חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוג, בעל דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית, מטפל בגישה פסיכודינאמית ובכלים טיפוליים ממוקדים, מאמין במפגש פתוח, קשוב ובגובה העיניים, המאפשר שינוי וצמיחה.

  • אזור טיפול:   זיכרון יעקב/בינימינה,חדרה, נתניה, עמק חפר
  • כתובת:   הדגן 22, בנימינה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ד"ר חגי סיגל

פסיכולוג, בעל דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית, עם ניסיון בטיפול במבוגרים ובוגרים צעירים.
בנוסף להיותי מטפל, אני גם חוקר ומרצה באקדמיה, תחום מחקרי עוסק בזוגיות, התקשרות וחרדת מוות.

אני מתמחה בטיפול במבוגרים המתמודדים עם משברי חיים, קשיים ביצירה ושימור של מערכות יחסים, קשיים הנובעים מדימוי עצמי נמוך או משאלות בנוגע לזהות האישית והמקצועית, וכן בהפרעות דיכאון וחרדה.
הטיפול הנו בגישה פסיכודינמית אינטגרטיבית, לצד שילוב של כלים קוגניטיביים-התנהגותיים (CBT) על פי הצורך של כל מטופל.

השקפת העולם שלי רואה במפגש הטיפולי מרחב בו מתאפשר קשר מיטיב בין שני אנשים, קשר המבוסס על הקשבה, אמון, אמפתיה והכלה. במרחב שכזה יכול המטופל להתבונן במעמקי נפשו בכנות, באומץ ובאווירה מכבדת ולא שיפוטית. אני מאמין באפשרות האמיתית של האדם במרחב שכזה להפחית את מידת סבלו, להבין עצמו טוב יותר על כל רבדיו ולנוע לעבר שינוי, צמיחה ומימוש עצמי.


השכלה אקדמית

בוגר תואר ראשון בהצטיינות יתרה (מצטיין דיקן) בפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ובעל דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית באוניברסיטת בר אילן.

כיום אני מטפל במבוגרים (מגיל 18 ומעלה) בקליניקה פרטית בבנימינה ובכפר ויתקין, במחלקה להפרעות אכילה במרכז הרפואי "שיבא" תל השומר, ובשירותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת חיפה.

בנוסף, אני מרצה לפסיכופתולוגיה ולתיאוריות באישיות, במחלקה לעבודה סוציאלית במכללת אשקלון.

את הניסיון הטיפולי שלי רכשתי תחילה בקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן ובבית החולים הפסיכיאטרי "לב השרון". בהמשך, התמחיתי במשך שלוש שנים בשירותי הייעוץ לסטודנט שבאוניברסיטת חיפה. במסגרת עבודתי במקומות אלה רכשתי ניסיון בטיפול דינאמי במבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים ביניהם חרדה ודיכאון, קשיים ביצירת קשר ואינטימיות, קשיים בגיבוש זהות אישית ודימוי עצמי נמוך.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ד"ר חגי סיגל