חזרה לדף החיפוש>>

בכמה מילים על חגית זכאי

המפגש הטיפולי הנו עבורי מפגש של לבבות, מפגש של נשמות. זהו מפגש שמהותו הנה ריפוי, המתאפשר במרחב מקבל, מוגן ומאפשר. אל המפגש אני באה בלב פתוח, עם הרבה אהבה, קבלה וחמלה.


תחומי התמחות

ריפוי נשי, ריפוי מערכות יחסים בין אמהות לבנות, הדרכת הורים, טיפול זוגי, חירשים וכבדי שמיעה, פסיכותרפיה אינטגרטיבית.

  • אזור טיפול:   שרון
  • כתובת:   הוד השרון
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית,שפת סימנים
  • טלפון:  טלפון 

קצת יותר אודותי

חגית זכאי- ריפוי נשי, ריפוי זוגי, ריפוי מערכות יחסים, ריפוי הקשר אם-בת.
פסיכותרפיה אינטגרטיבית (גופנפש) והדרכת הורים.
טיפול בחירשים וכבדי שמיעה.
המפגש הטיפולי עבורי הוא בראש וראשונה מפגש בין נשמות. זהו מפגש של ריפוי עמוק, המתקיים במרחב רחמי מחבק, מאפשר ומכיל. במפגשים עימי אנו יוצאות ויוצאים יחד לחיפוש אחרי האהבה והאמת הפנימית העמוקה שנמצאת בכל אחת ואחד.
הטיפול עבורי הנו שליחות. אני רואה את תפקידי בסיוע לנשים, זוגות, אנשים והורים להביא לחייהם ריפוי ואהבה. כאשר אנו חוות/ים ריפי עמוק ואמיתי אנו מתחברים למעיין אינסופי של אהבה, אשר מקרינה מאיתנו על כל סביבתינו ומאפשרת לנו לחיות בשלום עם עצמנו ועם כל הסובב אותנו- בני הזוג, הילדים, ההורים, מקום העבודה והחברים.
העבודה שאני עושה הנה עבודת עומק של שינוי דפוסים מהותי. זוהי עבודה בה אנו חוקרות וחוקרים יחד את שורש הדברים תוך התבוננות בגוף ובמה שהוא יכול ללמד אותנו.
בעבודתי עם נשים אנו עובדות על חיבור לכוח הנשי שמהותו אחדות, רכות, חיבור, השראה, ידיעה עמוקה של האמת הפנימית וצמיחה מכוח ידיעה זו.
לאחר שחוויתי בעצמי תהליך ריפוי עמוק ומשמעותי וחיבור לכוח הנשי שבי, אני מסייעת לנשים להתחבר למקומות אלה, למהותן, לנשיותן, לעוצמה הנשית, הייצרית והיצירתית הטמונה בנו כנשים.
העבודה הנה בעזרת כלים שונים ומגוונים המותאמים אישית לכל אחת/ואחד (פסיכותרפיה בודהיסטית, פסיכותרפיה דאואיסטית, פסיכותרפיה ממוקדת גוף, דמיון מודרך, רייקי, תטא הילינג ועוד...).
זהו תהליך משמעותי, מרתק ומרפא מאוד, בו אנו צועדות/ים יחד, כאשר אני מלווה אתכן ואתכם עם הרבה אהבה, קבלה וחמלה, בקצב שלכם ובדרך הנכונה לכם.
כאשר אתן/ם מתחילות/ים בתהליך אני עומדת לרשותכן/ם בכל זמן, גם מעבר לשעת המפגש, כאשר אתן/ם חשות/ים צורך בכך.
תחומי התמחות- ליווי מסעות ריפוי נשיים, הדרכת הורים, טיפול זוגי, חירשים וכבדי שמיעה, טיפול באוריינטציה בודהיסטית/דאואיסטית/ ממוקדת גוף/ אנרגטית.


השכלה אקדמית

בהכשרתי אני עובדת סוציאלית, ומזה כ-30 שנה שאני עוסקת בעבודה טיפולית. במהלך השנים רכשתי השכלה רחבה והתמחיתי במגוון שיטות.
B.A בעבודה סוציאלית- אוניברסיטת בר-אילן; לימודי המשך: טיפול בילדים ונוער- אונ' בר-אילן; לימודי טיפול משפחתי- התחנה לטיפול משפחתי בר-כוכבא- ת"א;
לימודי המשך: פסיכותרפיה אינטגרטיבית מזרח-מערב- אונ' תל- אביב; קורס מורים לחשיבה חיובית בשיטת לואיז היי- אנגליה; לימודי רייקי מאסטר; לימודי תטא הילינג; דמיון מודרך.
תחומי הטיפול בהם אני עוסקת:
ליווי תהליכי עומק לריפוי ריגשי-נשי.
הדרכת הורים- להורים יכולת השפעה רבה על האווירה המשפחתית ועל ילדיהם. כאשר ההורה מרפא את הילד הפנימי שבו הוא הופך להורה טוב יותר כלפי ילדיו, והדבר בא לידי ביטוי גם בשינוי מהותי של כל האוירה בבית. לפיכך, בהדרכת ההורים אנו עוסקים בהבנת ההורים, תגובותיהם ודרך פעולתם באופן עמוק. כן עוסקת ההדרכה במתן כלים יישומיים להורים להתמודדות עם קשיים ומצבים שונים, שיקום הסמכות ההורית, ומתן הסברים פסיכו-חינוכיים על התפתחות ילדים וצרכיהם.
טיפול פרטני- בטיפול הפרטני אני עובדת בדרך הפסיכותרפיה האינטגרטיבית, ומשלבת כלים מתוך הטיפול המסורתי עם כלים מגישות שונות: פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה בודהיסטית פסיכותרפיה טאואיסטית, טיפול אנרגטי, דמיון מודרך ועוד. הטיפול מותאם ונתפר עם הרבה מחשבה ורגישות לכל מטופל לפי צרכיו.
טיפול זוגי- אני מאמינה כי זוגיות טובה הנה ברת השגה, ודורשת הרבה עבודה וטיפוח, וכן הקשבה עמוקה של כל אחד הן לעצמו והן לבן/ת הזוג. לפיכך בטיפול הזוגי הדגש הינו על חיבור זוגי דרך החיבור הפנימי של כל אחד מבני הזוג לתוך עצמו. הטיפול משלב שיחות, עבודה עם מגע וקשר עין, תרגול בבית ועוד. מטרות הטיפול נקבעות עם שני בני הזוג והעבודה הנה על שיפור דפוסי התקשורת תוך שילוב שיטות עבודה שונות המותאמות ספציפית לכל זוג ולהעדפותיו.
טיפול בחירשים וכבדי שמיעה- אני דוברת שפת סימנים ובעלת ניסיון של שנים רבות בעבודה עם חירשים וכבדי שמיעה. מתוך היכרותי והבנתי את הנושא, ביכולתי להתאים את הטיפול לצרכיהם המיוחדים תוך הבנת תרבותם ועולמם. אני עוסקת בטיפול בשפת הסימנים בכל התחומים שציינתי- הדרכת הורים, טיפול אישי וטיפול זוגי.


ניסיון מקצועי
פנה עכשיו ל חגית זכאי