חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני משלבת גישות לפי מה שמתאים לך: טיפול דינמי עמוק, או יעוץ פרקטי ממוקד. לפיתוח ביטחון עצמי וקשרים, טיפול בחרדות, דיכאון, הפרעות אכילה ועוד.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז, טיפול אונליין
  • כתובת:   רבינא 1, רמת אביב, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:   

אודות דר איריס גולומב-הלמן

אני מטפלת בכל הגילאים: נוער, מבוגרים וילדים. הגישה הבסיסית שלי היא הגישה הדינמית. בגישה זו האדם אינו 'נוסחא' - הוא יחודי ומיוחד. זוהי גישה מתאימה במיוחד לבעיות של קשרים בינאישיים, גיבוש זהות, ומציאת משמעות ודרך בחיים. מצד שני, לפעמים יש בעיות שכבר נמצאה להן דרך מבוססת להתמודדות והקלה, כמו חרדות. במקרים אלו ואחרים אני משלבת התערבויות CBT ממוקדות.

יש לי נסיון רב בעבודה עם מגוון גילאים ובעיות: בעבודה עם נוער, עם ילדים והוריהם, עם בוגרים צעירים או פחות צעירים שמחפשים להשתלב מקצועית חברתית וזוגית. ועם אנשים מבוגרים בבעיות זוגיות ואחרות.
בכל מפגש אופן הטיפול שונה כתלוי באדם.
בטיפול בילדים למשל, משחקים על השטיח, והעיבוד הרגשי מתקיים במקביל למשחק. הדרכת הורים היא חלק הכרחי בטיפול בילדים, והיא זו שקובעת אם התוצאות הטובות של הטיפול ימשיכו להתקיים גם לאחר סיומו: לא מספיק שהילד יהיה פחות במצוקה, יש צורך שהבית ובית הספר יספקו סביבה שמתאימה לו. מנסיוני, גם ההורים האינטליגנטים ובעלי ההשכלה הפסיכולוגית הרחבה ביותר, מפיקים מהדרכות הורים.


השכלה אקדמית

PhD בחקר המוח, האוניברסיטה העברית
MA בפסיכולוגיה קלינית, האוניברסיטה העברית
בית ספר לפסיכותרפיה, אונ' תל אביב
השתלמויות בטיפול אינטגרטיבי בביה"ס החדש לפסיכותרפיה
השתלמות בטיפול זוגי ומשפחתי במכון הפסיכואנליטי ב Washington DC

עבדתי במרפאות מבוגרים, ילדים ונוער במערכת בריאות הנפש הציבורית, וכן בשירותי היעוץ לסטודנט. כיום עובדת בקליניקה הפרטית ברמת אביב.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם דר איריס גולומב-הלמן