קשייו. ההבדל בינינו הוא שאני (מתוקף מקצועי) בדרך כלל מודעת לדרך ולתהליך שהוא אמור לעשות אך לעיתים למטופל לוקח זמן להבין מה היא הדרך הזו. במקרים אחרים גם לי לוקח זמן להבין מה בדיוק הבעיה ומה צריך להיות התהליך לפתרון. לעיתים אני חשה כסוג של בלש שנדרש לפתור תעלומה. מה שבטוח הוא שאני לא מוותרת. אם המטופל רוצה לשתף פעולה ולהתמיד בטיפול, אנו נצליח יחד להבין ולעבור את התהליך הרצוי. רק נדרשת סבלנות.


תואר ראשון בבר אילן בפסיכולוגיה. תואר שני בארה"ב באוניברסיטת Feirleigh Dickinson בניו ג'רסי בפסיכולוגיה קלינית. את עבודת התיזה עשיתי על נושא היחס לחברות אצל אנשים בעלי פיגור שכלי. את ההתמחות עשיתי בישראל במספר מקומות: 1. בי"ח הפסיכיאטרי בבאר שבע במחלקת מיון והשהיה, 2. מכון "שלם" בראשל"צ, 3. מרפאה לילדים ונוער "בית בריצ'ר" בנתניה (שייך לבי"ח לב השרון). במשך מספר שנים עבדתי במסגרת שפ"ח (שירות פסיכולוגי חינוכי). כיום עובדת מזה 12 שנה במשרד הבריאות במרכז לבריאות הנפש בבת ים. עבדתי במחלקות נוער, מרפאות ומחלקות כרוניות. מעורבת ופעילה במרכז לטיפול במשפחות החולים (מית"ל). עבדתי כשנתיים בבי"ח " מעיני הישועה" במרפאת המבוגרים וריכזתי את תחום הקשיים של נשים לאחר לידה. מזה כ-10 שנים בעלת קליניקה פרטית בפתח תקווה ותל אביב. עבדתי במערך המטפלים העצמאיים של כללית מושלם וכללית. כיום עובדת ביחידה להפרעות אכילה בקופ"ח כללית.

<<חזור לחיפוש