חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

לדעתי, אדם המגיע לטיפול מחפש שינוי. משהו בחייו כבר לא מספק או קשה מידי לשאת. הדרך פנימה לא ברורה ולעתים אף מעלה חשש. בקשר טיפולי, המטפל נוכח וקשוב, מנסה להבין ומלווה אותו במסע זה.

תחומי התמחות

משברים נפשיים, חרדה, דיכאון, אבל ואובדן, התמודדות עם משברי חיים, טיפול במתבגרים, מבוגרים וייעוץ להורים.

  • אזור טיפול:   זיכרון יעקב/בינימינה
  • כתובת:   זכרון יעקב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות הגר מדר

אני עובדת עם נערים, הורים ומבוגרים, הסובלים מחרדה, דיכאון, ריקנות, מוטרדות, עוברים משבר נפשי בחייהם, קשיים ביחסים הבינאישיים, מצבי אובדן, התמודדות עם אירועים טראומטיים. כל אלו מעלים כאב נפשי בצורות שונות – אם ע"י חרדה, דיכאון, הפרעות בשינה, הפרעות באכילה, התנהגות כפייתית, כאבים גופניים עם בסיס פסיכולוגי, מתח, חשיבה מוטרדת ואובססיבית. בטיפול נוצר מרחב ומיכל לנפש, לבטא את עצמה דרך הקשר עם המטפל, שנוכח עבור המטופל ונותן לו הכרה וליווי במה שהוא עובר. תהליך זה מעודד צמיחה וגדילה נפשיים ויכול להביא גם להקלה בסימפטומים. הרווח העיקרי בטיפול בעיניי היא תחושת הביטחון, החוזק והחופש האישיים הגדלים. כל זה מאפשר לחיות את החיים באופן מלא ועמוק יותר ולהתמודד עם אתגרי החיים יותר כקברניטים ופחות כנסחפים ברוח.


השכלה אקדמית

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן.
את התמחותי עשיתי בבית החולים שניידר, במרפאה הפסיכולוגית, לילדים ונוער הסובלים ממצוקה, הפרעות חרדה, משברי חיים, הפרעות אכילה ובהתמודדות עם מצבים רפואיים.
עבדתי חמש שנים בשרות הפסיכולוגי החינוכי באור עקיבא ובפסיכותרפיה עם בני נוער במרכז לילד ולמשפחה
בשנים האחרונות אני עובדת במרכז לבריאות הנפש "מעלה הכרמל" במרפאת חוץ למבוגרים.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם הגר מדר