חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פתיחת האופק והכלה לכאב, למשבר ולאתגר מתוך תואמות ואיזון עם סביבת החיים. מפגש של נוכחות חומלת, אי שיפוטיות ותנועה לחירות פנימית. פיתוח יכולת התבוננות בתבניות חיים החוזרות בכפייתיות.

תחומי התמחות

התפתחות אישית, טראומה, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, מצבי תודעה ,דיכאון, חרדה, אבל ואובדן, ניהול מצבי סיכון.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מודעין
  • כתובת:   רמת אביב, תל אביב/ מודיעין
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ד"ר סמדר דה לנגה

דה לנגה פסיכולוגית קלינית מוסמכת, ד״ר לפסיכולוגיה קלינית ומדריכה לפסיכותרפיה בישראל ובקליפורניה. היא מדריכה מטפלים אודות אינטגרציה של מצבי-תודעה-בטיפול בישראל, קליפורניה, מרכז אמריקה ואירופה. דה לנגה היא מטפלת אקלקטית המשלבת פסיכולוגיה קוגניטיבית-ביהויוריסטית, פסיכואנליזה התיחסותית, פסיכולוגיה סומאטית, פסיכולוגיה אקזיסטנציאליסטית, תפישה הומאנית-טראנספרסונאלית, פסיכואנליזה אנליטית וארכיטיפית, וטיפול בטראומה (TRAUMA INFORMED THERAPY) .
היא ניהלה ולקחה חלק קליני ב: ניהול סיכונים (TMT) , מניעת אובדנות, מודעות לגזענות, עבודה עם חסרי בית ונוער בסיכון, פרויקטים הוליסטיים-אקדמיים בישראל, יפן וקליפורניה ובקהילות אלטרנטיביות בקליפורניה, יפן וגואטמלה. היא התמחתה בטיפול בטראומה ופוסט טראומה, תרגול מצבי תודעה (כגון: דה-פרסונליזציה, דיסוסיאציה, הלוסינציה ומסעות אסטראלים), ניהול סיכונים בארגונים, טיפול קהילתי והתפתחות אישית. היא חוקרת את תחום מצבי התודעה והאני ללא המרכז (DECENTERED SELF), מפתחת ומלמדת את גישת הפסיכולוגיה הקוגניטיבית הא-דואלית.
דה לנגה ייעצה ותרמה לארגונים: האוניברסיטה של קליפורניה, סן פרנסיסקו (UCSF), בית הספר הגבוה לאומנות של קליפורניה (CCoA), הקולג' של סנטה רוזה בקליפורניה, San Francisco’s CASA והשירות הפסיכולוגי באוניברסיטת בן גוריון בנגב.


השכלה אקדמית

השכלה:

2014-2015: האוניברסיטה של קליפורניה, סן פרנסיסקו, פוסט דוקטורט.

2008- 2014: המכון הגבוה ללימודים מתקדמים פסיפיקה (Pacifica Graduate Institute), קרפינטריה, קליפורניה.

Ph.D., דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית עם דגש בפסיכולוגית עמקים

(analytical psychoanalysis).2005- 2007: האוניברסיטה על שם ג'ון פ. קנדי (John F. Kennedy University), פלסנט היל, קליפורניה.

B.A, בהצטינות בפסיכולוגיה.1991- 1992: האוניברסיטה העברית, ירושלים.

B.Ac, מועמדת לתואר ראשון בתולדות האומנות ופילוסופיה מערבית.
ניסיון מקצועי


צור קשר עם ד"ר סמדר דה לנגה