חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכותרפיסטית דינמית,ומטפלת בתנועה. מטפלת במבוגרים,נוער וילדים. ישנם מצבים בהם קשה להתמודד עם קושי וכאב לבד.הטיפול הינו מפגש אמיתי המסייע להתגבר על הקשיים.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,טראומות,משברי חיים,הפרעות בדימוי עצמי, הפרעת קשב וריכוז, קשיי ויסות רגשי,הדרכת הורים

  • אזור טיפול:   פתח תקווה,בקעת אונו
  • כתובת:   חפץ חיים 9
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   12
  • טווח גילאים:   מגיל ינקות ועד מבוגרים
  • טווח מחירים:   300-450

אודות הגר קלוגר

הגר קלוגר, פסיכותרפיסטית בגישה דינאמית ומטפלת בתנועה ומדריכה סטודנטים, בעלת ניסיון רב בטיפול עם מבוגרים וילדים. מומחית בטיפול אישי דינמי ובטיפול בהורות. לצד העבודה בקליניקה פרטית בפ"ת, מטפלת במסגרת השירות הציבורי בביה"ח "גהה", ביחידת גיל-הינקות, טיפול משולב הורה-ילד וזאת מתוך אמונה כי טיפול בשלבים הראשונים עוד בגיל הינקות הינו מהלך משנה חיים בעבור הפעוטות והוריהם.
בקליניקה הפרטית, אני מטפלת במגוון בעיות עם מבוגרים ב-חרדה ודיכאון, דימוי עצמי נמוך, קשיים בזוגיות, תחושת תקיעות, משברי חיים, דיכאון לאחר לידה, טראומות, מיניות, קשיים וטיפול בהורות.
בתחום הטיפול בילדים אני מטפלת גם באמצעות משחק ותנועה ומתמחה בטיפול רגשי לילדים עם חרדות, הפרעות התנהגות, לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, קשיי ויסות רגשי ותחושתי, הפרעות בתקשורת.

לתפסתי כול טיפול הוא מפגש בין שניים ביני לבין המטופל, אני מאמינה בראש ובראשונה ביצירת הקשר הטיפולי עם המטפל כמרחב ומקום המאפשר את התנועה והשינוי. המרחב הטיפולי מאפשר מקום בטוח ומוגן בו ניתנת האפשרות להתבונן לעומק בדפוסים, במחשבות, בהתנהגויות, ברגשות, בחלומות, בפנטזיות ובמערכות היחסים עם עצמנו ועם האחרים בחיינו. מקום בו ניתנת לנפש הזדמנות לנוח, להירגע, לקבל תמיכה ובאומץ לפגוש את הקושי, הכאב, הפחד והסימפטומים שעוצרים אותנו. וביחד במסע משותף לייצר את התנועה וההתקדמות לעבר חופש פנימי עם אפשרות לבחירה, הקלה וצמיחה אישית.


השכלה אקדמית

לימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית במרכז ויניקוט
לימודי השלמה לתואר שני (MA) למטפלים מנוסים במכללה האקדמית לחברה ואומנויות
לימודי טיפול בתנועה הבעה ויצירה במכללת סמינר הקיבוצים
תואר ראשון (B.Ed) בתיאטרון- מחול במכללת סמינר הקיבוצים


ניסיון מקצועי

כיום אני מטפלת בקליניקה פרטית בפתח- תקווה מקבלת ילדים ומבוגרים
ובמקביל, מטפלת ומדריכה סטודנטים בבית חולים "גהה" ביחידת גיל הינקות מרפאה לבריאות הנפש של התינוק, טיפולים משולבים הורה-ילד וטיפולים משפחתיים. למרפאה מגיעים תינוקות המאובחנים עם הפרעות אכילה, הפרעות שינה, התקפי זעם, טראומות, תלישת שיער, הפרעות בקשר הורה-ילד ועוד.
בעברי טיפלתי במסגרות שונות:
במרכז "קשב רב" מכון לאבחון וטיפול בילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז וקשיים רגשיים
בגנים רגשיים-שפתיים ב'בני-ברק' בטיפול והדרכת הצוותים
בעמותת "גוונים" עבודה עם צעירים בגלאי 18-28 עם צרכים מיוחדים וקשיים רגשיים
בפנימיית ניצנים- מעון שיקומי טיפולי לנוער עם הפרעות נפשיות, פסיכוטיות וגבוליות


צור קשר עם הגר קלוגר