חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית בעלת נסיון בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים. מאמינה בכוחו של קשר טיפולי מכיל, מאפשר ובטוח לסייע בצמיחה, התפתחות וחיבור מחודש לכוחות הפנימיים

תחומי התמחות

חרדה,דיכאון,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים בריאות הנפש.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   הצפון הישן, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות הילה מולד

שמי הילה, אני פסיכולוגית (מספר רישיון 27-89554) בעלת ניסיון בטיפול בילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכת הורים. בעבודתי, אני מטפלת בילדים ומבוגרים המתמודדים עם מגוון קשיים: דימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים, הפרעות בתקשורת, לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז, חרדה, דיכאון, התמודדות עם מעברים ומשברי חיים, שאלות לגבי זהות אישית ומקצועית, קשיים במערכות יחסים ועוד. אני מטפלת בגישה פסיכודינמית, תוך שילוב כלים מגישות טיפוליות נוספות בעת הצורך.

לתפיסתי, בכל אחד מאיתנו טמונים כוחות לצמיחה ולהתפתחות. יחד עם זאת, ישנן תקופות בהן אנו חווים קושי בהתמודדות עם המציאות החיצונית או הפנימית, מרגישים שאיננו מצליחים להשיג את השינויים הרצויים בחיינו, או חשים בדידות, לחץ ומצוקה. כהורים, ישנם מצבים בהם אנו מודאגים מהסתגלות ילדינו, או שמתעוררות בנו שאלות לגבי הדרכים המיטביות בהן נוכל לסייע להם. במצבים אלה, טיפול פסיכולוגי יכול לסייע בהתבוננות משותפת על הקשיים, מציאת דרכים טובות יותר להתמודדות וחיבור מחודש לכוחות הפנימיים.


השכלה אקדמית

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות.

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקשורת מאוניברסיטת תל אביב, בהצטיינות יתרה.

את התמחותי עשיתי במרפאה הפסיכיאטרית לילד ולמתבגר בבית החולים איכילוב, שם טיפלתי בילדים ובני נוער, וערכתי הדרכות הורים ואבחונים פסיכודיאגנוסטיים.

בנוסף, התמחיתי במחלקת טיפול-יום מבוגרים בבית החולים איכילוב. עבודתי במחלקה כללה טיפולים פרטניים וקבוצתיים וכן עבודה רב-מערכתית.

בעבר, עבדתי כפסיכולוגית במדור לחינוך מיוחד בשירות הפסיכולוגי-חינוכי של עיריית תל אביב.

במסגרת עבודתי צברתי ניסיון רב בעבודה טיפולית מול מערכות שונות, כגון גני ילדים, בתי ספר, פנימיות, גורמי רווחה ועוד. כמו כן, רכשתי ניסיון באבחון פסיכולוגי לילדים ולמבוגרים.

כיום, אני מטפלת בילדים ובמבוגרים בקליניקה פרטית בתל אביב. בנוסף, אני מטפלת בילדים המאובחנים עם הפרעה בתקשורת מספקטרום ה-ASD, במסגרת גן של העמותה לילדים בסיכון.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם הילה מולד