חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מטפלת במתבגרים ובמבוגרים. אני רואה את הטיפול כמקום בטוח ולא שיפוטי בו מתאפשרים שיח כן ואמיץ והגשמה עצמית. אני מתאימה את מידת הנוכחות והמעורבות שלי לסגנון ולקצב המטופל.

תחומי התמחות

חרדה, דיכאון, התמודדות עם משברי חיים, פוסט טראומה, אבל ואובדן, פגיעות ראש, נכויות ומחלות כרוניות, הדרכת הורים

  • אזור טיפול:   חיפה
  • כתובת:   היינה 5, חיפה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   8
  • טווח גילאים:   מגילאי 16 עד 120

אודות הדס רווח

אני מציעה טיפול במבוגרים, בני נוער והדרכות הורים.
אני בעלת ניסיון בטיפול באנשים המתמודדים עם חוסר שביעות רצון, תחושת תקיעות, התלבטויות אישיות ומקצועיות, דימוי עצמי נמוך, שאלות זהות, קשיים במערכות יחסים, וקשיים בהורות. כמו כן, אנשים המתמודדים עם מצבי חיים מורכבים: מצוקה סביב משברים ואירועי חיים משמעותיים, דיכאון וחרדה, פוסט טראומה, פגיעות ראש (נוירופסיכולוגיה), אובדן ואבל, נכויות, מצבים רפואיים ומחלות כרוניות.
בקליניקה אני מטפלת בשיטות טיפול מגוונות, בהתאם לצרכי המטופל ובדיאלוג עמו.
מנסיוני, הקשר שנוצר בחדר הוא מרכזי והכרחי לביסוס התהליך הטיפולי. אני מאמינה כי הטיפול מאפשר למצוא כוחות וחוזקות, לזהות מטרות משמעותיות וכך להביא לשינוי, צמיחה ושיפור איכות החיים.
מטרת הטיפול השיקומי היא לסייע לאדם שעבר משבר, פיזי או נפשי, להסתגל ולהתארגן מחדש לחיים אחרים, תוך הסתכלות רחבה על היבטים שונים בסביבתו, ובכך לסייע לו לחיות חיים כמה שיותר מלאים.


השכלה אקדמית

MA בפסיכולוגיה שיקומית בהצטיינות יתרה, אוניברסיטת אריאל.
BA בפסיכולוגיה וחינוך בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון.


ניסיון מקצועי

*פסיכולוגית בקופת חולים "מאוחדת".
*פסיכולוגית במכון "משאבים" בבאר שבע- טיפול פסיכולוגי אינטגרטיבי באוכלוסיה מגוונת (ילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכות הורים) המתמודדת עם חרדה, דיכאון, טראומה, שאלות זהות וגיבוש עצמי, תחושת תקיעות ולבטים. טיפול פסיכולוגי שיקומי באנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים, נכויות ומחלות כרוניות. טיפול נוירופסיכולוגי שיקומי באנשים המתמודדים עם השלכות של פגיעות מוחיות. עריכת מגוון רחב של אבחונים: אבחונים נוירופסיכולוגיים לאנשים עם פגיעת ראש, אבחונים פסיכו-דידקטיים לילדים ונוער, אבחונים דידקטיים לסטודנטים, אבחונים פסיכודיאגנוסטיים, ואבחונים תעסוקתיים לאנשים עם מוגבלויות.
*פסיכולוגית ב"מרכז אלון"- טיפול פסיכולוגי בבני נוער עם קשיים רגשיים כגון דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה, שאלות זהות וגיבוש עצמי, במקביל להדרכות הורים והתערבויות מערכתיות.
*פסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי בשער הנגב ובבאר יעקב- התערבויות מערכתיות ופרטניות במסגרות חינוכיות שונות (גני ילדים, ביניהם גן תקשורת, חטיבת ביניים), הכוללות ליווי מקצועי לצוותים והדרכות הורים קצרות וארוכות טווח, סביב התמודדות עם מצוקות הילד, וסביב נושאים של סמכות, גבולות ומערכות יחסים.
*מרפאה לטיפול בטראומה לילדים ונוער בבי"ח סורוקה- טיפול בילדים בגישות פסיכו-דינמיות, טיפול קוגניטיבי התנהגותי מוכוון טראומה, טיפול במשחק והדרכות הורים.


צור קשר עם הדס רווח