• הצטרפות לאינדקס מטפלים

  באינדקס שלנו רשומים רק מטפלים בעלי
  רישיון או הסמכה המוכרת על ידי משרד הבריאות.

 • הצטרפות לאינדקס מטפלים

  צוות על הספה כולל
  שילוב של מומחים מהתחום
  הטיפולי ומתחום האינטרנט

הצטרפות לאינדקס מטפלים

בימינו המפגש הראשוני מתחיל הרבה לפני ששני אנשים נפגשים פנים אל פנים

1

רק מטפלים מוסמכים

המשימה שלנו היא לייצר תפיסה חיובית בקרב הקהל הרחב לגבי טיפול. הצעד הראשון הוא לאפשר לאנשים לחפש מטפל באינדקס בו הוא יודע שלא רשומים אנשים שאינם אנשי מקצוע מוסמכים. באינדקס שלנו רשומים רק מטפלים בעלי רישיון או הסמכה המוכרת על ידי משרד הבריאות.

2

שילוב חדשני ואיכותי של מומחים מהתחום הטיפולי ומתחום האינטרנט

צוות על הספה כולל אנשי טיפול ואנשי אינטרנט. השילוב הזה מאפשר לנו לתת לכם שירות מהשורה הראשונה- כתיבה שיווקית, בניית אתרים, והכל- מתוך היכרות מעמיקה עם התחום וללא פשרות מקצועיות.

3

קבל הצעה מותאמת אישית עבורך!

"על הספה" מציע מגוון של חבילות ומוצרים המאפשרים למטפל להציג עצמו בצורה האופטימלית באינטרנט בהתאמה אישית. ב"על הספה" תמצאו כל מה שצריך כדי להיות חלק מהאינטרנט בדרך שלכם.

להצטרפות לאינדקס המתקדם של על הספה

מה אומרים עלינו


שמי יהודית לוי במקצועי אני פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית. מזה מספר שנים שאני מפרסמת באתר "על הספה" תוכן אודותי ופרטים על הקליניקה שלי. האתר הינו אתר מהימן השירות מעולה המחיר בהחלט סביר והתוצאה מוכיחה את עצמה: יש לי הפניות לא מעטות שמגיעות דרך האתר . אני ממליצה בחום למטפלים לפרסם דרך האתר כי יש תוצאות. בברכה.

יהודית לוי , פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית.

אני שוב ושוב מודה לך בליבי ובאזני כל מי שתוהה לגבי דרך שיווק, על העידוד שלך שאתן צ'אנס לאתר "על הספה", לאחר שהתאכזבתי משנים של פרסום והשקעה כספית גדולה, ללא תמורה. מאחר והתשלום החודשי היה (ונשאר!) ריאלי והוגן, החלטתי "ללכת על זה", עם מעט סקפטיות לגבי האפקטיביות האפשרית. התערבותך המקצועית והמדוייקת בניסוח הפרופיל המקצועי שלי באתר, תרמה לדעתי בצורה משמעותית לעובדה שהיום, לאחר כמה שנים של פרסום באתר, הקליניקה שלי מלאה, כשחלק ניכר מהפונים הגיעו דרך האתר. יישר כוח, תודה ואני ממשיכה...,

תמר צ'יש, פסיכותרפיסטית מוסמכת האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת

הפרסום בעל הספה בהחלט הפיח חיים בקליניקה ועזר לי להגיע למטופלים נוספים. לא כולם החזיקו לאורך זמן אך חלק ניכר כן. הקליניקה די המלאה כיום .

ג'ניה וילינסקי, פסיכותרפיסטית.

שאלות ותשובות


הרישום באינדקס מיועד לאנשי טיפול בעלי הסמכה מוכרת על ידי משרד הבריאות. על כן ניתן לרשום באינדקס : עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מטפלים בהבעה ויצירה(בעלי תואר שני מוכר), קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

הצטרפות לאינדקס מטפלים

תהליך ההצטרפות נעשה כולו באתר, והוא ידידותי ונגיש ביותר למשתמש. יש להכנס לקישור הבא,
https://www.alhasapa.co.il/Join1.asp
למלא את הפרטים הנדרשים ולשלוח את הטופס. לאחר מילוי הפרטים תקבלו כתובת דוא"ל אליה תתבקשו לשלוח תעודות ותמונה.

הצטרפות לאינדקס מטפלים

הרישום לכרטיס הבסיסי כולל אפשרות להוסיף תמונה, לשלוח תעודות הסמכה ולקבל אייקון "נבדק" על הכרטיס, וקבלת סיסמה איתה ניתן להזין טקסט ללא הגבלה בדף פרטים נוספים. מכרטיס זה ניתן יהיה לפנות אליכם בטלפון או במייל. זהו כרטיס אשר מיקומו באינדקס אקראי ועולה לאחר כרטיסים מקודמים.

הצטרפות לאינדקס מטפלים

הקידום באינדקס על הספה נעשה לפי קטגוריות כאשר כל קטגוריות מורכבת מסוג טיפול ואזור בארץ. לדוגמה, טיפול פסיכולוגי בירושלים. התשלום עבור הקידום הינו חודשי, והמצטרפים לקידום במעמד הרישום פטורים מדמי הרישום. מחיר הקידום תלוי בקטגוריה הנבחרת ובמקום הפנוי בדף המבוקש

הצטרפות לאינדקס מטפלים

-על הספה שמחה להציע למטפלים מעטפת של שירותים המותאמים בדיוק לענף הטיפול. אנחנו בונים אתרים, כאלו שיכולים לעלות לאויר תוך ימים ספורים ולא דורשים שבועות על עבודה והתלבטויות. שירות בניית האתרים שלנו כולל סיוע בכתיבת התכנים, וקטלוג של עיצובים מתואמים לתחום הטיפול.

לקטלוג האתרים: https://www.alhasapa.co.il/Gallery.asp

- אנחנו מציעים קורס אינטרנטי בנושא ניהול ושיווק הקליניקה. הקורס מיועד למטפלים ומותאם להם במיוחד. הקורס עוסק בסוגיות של בניית הקליניקה- בניית חזון, מיקוד, ניהול נכון של פניות, תמחור וניהול השיח על גבייה, וכמובן שיווק, כתיבה שיווקית, איפה איך וכמה ... הקורס כולו אינטרנטי ולא צריך בכלל לצאת מהבית!

לסילבוס המלא של הקורס:

https://www.alhasapa.co.il/k/