<<חזור לחיפושחגית זריף


חגית זריף

פסיכותרפיסטית מטפלת בהבעה ויצירה


מאמינה שקשר טיפולי מקצועי, מכבד ובגובה עיניים מהווה סביבה בטוחה לביטוי אישי, מקור להקלה מהסבל ומקום לצמיחה ושינוי בכל שלב בחיינו.


תחומי התמחות:
חרדה, דיכאון, משברי חיים, אבל ואובדן, קשיי למידה והפרעות קשב וריכוז, הפרעות בדימוי העצמי, פגיעות מיניות, אימוץ


צור קשר עם חגית זריףאני פסיכותרפיסטית המטפלת במבוגרים, נוער וילדים בגישה הפסיכודינמית. משלבת לפי הצורך כלים מהטיפול הדינמי הממוקד, טיפול בהבעה יצירה ומשחק וטכניקות CBT. אני רואה בטיפול מקום בטוח המאפשר התבוננות אמיצה על הקיים ועל דרכים שונות ליצור הקלה ושינוי, המחזירות לאדם את תחושת השליטה בחייו. במהלך הטיפול, אני ממשיגה יחד עם המטופל נקודת מבט על - אינטגרטיבית, המצליחה לכלול את החיבור והמשותף לסימפטומים השונים מהם סובל המטופל, ושעימם הוא מגיע לטיפול. בנוסף להמשגה ולהבנת התהליך הטיפולי, אני רואה באמפתיה, חמלה, יכולת הקשבה, אהבת האדם באשר הוא, אופטימיות, ויצירתיות - מרכיבים חשובים בטיפול. בטיפול מתקיים מפגש באופן שמאפשר למטופל להבין את הקשיים מהם הוא סובל וליצור אפשרויות חדשות להתמודדות עימם באמצעות הקשר הטיפולי.


+ בוגרת התוכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה דינמית ממוקדת למבוגרים, ילדים ונוער (יישומים קליניים)
+ תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה – התמחות באמנות חזותית, באוניברסיטת לסלי בישראל – AIPI
+ תואר ראשון במדעי ההתנהגות (המסלול האקדמי המכללה למנהל)
+ מדריכת הורים במסגרת הטיפולים במשרד החינוך ובקליניקה פרטית

השתלמויות נוספות:
טיפול קוגנטיבי- התנהגותי ( CBT), עבודה עם ילדים בסיכון, טיפול במשחק, הפרעות נפשיות, הסמכות ההורית, כישורי חיים לילדים ונוער, שליטה בחיים- בחירה והתמודדות, אתגר גיל ההתבגרות.
במהלך השנים עבדתי עם מגוון רחב של מטופלים, מבוגרים נוער וילדים, במסגרת המרפאה לבריאות הנפש, במסגרת משרד החינוך ובמסגרת פנימייה.

<<חזור לחיפוש