חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

PhD בפסיכולוגיה (MA בפסיכולוגיה קלינית), פסיכולוגית מבוגרים. מציעה טיפולים דינאמיים וקוגניטיביים-התנהגותיים (CBT), מטפלת בקליניקה פרטית במרכז רחובות. https://noatsvieli.wixsite.com

תחומי התמחות

קשיים בתחום הבין אישי, התמודדות עם מעברים ומשברי חיים, עיבוד אבל ואובדן, חרדה ופוביה, גיבוש זהות מינית ומגדרית.

  • אזור טיפול:   

    רחובות
  • כתובת:   

    אחד העם, רחובות
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות ד"ר נועה צביאלי

שמי נועה ואני פסיכולוגית מבוגרים המציעה טיפולים בגישה פסיכודינאמית או קוגניטיבית- התנהגותית (CBT).
בכל אחת מהגישות הללו, קיימת אפשרות לטיפול קצר-טווח הממוקד במטרה ספציפית (כגון התמודדות עם פחד ממעליות, חרדת מבחנים, עיבוד פרידה או הסתגלות לשינוי) או טיפול ארוך-טווח שמאפשר התבוננות ועבודה על דפוסים אישיים ובין-אישיים שבאים לידי ביטוי באופן שבו אנחנו חושבים, מרגישים ופועלים בתחומים שונים בחיינו.
מניסיוני, הבחירה "הנכונה" בסוג הטיפול ובמשך שלו היא כזו שמתקבלת בשיתוף פעולה עם האדם הפונה לטיפול, בהתאם לצרכיו ומאפייניו הייחודיים, בהתייחס למטרות שהוא מגיע עמן, ולאחר תהליך היכרות.
אני מאמינה שנקודת המוצא של כל טיפול צריכה להיות כבוד ורגישות למטופל, לתפיסת העולם שלו ולחוויותיו בעבר ובהווה. בעבודתי, אני שואפת לאפשר תהליך טיפולי שמתפתח בהתאם לקצב ולסגנון האישי של כל אדם, המספק את התנאים הדרושים עבורו ליצירת שינוי משמעותי.
https://noatsvieli.wixsite.com/mysite


השכלה אקדמית

אני פסיכולוגית (מ.ר 27-126203) בהתמחות קלינית.
אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן אילן, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שלישי (PhD) בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון. תחום הדוקטורט שלי הוא מחקר תהליכי בפסיכותרפיה.
אני מנוסה בטיפול במבוגרים המתמודדים עם קונפליקטים הקשורים ליחסים בין אישיים, קשיים בזוגיות, סטרס, חרדה, דיכאון, קשיי למידה והתארגנות, וויסות רגשי ועוד.
בנוסף לעבודתי בקליניקה הפרטית, אני מתמחה במרכז לבריאות הנפש באר יעקב, וכמו כן מרצה בקורסים שונים בתחום הפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון.


ניסיון מקצועי


צור קשר