<<חזור לחיפושורד קינן


ורד קינן

מטפלת באמנות


מאמינה בכוחו של התהליך והקשר הטיפולי להשיב ולחזק את הכוחות והיצירתיות - באמצעות שיחה ועבודה עם חומרי אמנות, המהווים כלי ביטוי מעשיר ואחר למה שלא תמיד ניתן לבטא במילים.


תחומי התמחות:
טיפול באמצעות אמנות במבוגרים וילדים. הדרכת הורים. מדריכה סטודנטיות/ם ומטפלות/ים.


צור קשר עם ורד קינןהחיים לוקחים אותנו לכל מיני מקומות. חלקם טובים ומותאמים לנו וחלקם פחות - או לא בכלל. ארועים שונים, חלקם טראומטיים, מעצבים את דרכנו. עם הזמן קורה שאנחנו מתרחקים מעצמנו, נסחפים עם הזרם ומוצאים את עצמנו במקומות שאינם מותאמים לנו וגורמים לנו כאב – בהוויה היומיומית, בזוגיות, בהורות, במימוש העצמי ועוד.
אני מציעה טיפול שילווה אותך בהתבוננות עמוקה על התהליכים האלה, חשיפה מחדש וחיזוק של רצונות, משאבים וכוחות שנזנחו עם הזמן, וגילוי של איכויות חדשות שנוצרו ואולי זקוקות לגדילה וטיפוח כדי להפוך לדומיננטיות יותר בחייך.
אני מאמינה ביכולתה של יצירתיות להוות סביבה מגדלת ומפרה וביכולתם של חומרי אמנות להוות כלי ביטוי עשיר, נוסף ואחר עבור הנפש. אנשים רבים הפסיקו ליצור בגיל מוקדם – הדרישה הסמויה או הגלויה של הסביבה לתוצר "יפה או "נכון" מסרסת ומדכאת את התשוקה ליצור, הטבועה באופן טבעי בכל אחד ואחת מאיתנו. אני מזמינה אותך לתהליך שיאפשר לך להיות יצירתי/ת בדרך שלך ויעזור לך להתקרב מחדש לאותו צורך פשוט וטבעי ליצור, ללא צורך בניסיון קודם.


השכלה:
למדתי טיפול באמנות (.M.A) באוניברסיטת חיפה
לומדת פסיכותרפיה פסיכואנליטית בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה.
במסגרת עבודתי הציבורית עברתי הכשרות והשתלמויות ממוקדות לתחום הטראומה.

ניסיון מקצועי:
קליניקה בקרית טבעון בה אני עובדת עם מבוגרים, ילדים והוריהם.
משנת 2011 עובדת במרכז הרב תחומי לטיפול בנפגעות ונפגעי טראומה מינית השייך לביה"ח בני ציון בחיפה. במסגרת זו אני מטפלת ביחידים (טיפולים פרטניים), מנחה קבוצות אמנות וקבוצות DBT. בנוסף ריכזתי במשך שלוש שנים את תחום הקבלה למרכז (אינטייקים).
בעברי 10 שנות טיפול בילדים והוריהם במרכז הלמידה ביישוב רכסים.

<<חזור לחיפוש