חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה בגישה הוליסטית המחברת גוף-נפש-רוח. מטפלת בכלים המשלבים שיחות והבנה פסיכולוגית עם דמיון מודרך, מוזיקה... מאמינה שבכל קושי ישנה הזדמנות להתפתחות וצמיחה וששום דבר אינו מקרי

תחומי התמחות

התמודדות עם משברי חיים, בעיות משפחתיות וזוגיות, אבל ואובדן, דכאון וחרדה, התמודדות עם מצבי לחץ, מימוש והגשמה.

  • אזור טיפול:   נתניה,עמק חפר
  • כתובת:   נחל פולג 37 כפר יונה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   25
  • טווח גילאים:   מבוגרים. מעל גיל 18
  • טווח מחירים:   250-350

אודות ורד מור

עברתי מסע מאתגר ומרתק בניסיון להבין את פשר החיים ואת האפשרויות לשיפור איכותם. מרגישה מבורכת להעביר את זה לאחרים ולתת הרבה כלים (שתרגלתי בעצמי) להתגבר על משברים ומכשולים, להגדיל את הערך העצמי, להתחבר למקורות השקט והשמחה בתוכנו ולגלות דרך אותנטית יותר לביטוי.
אם יש לך מועקה שלא חולפת, כאב רגשי או גופני שלא עובר, אם היית רוצה להבין טוב יותר את פשר האתגרים והאירועים שקורים לך ואת תכליתם, אם היית רוצה לשפר מערכת יחסים שמטרידה את מנוחתך,אם אינך רוצה לחיות מתוך הפחדים והספקות ואם החלומות עדיין מתדפקים על נפשך ומבקשים מימוש , מוזמנים ליצור קשר...


השכלה אקדמית

השכלה:
תואר ראשון בפסיכולוגיה ומוזיקולוגיה באוניברסיטת בר אילן
מסלול הנחיית קבוצות הורים במכון אדלר
תואר שני בייעוץ וטיפול באוניברסיטת חיפה
תעודת מטפל בטיפול באומנויות,התמחות בתנועה, באוניברסיטת חיפה
הכשרות רבות בתחום הרפואה המשלימה: מדיטציות, מיינדפולנס, קבלה, זן בודהיזם, שמאניזם אינדיאני, קלפים טיפוליים, טיפולים אנרגטיים שונים, תקשור וטיפול בקול.


ניסיון מקצועי

מלמדת, מטפלת ומנחה סדנאות בתחומים השונים מאז 1994. עם אנשים פרטיים, זוגות וארגונים. מספקת כלים ודרכים לצעוד בנתיב החיים עם יותר בטחון והגשמה. מטפלת במבוגרים בעיקר, מספקת הדרכה להורים שמתקשים להבין או לטפל בבעיות התנהגות של ילדיהם. מתמחה בהתמודדות עם משברים ואתגרים, הן בחיים הפרטיים והן בחיים המשפחתיים. בעיות של ערך עצמי, מחשבות מטרידות ופחדים מעכבים. הקליניקה שלי בכפר יונה וברעננה.
מטפלת גם בזום, בסקייפ ובטלפון.


צור קשר עם ורד מור