<<חזור לחיפושדר איריס גולומב-הלמן


דר איריס גולומב-הלמן

פסיכולוגית קלינית מומחית. למבוגרים ולילדים.


אני משלבת גישות לפי מה שמתאים לך: טיפול דינמי עמוק, או יעוץ פרקטי ממוקד. לפיתוח ביטחון עצמי וקשרים, טיפול בחרדות, דיכאון, הפרעות אכילה ועוד.


תחומי התמחות:
הפרעות אכילה,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים

אני מטפלת בכל הגילאים: נוער, מבוגרים וילדים. הגישה הבסיסית שלי היא הגישה הדינמית. בגישה זו האדם אינו 'נוסחא' - הוא יחודי ומיוחד. זוהי גישה מתאימה במיוחד לבעיות של קשרים בינאישיים, גיבוש זהות, ומציאת משמעות ודרך בחיים. מצד שני, לפעמים יש בעיות שכבר נמצאה להן דרך מבוססת להתמודדות והקלה, כמו חרדות. במקרים אלו ואחרים אני משלבת התערבויות CBT ממוקדות.

יש לי נסיון רב בעבודה עם מגוון גילאים ובעיות: בעבודה עם נוער, עם ילדים והוריהם, עם בוגרים צעירים או פחות צעירים שמחפשים להשתלב מקצועית חברתית וזוגית. ועם אנשים מבוגרים בבעיות זוגיות ואחרות.
בכל מפגש אופן הטיפול שונה כתלוי באדם.
בטיפול בילדים למשל, משחקים על השטיח, והעיבוד הרגשי מתקיים במקביל למשחק. הדרכת הורים היא חלק הכרחי בטיפול בילדים, והיא זו שקובעת אם התוצאות הטובות של הטיפול ימשיכו להתקיים גם לאחר סיומו: לא מספיק שהילד יהיה פחות במצוקה, יש צורך שהבית ובית הספר יספקו סביבה שמתאימה לו. מנסיוני, גם ההורים האינטליגנטים ובעלי ההשכלה הפסיכולוגית הרחבה ביותר, מפיקים מהדרכות הורים.


PhD בחקר המוח, האוניברסיטה העברית
MA בפסיכולוגיה קלינית, האוניברסיטה העברית
בית ספר לפסיכותרפיה, אונ' תל אביב
השתלמויות בטיפול אינטגרטיבי בביה"ס החדש לפסיכותרפיה
השתלמות בטיפול זוגי ומשפחתי במכון הפסיכואנליטי ב Washington DC

עבדתי במרפאות מבוגרים, ילדים ונוער במערכת בריאות הנפש הציבורית, וכן בשירותי היעוץ לסטודנט. כיום עובדת בקליניקה הפרטית ברמת אביב.

<<חזור לחיפוש