חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול יצירתי ואקטיבי המשלב היבטים דינמיים עם כלים קוגניטיביים-התנהגותיים ומאפשר שינוי מתוך חיבור פנימי. סיוע בהתמודדות עם קשיים מקצועיים, זוגיים, הורות, חרדה, דימוי עצמי ועוד.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,חרדה ופוביה,תחושות דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות,התמודדות עם משברי חיים, אבל, טראומות

  • אזור טיפול:   

    תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   

    תל אביב
  • שפות טיפול:   

    עברית,אנגלית
  • טלפון:   


אודות ד"ר נעמה גולדמן

את ההשכלה שלי רכשתי ברובה באוניברסיטה העברית- תואר ראשון ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. הדוקטורט שלי הוא מטעם אוניברסיטת בר אילן ובמסגרתו חקרתי את חוויית הלידה כבעלת פוטנציאל להיות טראומטית עבור האישה.
אנשים פונים לטיפול עקב מגוון רחב של סיבות אך תהיה הסיבה אשר תהיה אני מאמינה בעבודה משותפת, אקטיבית יצירתית וקרובה הנתפרת לצרכיי האדם שמולי. השאיפה היא לטיפול פסיכולוגי המחזיק איזון רגיש בין התבוננות על העבר והתבוננות פנימה ובין התקדמות והשגת הישגים מציאותיים בהווה ולעתיד.
מרבית האנשים מגיעים לטיפול עקב מצוקה בחיי היום יום אשר הם מעוניינים למצוא לה פתרון ובמהלך העבודה אני מחזיקה בראש, קודם כל, את המטרה הזו. לכן אני עובדת בשילוב של כלים קוגניטיביים-התנהגותיים (כלים ממוקדים המיועדים לשינוי מציאותי, לפתרון בעיות ומצוקות ספציפיות) ושל היבטים פסיכו-דינמיים (התבוננות מעמיקה על המתרחש ועל הדינמיקה הנפשית תוך תיאור חסמים וקונפליקטים פנימיים). השילוב בין שני סוגי טיפול אלו מאפשר שינוי מתוך חיבור פנימי.
התמודדות עם צמתים משמעותיים בחיים או עם משברים יכולים להוות סיבה ראשונית לפניה לטיפול. הנושאים הם רבים ומגוונים: גיבוש זהות אישית, החלטה על דרך מקצועית, נושאים של זהות זוגית (חיפוש זוגיות, משברים זוגיים, פרידות, האתגר בניהול זוגיות ארוכת טווח), זהות הורית (פריון, היריון, לידה והורות) וזהות בינאישית (התמודדויות במערכות היחסים המקיפות אותנו כגון חברים, משפחה או קולגות). דרך הנושאים הללו עוברים כחוט השני מורכבויות רגשיות שונות כמו דיכאון, תחושות חרדה ודימוי עצמי וההתמודדות עימם מושפעת מאירועי עבר, אובדנים, משברים, אירועים טראומטיים ועוד.
את התמונה המורכבת הזו אנו מפרקים יחד, בעדינות וברגישות, תוך מחשבה על העבר, על ההווה ועל העתיד, תוך החזקה של פנים וחוץ וחתירה כל העת לשינוי במציאות, לתפקוד שהאדם שבע רצון ממנו ולהשגת המטרות הטיפוליות עבורן הגיע האדם לטיפול.


השכלה אקדמית

בעלת תואר ראשון ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בהצטיינות, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
בעלת תואר ד"ר (PH.D), אוניברסיטת בר אילן.
מטפלת בקליניקה פרטית הנמצאת בצפון תל אביב- מעל לעשור.
בעברי, עבודה בתחנה לטיפול בילד ובנוער בירושלים ועבודה במחלקה הפסיכיאטרית ומרפאת מבוגרים בתל השומר.


ניסיון מקצועי


צור קשר