<<חזור לחיפושחגית זכאי


חגית זכאי

ריפוי נשי, פסיכותרפיה אינטגרטיבית (גופנפש) והדרכת הורים


המפגש הטיפולי הנו עבורי מפגש אישי- אנושי של אישה לאישה, ולעיתים אישה לגבר, או לזוג ; מפגש של נשמות. זהו מפגש שמהותו הנה ריפוי. זוהי המהות, השליחות והיעוד שלי.


תחומי התמחות:
ריפוי נשי, ריפוי מערכות יחסים, הדרכת הורים, טיפול זוגי, לקויות שמיעה, פסיכותרפיה אינטגרטיבית, גופנית ורוחנית.


צור קשר עם חגית זכאיחגית זכאי- ריפוי נשי, ריפוי זוגי, ריפוי מערכות יחסים.
פסיכותרפיה אינטגרטיבית (גופנפש) והדרכת הורים.
המפגש הטיפולי עבורי הוא בראש וראשונה מפגש בין שתי נשמות (או שלוש). זהו מפגש של ריפוי עמוק, המתקיים בגובה העיניים. במפגשים עימי אנו יוצאות ויוצאים יחד לחיפוש אחרי האמת הפנימית העמוקה שנמצאת בכל אחת ואחד, מסייעת להתחבר לאותה אמת ולדייק אותה.
הטיפול עבורי הנו שליחות. אני רואה את תפקידי בסיוע לנשים, זוגות, אנשים והורים להביא לחייהם ריפוי. כאשר אנו חוות/ים ריפי עמוק ואמיתי הוא מקרין מאיתנו, ומסייע לנו לחיות בשלום עם עצמנו ועם כל הסובב אותנו- בני הזוג, הילדים, ההורים, מקום העבודה והחברים.
העבודה שאני עושה הנה עבודת עומק של שינוי דפוסים מהותי. זוהי עבודה בה אנו חוקרות וחוקרים יחד את שורש הדברים תוך התבוננות בגוף ובמה שהוא יכול ללמד אותנו.
בעבודתי עם נשים אנו עובדות על חיבור לכוח הנשי שמהותו אחדות, רכות, חיבור, השראה, ידיעה עמוקה של האמת הפנימית וצמיחה מכוח ידיעה זו.
לאחר שחוויתי בעצמי תהליך ריפוי עמוק ומשמעותי וחיבור לכוח הנשי שבי, אני מסייעת לנשים להתחבר למקומות אלה, למהותן, לנשיותן, לעוצמה הנשית, הייצרית והיצירתית הטמונה בנו כנשים.
העבודה הנה בעזרת כלים שונים ומגוונים המותאמים אישית לכל אחת/ואחד (פסיכותרפיה בודהיסטית, פסיכותרפיה דאואיסטית, פסיכותרפיה ממוקדת גוף, דמיון מודר, רייקי, תטא הילינג ועוד...).
זהו תהלך משמעותי, מרתק ומרפא מאוד, בו אנו צועדות/ים יחד, כאשר אני מלווה אתכן ואתכם בקצב שלכם ובדרך הנכונה לכם.
כאשר אתן/ם מתחילות/ים בתהליך אני עומדת לרשותכן/ם בכל זמן, גם מעבר לשעת המפגש, כאשר אתן/ם חשות/ים צורך בכך.
אם אתן/ם מעוניינים לצאת איתי למסע ריפוי עמוק ומשמעותי, המכליל את הגוף בטיפול ומקרין על כל תחומי החיים- אשמח ללוות אתכן/ם בדרך זו.
תחומי התמחות- ליווי מסעות ריפוי נשיים, הדרכת הורים, טיפול זוגי, חירשים וכבדי שמיעה, טיפול באוריינטציה בודהיסטית/דאואיסטית/ ממוקדת גוף/ אנרגטית.


בהכשרתי אני עובדת סוציאלית, ומזה כ-25 שנה שאני עוסקת בעבודה טיפולית. במהלך השנים רכשתי השכלה רחבה והתמחיתי במגוון שיטות.
B.Aבעבודה סוציאלית- אוניברסיטת בר-אילן; לימודי המשך: טיפול בילדים ונוער- אונ' בר-אילן; לימודי טיפול משפחתי- התחנה לטיפול משפחתי בר-כוכבא- ת"א; לימודי המשך: פסיכותרפיה אינטגרטיבית מזרח-מערב- אונ' תל- אביב; קורס מורים לחשיבה חיובית בשיטת לואיז היי- אנגליה; לימודי רייקי מאסטר; לימודי תטא הילינג; דמיון מודרך.
תחומי הטיפול בהם אני עוסקת:
ליווי תהליכי עומק לריפוי נשי.
הדרכת הורים- להורים יכולת השפעה רבה על האווירה המשפחתית ועל ילדיהם. לפיכך הדרכת ההורים עוסקת במתן כלים יישומיים להורים להתמודדות עם קשיים ומצבים שונים, שיקום הסמכות ההורית, ומתן הסברים פסיכו-חינוכיים על התפתחות ילדים וצרכיהם.
טיפול פרטני- בטיפול הפרטני אני עובדת בדרך הפסיכותרפיה האינטגרטיבית, ומשלבת כלים מתוך הטיפול המסורתי עם כלים מגישות שונות: פסיכותרפיה גופנית, פסיכותרפיה בודהיסטית פסיכותרפיה טאואיסטית, טיפול אנרגטי, דמיון מודרך ועוד. הטיפול מותאם ונתפר במיוחד לכל מטופל לפי צרכיו.
טיפול זוגי- אני מאמינה כי זוגיות טובה הנה ברת השגה, ודורשת הרבה עבודה וטיפוח, הקשבה המוקה של כל אחד הן לעצמו והן לבן/ת הזוג. הטיפול בזוגות אשר להם קשיים בקשר, משלב שיחות, עבודה עם מגע וקשר עין, תרגול בבית ועוד. מטרות הטיפול נקבעות עם שני בני הזוג והעבודה הנה על שיפור דפוסי התקשורת תוך שילוב שיטות עבודה שונות המותאמות ספציפית לכל זוג.
טיפול בחירשים וכבדי שמיעה- אני דוברת שפת סימנים ובעלת ניסיון של שנים רבות בעבודה עם חירשים וכבדי שמיעה. מתוך היכרותי והבנתי את הנושא, ביכולתי להתאים את הטיפול לצרכיהם המיוחדים תוך הבנת תרבותם ועולמם. אני עוסקת בטיפול בשפת הסימנים בכל התחומים שציינתי- הדרכת הורים, טיפול אישי וטיפול זוגי.

<<חזור לחיפוש