חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת במבוגרים, ניסיון רב בטיפול סביב אתגרי קריירה, זוגיות, חרדות, דימוי עצמי והתנהלות במערכות יחסים. גישה אקטיבית ויצירתית המשלבת בין היבטים דינמיים לכלים קוגניטיבים-התנהגותיים.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,חרדה ופוביה,תחושות דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות,התמודדות עם משברי חיים, אבל, טראומות

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   17

אודות ד"ר נעמה גולדמן

שמי ד"ר נעמה גולדמן, פסיכולוגית קלינית מומחית בעלת ניסיון טיפולי של מעל 15 שנים, קליניקה פרטית בצפון תל אביב.
סגנון הטיפול האישי שלי הוא אקטיבי, יצירתי וקרוב. העבודה היא בגישה אינטגרטיבית- שילוב בין היבטים פסיכו-דינמיים המייצרים תובנות עמוקות ובין כלים קוגניטיביים-התנהגותיים המתמקדים בשינוי מציאותי ובפתרון בעיות.

בשנים האחרונות מתחזקת ההכרה בכך שהמוח האנושי והצורה בה הוא בנוי משפיעים בצורה דרמטית על דפוסי התנהגות, סגנון רגשי וכמובן דרכי חשיבה. כך למשל, האופן בו הזיכרון האנושי בנוי ישפיע על הצורה בה נזכור ונחווה אירועים מהעבר. ההטיות האנושיות שלנו ישפיעו על הדרך בה אנו עורכים שיפוטים, מקבלים החלטות ומנהלים מערכות יחסים. אני מאמינה כי דיבור על הקשרים הללו בתוך המפגשים הטיפוליים ודוגמאות ממחקרים עכשוויים יכולים לעזור למטופלים להגיע לתובנות משמעותיות על עצמם.

הטיפול נפתח לרוב תוך התמקדות בנושא מסוים- החלטה משמעותית, משבר, חרדות, מציאה ושימור של זוגיות לאורך זמן, פרידה ושברון לב, הורות, התמודדויות במערכות יחסים משפחתיות, מקצועיות או חבריות. עם הזמן, נרחיב את ההתמקדות מהנושא הראשוני למעגלים נוספים בחיי המטופל/ת בהווה ובעבר.
השינוי מתרחש תוך כדי עבודה משותפת הדורשת התגייסות שלי כמטפלת ושל המטופל/ת כאחד. לעיתים, יינתנו משימות ממוקדות לעבודה בין הפגישות. פעמים אחרות, תידרש התבוננות מאתגרת על דינמיקות נפשיות, חסמים או חוויות מהעבר. ככלל, נרצה להגיע לתובנות פנימיות יחד עם שינוי ממשי במציאות והשגת המטרות אותן הצבנו בתחילת המפגשים.


השכלה אקדמית

בעלת תואר ראשון ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בהצטיינות יתרה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
בעלת תואר ד"ר (PH.D), אוניברסיטת בר אילן.
לימודי תעודה דו שנתיים בשיטות טיפול קוגניטיבי התנהגותי


ניסיון מקצועי

מטפלת בקליניקה פרטית הנמצאת בצפון תל אביב.
מרצה במכללת נתניה בקורסים העוסקים בקשר בין קוגניציה-זיכרון-נפש.
פסיכולוגית בשירותי הייעוץ לסטודנט, מכללת בית ברל.
פסיכולוגית במחלקה הפסיכיאטרית ומרפאת מבוגרים בתל השומר.
פסיכולוגית במרפאה לבריאות הנפש ע"ש אילן בירושלים.


צור קשר עם ד"ר נעמה גולדמן