חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול רגשי לילדים, מתבגרים ומבוגרים. הקשבה מדוקדקת לכל אחד עם הבעיה הייחודית שלו כשהכוונת הטיפול לוקחת בחשבון את הייחודיות הזו. טיפול במשברי חיים נקודתיים או בבעיות מתמשכות.

תחומי התמחות

טיפול רגשי בילדים,הדרכת הורים,נוער, מבוגרים, בעיות התנהגות,אוטיזם,חרדה,דיכאון,אבל ואובדן,משברי חיים,פוסט טראומה,

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,רמת גן
  • כתובת:   רמת גן
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   25
  • טווח גילאים:   שנתיים ומעלה

אודות ורד אשבורן נוטי

אני מטפלת במגוון בעיות כאשר כל אדם הוא עולם ומלואו. עם הידע והניסיון שנצבר עם השנים, לכל פניה יש התייחסות ייחודית ובהתאם לכך גם הטיפול. הטיפול לא נועד "לנרמל" את האדם אלא לסייע לו קודם כל בהקלה על סיבלו ואחר כך גם לקדם אותו באותם מקומות בהם הוא מרגיש תקוע כך שיוכל לחיות את חייו הכי קרוב לאמת שלו ולמאוויו ולממש את חייו במלואם עד כמה שניתן.


השכלה אקדמית

BA בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב
MA בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת בר אילן
בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה ממכון מגיד מסונף לאוניברסיטה העברית
שנים רבות של למידה והכשרה בפסיכואנליזה בגישתו של ז'אן לאקאן בקבוצה הישראלית ארופאית לפסיכואליזה וברשת הלאקאניאנית, הכוללת לימודים תיאורטיים, קליניים, סמינרים, כנסים, ימי עיון, הדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית ואנשי מקצוע מהתחום הטיפולי. הנחית קבוצות קריאה, העברת הרצאות וימי עיון.


ניסיון מקצועי

עבדתי כרכזת דיור מוגן של אנוש, עבדתי בבית החולים הפסיכיאטרי "אברבנאל" במחלקת טיפול ושיקום חוץ, מחלקה סגורה ומרפאה. מרכז טיפולי של אלו"ט לטיפול רגשי בילדים המאובחנים על הספפקטרום האוטיסטי, תחנה פסיכואנליטית לקליניקה ולמחקר בתחום מוגבלויות וביחידה לטיפול בילדים והכוונת הורים. עבדתי כמטפלת רגשית עצמאית של המכון להתפתחות הילד בלאומית, הנחיתי קבוצות באגודה למלחמה בסרטן לחולי סרטן, לבני משפחה מלווים חולים ולאובדן ושכול.
מטפלת בקליניקההפרטית בתחום ילדים (גם ילדים צעירים מאוד מגיל שנתיים ומעלה), הדרכת הורים, מתבגרים, ומבוגרים.


צור קשר עם ורד אשבורן נוטי