חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לכל מי שסובלת, למי שנתקע בדרך: נתקל בדבר מה שלא עובד פתאום, או לא עובד זה זמן רב… למי שהפתרונות שעבדו עבורה לא עובדים יותר, או מתמודדת עם שאלות חיים מבלבלות.

תחומי התמחות

משבר, טראומה, חרדה ופוביה, דיכאון, אבל ואובדן, טיפול בילדים, טיפול במתבגרים, הדרכת הורים, בחירת מקצוע, טיפול זוגי

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,רמת גן, טיפול אונליין
  • כתובת:   גן העיר, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית, אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות הדס סבירסקי

הדס בעלת נסיון קליני רב בטיפול במבוגרים, במתבגרים ובילדים ובהדרכת הורים.

הטיפול מוצע לכל מי שחווה רגע של משבר, משהו שפתאום לא עובד, וגם עבור מי שעבורו כבר מזה זמן משהו לא עובד. למי שיש לו שאלה לגבי חייו, בתחום הזוגי, המשפחתי, החברתי, הלימודי, או התעסוקתי.

הטיפול באוריינטציה פסיכואנליטית לאקאניאנית. מסגרת הטיפול, אופיו ואורכו ייקבעו באופן אישי עבור כל מטופל ומטופלת.

*בזמן משבר התפרצות הקורונה, רבים מתמודדים עם חרדה הקשורה לשינוי השגרה, דאגה לחייהם ולחיי קרוביהם, ודאגות כלכליות. בזמן זה מוצע טיפול מקוון הנוגע בשאלות אלו*

טיפול סביב נושאי זוגיות וקשר – רבים מאיתנו נתקלים בקשיים ובשאלות מטרידות במציאת קשר זוגי או בשמירה על קשר קיים. שאלות כמו "האם הוא/היא נכונ/ה בשבילי" או "מדוע אני לא מצליח/ה למצוא פרטנר מתאימ/ה"? מדירות שינה מעיני רבים ורבות. השאלות הללו קשורות בכך שלאהבה מימד שרירותי, היא תלויה במפגש מקרי. במפגש הזה נכנס למשחק דבר-מה ייחודי שכל אחד מבני הזוג מביא איתו. אין מתכון או מרשם כלליים שיעזרו במפגש המיוחד הזה בין שניים, ולכן על כל אחת ואחד מוטל למצוא דרך ייחודית בתוכו. בעבודה בגישה פסיכואנליטית יכול.ה המטופל.ת להתוות את מסלול ייחודי באהבה, וכך למצוא דרך טובה יותר להתמודד עם החידות שלה ועם שאלת השאלות על אודות הסיפוק החסר, הנדרש כל כך.

טיפול לסטודנטים/יות - בתקופתנו, שבה נדמה שכל האפשרויות פתוחות, רבים ורבות נתקלים במעצורים ובקשיים סביב בחירת תחום מקצועי או במהלך לימודים. שאלות לגבי העתיד המקצועי, חוויות חוסר הצלחה, קושי בדימוי העצמי וסימפטומים כגון חרדת מבחנים או דחיינות מציקים לעתים קרובות. בעזרת טיפול המאפשר חקירה מעמיקה של הרצונות האישיים אל מול היכולות והקשיים, ניתן להגיע לבחירות מקצועיות מדויקות וטובות יותר. על מנת לאפשר תהליך כזה בתקופת הלימודים, יינתן טיפול מוזל לסטודנטים.

טיפול בילדים ובמתבגרים - הדס מטפלת בבני נוער שמתמודדים עם שאלות אופייניות לגיל ההתבגרות כגון השתלבות ודחייה חברתית, יחסים בין המינים, הצלחה בלימודים, חרדות ומצבי-רוח, ובילדים שחווים קושי בחייהם או בחיבור לסביבתם, בצורת קשיים בבית הספר, חרדות, או קשיים בקבוצת החברים ו/או במשפחה.

להדס ניסיון בעבודה מערכתית ובייעוץ לצוותים חינוכיים המאפשר שיתופי פעולה עם מוסדות שונים הקשורים למטופל. אלה נחוצים לא פעם במהלך טיפול פסיכולוגי בילדים ובמתבגרים.


השכלה אקדמית

הדס בעלת M.A. בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב ותואר BA במוסיקה. לאורך השנים למדה והשתלמה בנוסף ברשת הלאקאניאנית, בג'יאפ הקבוצה הישראלית של האסכולה הלאקאניאנית החדשה, ובתפס"ן - תחנה פסיכואנליטית לנוער.


ניסיון מקצועי

עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב.
בשנים האחרונות עבדה במרפאה הפסיכיאטרית בבית חולים איכילוב, במכון גרין לפסיכולוגיה מתקדמת, במרכז הירושלמי לבריאות הנפש כפר שאול, ובשירות הפסיכולוגי החינוכי בגבעתיים. בנוסף על טיפול במבוגרים ובילדים, עסקה גם בליווי מערכות חינוך, צוותים חינוכיים והורים, בהנחיית סדנאות לקבוצות ובהוראה.
חברת עמותת תפס"ן - תחנה פסיכואנליטית לנוער:
http://www.hatafsan.com/


צור קשר עם הדס סבירסקי