חזרה לדף החיפוש>>

בכמה מילים על דר בני מור

ניסיון רב בטיפול אינדיווידואלי במבוגרים עם קשיים רגשיים ,חרדה, ריקנות ,דכאון ,תחושת בדידות ואבדן. משלב בין טיפול דינמי ובין טיפול ממוקד .מטפל זוגי מנוסה.


תחומי התמחות

חרדה, משברי חיים ,בעיות משפחתיות וזוגיות,דכאון ,בעיות במיניות , אבל ואבדן, פוסט טראומה, טיפול בלהט''ב ,הגיל השלישי

  • אזור טיפול:   רעננה
  • כתובת:   רח .אחד העם 25 רעננה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

קצת יותר אודותי

דר" בני מור הינו פסיכולוג קליני בכיר ,עוסק בפסיכותרפיה שנים רבות, וכן מדריך פסיכולוגים . בנוסף הרצה ולמד במסגרות להכשרת מטפלים.
משלב בעבודתו עם אנשים אשר סובלים ממצוקות חיים שונות ,בין הגישה הפסיכולוגית הדינמית הקלאסית לבין טיפול נקודתי וממוקד, עם יישומים מהגישה הבודהיסטית, לפי צרכי המטופל. זאת תוך התייחסות אישית חמה, מעמיקה ומעצימה. בגישתו הייחודית משלב בין חתירה ליעדים ממוקדים לבין העמקת המודעות והתפתחות אישית. גישה זאת מאפשרת שינוי, העצמה והקלה, תוך פרק זמן קצר יחסית.
בעל ניסיון מקצועי רב בטיפול זוגי ובהתמודדות עם משברים זוגיים ומשפחתיים. עובד ברגישות רבה ובמיומנות עם קשיים בהם נפגשים בני זוג בחייהם המשותפים. וכן מטפל בנשים וגברים אשר מתקשים ליצור ולשמר קשר זוגי.
בעל ניסיון רב בטיפול בקהילת הלה"טב הן בטיפול יחידני הון בטיפול זוגי.
החל את דרכו המקצועית, בהתמחות אינטנסיבית כאנלטיקאי יונגיאני ותחום זה הפך במרוצת השנים לרבד נוסף בהבנתו המעמיקה את הנפש האנושית.
לפני כ-15 שנה, החל להתעניין וללמוד את הפילוסופיה הבודהיסטית וישומה המדיטטיבי. הרחבה זאת העשירה את המימד הרוחני בהתפתחותו כאדם וכמטפל מקצועי.
עם זאת, הינו אדם פרקטי ומעשי ועל כן יודע גם להדריך באופן מובנה והתנהגותי , במצבים בהם הדבר רצוי או נדרש.בנה את עצמו אישית ומקצועית לארך השנים , תוך השקעה רצופה ומתמשכת בתחום בו הוא עוסק.
נראה שהוא רואה בעיסוקו שליחות ודרך חיים מעבר לעובדה שזהו התחום המקצועי בו הינו מומחה.


השכלה אקדמית


ניסיון מקצועי
פנה עכשיו ל דר בני מור
התכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות