חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עובדת סוציאלית msw , מטפלת בנערות וצעירות. מאמינה כי טיפול הוא קודם כל קשר המבוסס על בטחון, אמון ומרחב לא שיפוטי. בנוסף, מאמינה כי הגוף הוא חלק משמעותי מהתהליך הטיפולי.

  • אזור טיפול:   שפלה,אונליין
  • כתובת:   מזכרת בתיה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:   
  • שנות ניסיון:   9
  • טווח גילאים:   12-27
  • טווח מחירים:   250-350

אודות הילה ידעי

היי, אני הילה, עובדת סוציאלית, מטפלת רגשית עם נסיון רב שנים בטיפול בנערות וצעירות. בנוסף, אני מדריכת לייפדאנס, שזוהי שיטת ריקוד המחברת גוף ונפש המתאימה לכל אישה ונערה. מגיל 18 אני עובדת עם נערות ממגוון המשברים בחיים: נערות שיצאו/הוצאו מהבית, חרדות, דכאון, אובדן, גירושין של ההורים, אלימות במשפחה, טראומה, פגיעות מיניות, דימוי גוף, זהות ועוד. אני מחזיקה בתפיסת טיפול פמינסטית אשר שמה דגש על יכולותיה של הנערה/ צעירה לזהות את רצונותיה, העדפותיה וצרכיה האמיתיים ולמצוא בתוכה את משאביה הפנימיים להשגת שאיפות אלו. בנוסף, אני רואה את הטיפול כשותפות בין שוות, ומתייחסת ליחסי הכוחות הקיימים בחדר הטיפול ומחוץ לו. בנוסף לתפיסה זו, אני גם רקדנית ומאמינה בחיבור בין הגוף לרגש. אני מוצאת כי חוויות החיים שלנו עוברות דרך חשיבה, רגש וגוף. אני מאמינה בכוחה של התנועה ובחיבור לגוף להביא לריפוי ולשינוי המבוקש בחיים.


השכלה אקדמית

תואר שני בעבודה סוציאלית msw בהתמחות בטיפול בילד ונוער. - מכללת ספיר
קורס טיפול בנוער צעירים וצעירות- דימול בית ספר לעבודה סוציאלית
קורס בסיסי לטיפול בפגיעות מיניות- מרכז תאיר ברחובות.
שלב 1 emdr - אודי אורן
כיום סטודנטית לטיפול בתנועה ומחול במכללת אונו.
בנוסף מדריכת LifeDance.


ניסיון מקצועי

למעלה מעשר שנים של עבודה עם נערות מתוכם 9 שנים כעובדת סוציאלית. בשבע שנים האחרונות עובדת סוציאלית לנערות וצעירות במועצה מקומית מזכרת בתיה. במסגרת תפקידי אני מלווה, מתערבת ומטפלת בנערות בכל אתגרי החיים. החל מאתגרים של זהות, התפתחות, בלבול, דימוי גוף, מיניות ועד משברים במערכת יחסים משפחתית , חברתית, דכאון , חרדה , טראומות, פגיעות עצמיות ועוד.


צור קשר עם הילה ידעי