חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה במפגש המיוחד הזה בין שני אנשים ובהיותו מאפשר שינוי וצמיחה.

  • אזור טיפול:   מודיעין
  • כתובת:   הלוח העברי 7, מודיעין
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ד"ר מורן גופר- לוי

פסיכולוגית, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית- שיקומית (בתחום הנוירופסיכולוגיה).
אני מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. הטיפולים הינם בגישה דינאמית אינטגרטיבית תוך שימוש בכלים קוגניטיביים- התנהגותיים במידת הצורך.
במסגרת עבודתי במסגרות השונות לאורך הדרך רכשתי ניסיון בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים המתמודדים עם קשיים שונים ובהם חרדה, דיכאון, קשיים ביצירת קשר, דימוי עצמי נמוך, חיפוש זהות עצמית, התמודדות עם משברי חיים, חסכים כתוצאה מפגיעות בילדות המוקדמת וקונפליקטים הנוגעים לגיל ההתבגרות. אני בעלת ניסיון בטיפול בילדים ונוער בסיכון.
אני מאמינה שהמפגש המיוחד הזה בין שני אנשים, המבוסס על הקשבה, הכלה, אמפתיה ואמון, מאפשר שינוי וצמיחה אישית.


השכלה אקדמית

בוגרת תואר ראשון בפסיכוביולוגיה באוניברסיטה העברית ובעלת דוקטורט בתחום הנוירופסיכולוגיה במסגרת המסלול הישיר לדוקטורט באוניברסיטת בר- אילן.
את הניסיון המקצועי רכשתי תחילה בקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר- אילן, במחלקת שיקום ילדים בביה"ח "שיבא" תל- השומר ובמרפאת ילדים ונוער בלוד השייכת ל"מרכז הרפואי לבריאות הנפש באר- יעקב".
בהמשך עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי בבית- שמש כפסיכולוגית של בי"ס, גנים וכן מסגרות של חינוך מיוחד. במסגרת עבודה זו עסקתי הן בעבודה מערכתית מול המסגרות והן בטיפולים ובאבחונים.
בשנים האחרונות אני עובדת כפסיכולוגית בפנימייה של ילדים ונוער אשר הוצאו מביתם.
בנוסף, אני מטפלת בקליניקה מקסימה במודיעין וכן מרצה בחוג לפסיכולוגיה במרכז האקדמי פרס ברחובות ומלמדת את הקורסים "מבוא לטיפול בילדים ונוער" ו"פסיכולוגיה התפתחותית".


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ד"ר מורן גופר- לוי