חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מנוסה בטיפול בתקיעות, התלבטות, קושי ביחסים, הורות, דכאון, חרדה, התמודדות עם מציאות קשה (טראומה, מחלה, פרידה, אובדן וכו'). טיפול פסיכודינאמי ומשולב (טקסטים- פרוזה ושירה, ACT).

תחומי התמחות

תקיעות, אובדן, חרדה, דכאון , טראומה, פרידה, קשרים במשפחה, קשיים חברתיים. הגיל השלישי. ספקית משרד הבטחון. גישה דינאמית ומשולבת

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן, צפון תל אביב
  • כתובת:   נאות אפקה, תל-אביב, וגם טיפול אונליין
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   מעל 20 שנה
  • טווח גילאים:   18 ומעלה

אודות ד"ר ערגה דרורי

לכולנו יש תקופות בהן אנו תקועים, מאבדים כיוון, חווים קושי בזוגיות, בקשרים בינאישיים, מתאבלים או מתמודדים עם מציאות קשה (טראומה, מחלה, פרידה, אובדן וכו'). טיפול מכיל ותומך מהווה הזדמנות לברר, להתמודד, לעודד התפתחות אישית וליצר תנועה ושינוי מיטיב בחיינו.

מנסיוני למדתי, שלכל אדם יש דרך משלו להיות בטיפול, להעזר ולהתמודד. לאורך חיי טיפלתי במסגרות שונות ומגוונות, וכך רכשתי ידע, ניסיון, וכלים שמאפשרים לי לטפל באופן מבין, יעיל ומותאם לצרכי המטופל. על פי מידת ההתאמה למטופל, עובדת גם עם טקסטים (שירה, פרוזה).

בשנים האחרונות אני עובדת בקליניקה הפרטית, ומטפלת באנשים המחפשים דרך לצאת מהתקיעות בה הם נמצאים, להתפתח ולהתקדם, על מנת לנהל את חייהם באופן משמעותי ומיטיב.

בנוסף על הכשרתי כפסיכולוגית קלינית וכפסיכולוגית חברתית, אני גם מנחה קבוצות של אנשים המתמודדים עם ארוע קשה (התאלמנות, טראומה, פרידה, אובדן).

הטיפול מתקיים בקליניקה בנאות-אפקה, במקום שקט, קרוב לקווי אוטובוס מרכזיים, ועם חניה חופשית (באפור).
עורכת גם ביקורי בית לבני הגיל השלישי (במגבלות הקורונה).
ספקית משרד הביטחון


מטפלת בגישה פסיכודינאמית ומשולבת (מיינדפולנס, ACT, שימוש בטקסטים).


השכלה אקדמית

דוקטורט בפסיכולוגיה, אוניברסיטת תל-אביב.
תואר שני בפסיכולוגיה, בהצטיינות יתרה, אוניברסיטת תל אביב.

ספקית של ‏משרד הביטחון‏
‏טיפול פרטני וקבוצתי‏ ב-‏מרכז אלה - להתמודדות נפשית עם אבדן‏.

נסיון מקצועי נוסף:
קליניקה פרטית, ‏‏ש"י שירות יעוץ לניצולי שואה, ‏מכון תל"מ- רשת ארצית לטיפול פסיכולוגי. מרפאה פסיכיאטרית למבוגרים - תל השומר, תכנית עמיתים- החלמה נפשית בעזרת הקהילה, אברבנאל- מעון יום פסיכיאטרי למבוגרים, מרפאת מבוגרים, מרפאת ילדים ונוער, "ממעמקים" - ליווי רגשי למשפחות שכולות. נתן- ליווי משתקמי נפש בקהילה. שב"ס- טיפול באסירים.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ד"ר ערגה דרורי