חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה בכל ליבי ביכולת של כל אחת ואחד מכם, לצמוח ולהתפתח מתוך הקושי ולחיות חיים רגועים ומאושרים יותר. מגישה בערוץ 13 פינה בנושא זוגיות ומשברי חיים ומומחית לייעוץ במגוון קשיים

תחומי התמחות

יועצת בערוץ 13 לזוגיות ומשברי חיים. מטפלת בשיטת FIT לטיפול במצוקה ובמשברים

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,ירושלים
  • כתובת:   ארלוזורוב 20 ירושלים
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   20
  • טווח גילאים:   מתבגרים ומבוגרים
  • טווח מחירים:   300-450

אודות ד"ר רונית שרון

בקצרה: ד"ר רונית שרון היא מומחית מוכרת לייעוץ וטיפול אישי וזוגי, המגישה פינה שבועית בנושאים אלו בתוכנית הבוקר של ערוץ 13. לצפייה בטיפים חשובים של רונית הכנסו לערוץ ה YouTube

מייעצת ומטפלת בשיטת FIT - "שיטה אינטגרטיבית ממוקדת" המוגדרת בזמן של 16 עד 24 מפגשים.
מנהלת את מכון קשרים, מכון מוביל ומוסמך לייעוץ וטיפול אישי, זוגי ומשפחתי, עם סניפים בתל אביב, ירושלים ורחובות. המכון הוכר לאחרונה על ידי האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, כמכון מוסמך להכשרה מקצועית של מטפלים ומטפלות, הכרה ייחודית המעידה על הרמה המקצועית הגבוהה של המכון.

"אני מאמינה בכל ליבי, ביכולת של כל אחת ואחד מכם, לצמוח ולהתפתח מתוך הקושי ולחיות חיים רגועים ומאושרים יותר. החזון שלי הוא להפיץ את שיטת FIT, כדי לעזור לכמה שיותר אנשים וזוגות ליהנות מיתרונותיה".

רוצים לשמוע עוד?
המשיכו לקרוא, או צרו קשר עם רונית בטלפון 050-6866442 או במייל [email protected]
או השאירו כאן הודעה ורונית תחזור אליכם בשמחה.

עוד על רונית:
רונית מגישה פינה שבועית בתוכנית הבוקר של ערוץ 13, בנושא ייעוץ וטיפול זוגי ואישי. לצפייה בטיפים חשובים הכנסו לערוץ ה YouTube של ד"ר רונית שרון.
בנוסף, רונית מרצה באוניברסיטה העברית בירושלים, לתואר ראשון ושני. כמומחית מוערכת בתחומה, היא מוזמנת לעתים קרובות לכתוב במדור "יחסים" של Ynet, להופיע בתוכניות טלוויזיה ורדיו, ולהרצות בפני פורומים מקצועיים מגוונים.

רונית מייעצת ומטפלת בשיטת FIT - "שיטה אינטגרטיבית ממוקדת ומוגדרת בזמן", שיטה ייחודית שפיתחה והמוכחת שנים רבות כמתאימה במיוחד לאנשים ולזוגות החווים משברים ומצוקה במהלך חייהם. השיטה מבוססת על שילוב בין גישות פסיכולוגיות מובילות. השיטה ייחודית בכך שהיא איננה מתמקדת בגישה אחת, כפי שמאמצים מרבית היועצים והמטפלים, אלא משלבת בין היתרונות המרכזיים של הגישות המובילות, ומאחדת אותם למקשה אחת, אפקטיבית במיוחד, והמותאמת לקושי והאתגר שלכם.

באמצעות השיטה, אנו מזהים ומעבדים את מוקדי הקושי, מבינים את ההשלכות שלהם על חיי היומיום, ורוכשים כלים להתמודדות שקולה ואפקטיבית עם הקשיים, באופן המאפשר לכם המשך חיים רגועים ומאושרים יותר.

על פי השיטה, תכנית המפגשים מוגדרת מראש ל 16 עד 24 מפגשים, בהתאם לפניה. ההגדרה מראש של מספר המפגשים, מוכחת כאפקטיבית - הן ביעילות הפתרונות והכלים הנרכשים, וכמובן כלכלית - יש התחלה ויש סוף. זאת, בשונה מגישות טיפוליות בהן תכנית המפגשים אינה מוגדרת בזמן ויכולה להמשך שנים.
לרונית ניסיון של 20 שנה ביעוץ וטיפול וגם בהדרכה של מטפלים. היא מומחית במגוון תחומים של משברי חיים ומצוקה: דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך, קשיים בזוגיות, קשיים בהורות, רווקות מאוחרת ועוד.

רונית הקימה ומנהלת את מכון קשרים, מכון מוביל בתחום הייעוץ והטיפול האישי והזוגי. המכון הוכר לאחרונה על ידי האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, כמכון מוסמך להכשרה מקצועית של מטפלים ומטפלות.

למכון סניפים בתל אביב, ירושלים ורחובות ואם נדרש, ניתן לקיים מפגשים גם ב zoom. יחד עם צוות המכון, רונית מובילה אתכם לפתרון של האתגרים והקשיים, תוך שימוש בשיטה המותאמת אישית אליכם, והמסייעת ברכישת כלים ייחודיים להתמודדות עצמאית מוצלחת והמשך חיים רגועים ומאושרים יותר.

רוצים לשמוע עוד?
המשיכו לקרוא, או צרו קשר עם רונית בטלפון 050-6866442 או במייל [email protected]
או השאירו כאן הודעה ורונית תחזור אליכם בשמחה.


השכלה אקדמית

- ד"ר לעבודה סוציאלית, האוניברסיטה העברית בירושלים.
- פסיכותרפיה, מכון מגיד, האוניברסיטה העברית בירושלים.
- מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.
- מדריכה מוסמכת, האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.
- תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, האוניברסיטה העברית בירושלים


ניסיון מקצועי

- פסיכותרפיסטית ויועצת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת
- מנהלת מכון קשרים, מכון לייעוץ וטיפול אישי וזוגי בירושלים, תל אביב ורחובות.
- מרצה בקורסים לשיטות ומיומנויות בטיפול, במסגרת לימודי תואר ראשון ושני באוניברסיטה העברית בירושלים .
- מנהלת מרכז טליה, מרכז טיפולי להורים וילדים בסיכון בירושלים.
- מרצה באוניברסיטה העברית בירושלים בתואר ראשון ושני, בנושא שיטות טיפול.
- מנחה פינה ליחסים וזוגיות בערוץ 13


צור קשר עם ד"ר רונית שרון