חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול עבורי הוא מסע. מסע משותף, מכוונן וקשוב לצורכי המטופל.ת ואישיותו הייחודית, לעבר כינון חיים נפשיים חופשיים, צמיחה והתפתחות. מאמינה בכוחו של הטיפול להיות לבית שמאפשר לנפש לפרוח.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   ברגסון 18, רמת אביב תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ד"ר נעמה לויצקי

פסיכולוגית קלינית מדריכה, (PhD), בעלת נסיון רב בטיפול עם מתבגרים, מבוגרים וגם ילדים. עובדת הרבה עם הורים ועם נסיון מעשי ומחקרי בתחום הטיפול בהורות. לצד עבודתי בקליניקה פרטית מטפלת גם במסגרת השירות הציבורי במרכז לבריאות הנפש נס ציונה, וזאת מתוך אידיאולוגיה כי טיפול נפשי איכותי צריך להיות נגיש לכל אדם. לאחר תקופה בה טיפלתי בנערים ונערות במחלקת נוער (מחלקה אקוטית סגורה), היום אני עובדת במסגרת מרפאת ילדים ונוער בבית החולים. לתפיסתי כל טיפול הוא מפגש בין שניים, ביני לבין המטופל.ת, בו מתקיים שיח במספר רבדים וממדים. הטיפול מספק את המרחב המוגן והבטוח לבחון לעומק מחשבות, רגשות, פנטזיות, חלומות, מערכות יחסים, התנהגויות, תוך הקשבה לשכבות המרובות של המשמעות. זהו המקום בו אני והמטופל.ת מבקשים לייצר בית, מקום בו הנפש יכולה להיות חופשיה, לנוע בגמישות, ולהיות במקום של בחירה. בית בו אפשר גם לנוח ולהרגע ולקבל תמיכה, וגם להישיר מבט בפחדים, בחרדות, בכל מה שעוצר אותנו.
בטיפול אנחנו במסע משותף. יחד אנו מזהים.ות את הדפוסים והחלקים שעוצרים את הפרט מלצמוח ומלחיות חיים מלאים, וזאת במטרה לייצר תנועה והתקדמות לעבר חופש פנימי וצמיחה אישית.

בעלת נסיון בעבודה עם מגוון רב של קשיים, כדוגמת דיכאון וחרדה (כולל OCD בגישת טיפול קוגניטיבית התנהגותית), הפרעות אכילה, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, הפרעות אישיות ועוד.
בעלת נסיון טיפולי ומחקרי, במיוחד בנושאים של הורות ויחסים משפחתיים בתקופות השונות שבמעגל חיי המשפחה, כולל יחסי הורים מבוגרים וילדיהם הבוגרים. עם ילדים אני מטפלת בעזרת משחק כדרך ללא מודע וכדרך לריפוי.
יש לי הכרות מעמיקה ורקע של עבודה טיפולית והדרכתית עם הקהילה הלהט"בקית, ונסיון רב בנושאים הקשורים בגיבוש זהות בכלל, זהות מגדרית ונטייה מינית בפרט.


השכלה אקדמית

השכלה
*הכשרה למטפלים בגישת הסמכות החדשה לטיפול בהורות למתבגרים וילדים -NVR
* לימודים בתוכנית לפסיכותרפיה, אוניברסיטת תל אביב (סיום בחורף 2018).
* השתלמות בתר – דוקטורט במסגרת מלגת פולברייט.
The Andrus Gerontology Center, University of Southern California.
* דוקטור לפסיכולוגיה (PhD), האוניברסיטה העברית, ירושלים. כותרת: "הורות בוגרת: מסיפור לתיאוריה". מחקר נרטיבי (איכותני) שנערך תחת הנחייתה של פרופ' עמיה ליבליך.
* מסלול ישיר לדוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים.
* מנחת קבוצות - קורס להכשרת מנחי קבוצות במרכז ציפורי.
* תואר שני בפסיכולוגיה, במגמה הקלינית, באוניברסיטה העברית בירושלים. סיום בהצטיינות יתרה.
* תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטה העברית בירושלים. סיום בהצטיינות.

התנסות בעבודה – תחום קליני
היום: טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית לילדים, נוער ומבוגרים; טיפול זוגי וטיפול קבוצתי.
מחלקת נוער ומרפאת ילדים ונוער, המרכז לבריאות הנפש נס ציונה.
מתן הדרכות למתמחים בפסיכולוגיה ולמטפלים בפסיכותרפיה.

את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית עשיתי במסגרת השירות הפסיכולוגי לסטודנט באוניברסיטת בן גוריון ובמחלקת מבוגרים בביה"ח לברה"נ נס ציונה.
לאורך השנים טיפלתי במגוון רב של קבוצות ואף לימדתי הנחיית קבוצות במסגרות אקדמאיות שונות. התפתחתי גם בתחום של הנחיית קבוצות בטבע לקהלים ואוכלוסיות שונות.
כמו כן במשך שנים לימדתי קורסים בפסיכולוגיה וגרונטולוגיה לתואר ראשון ותואר שני, כולל הנחיית סטודנטים לעבודות גמר בתואר שני, הן במכללה האקדמית תל אביב - יפו והן באוניברסיטה הפתוחה.
ניסיון מקצועי

היום: פסיכולוגית אחראית ומנהלת מרכז יעוץ לנוער באגף לטיפול בפרט, פתח - תקווה.
קליניקה פרטית.
בעבר:
פסיכולוגית בכירה במרכז לבריאות הנפש נס ציונה - מרפאת ילדים ונוער ומחלקת אישפוז אקוטית לנוער.
השירות הפסיכולוגי לסטודנט, אוניברסיטת בן גוריון.
הנחית קבוצות מגוונות.
מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו, באוניברסיטה הפתוחה.


צור קשר עם ד"ר נעמה לויצקי