<<חזור לחיפושחגית זריף


חגית זריף

פסיכותרפיסטית מטפלת בהבעה ויצירה


מטפלת במתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם רגעי משבר, תחושות דיכאון ותקיעות, קושי בקבלת החלטות ושינויים. מאמינה שקשר טיפולי הוא מרחב להקלה בתחושות העומס הרגשי והבדידות ומרחב להתפתחות


תחומי התמחות:
מתבגרים ומבוגרים החווים משברי חיים, קושי עם שינויים, ביקורת עצמית והפרעות בדימוי העצמי.

אני פסיכותרפיסטית המטפלת במבוגרים ונוער, הפונים בתחומים שונים:

קשיים בקשר הורה-ילד, קשיים חברתיים, משברים על רקע שינויים, פרידה או אבדן, התמודדויות עם שאלות של שייכות, משמעות, הגשמה עצמית, חווית תקיעות, דימוי עצמי נמוך, נטייה מינית ומצוקה על רקע דיכאון, וחרדות.

גישת הטיפול שלי היא הגישה הפסיכודינמית, והיא משולבת לפי הצורך, בכלים מהטיפול הדינמי הממוקד, מהטיפול בהבעה יצירה ומשחק, ובטכניקות CBT.

אני רואה בקשר הטיפולי מפגש, שהוא מקום בטוח, שמאפשר לאדם להבין את הקשיים מהם הוא סובל, וליצור אפשרויות חדשות להתמודדות עימם.

השינויים מתרחשים דרך הרחבת המודעות לקיים, לקשיים, לאפשרויות לחשוב ולהבין אותם, ולאפשרויות של האדם להגיב במציאות חייו. לצד השינויים מגיעות, תחושת ההקלה ותחושת השליטה של האדם בחייו.

לצורך הבנת התהליך הטיפולי וקידומו, נבחן במהלך הטיפול, מהו החיבור והמשותף לסימפטומים השונים מהם סובל המטופל, ושעימם הוא מגיע לטיפול.

בנוסף להבנת התהליך הטיפולי, אני רואה באמפתיה, חמלה, יכולת הקשבה, אהבת האדם באשר הוא, אופטימיות, ויצירתיות - מרכיבים חשובים בטיפול.

ניתן ליצור קשר לתאום פגישת הכרות בשיחה או הודעה:
בנייד: 050-7457016

תעריף מוזל לסטודנטים ולמתמחים במקצועות טיפוליים.
אפשרות לטיפול אונליין.


+ בוגרת התוכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה דינמית ממוקדת למבוגרים, ילדים ונוער (יישומים קליניים)
+ תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה – התמחות באמנות חזותית, באוניברסיטת לסלי בישראל – AIPI
+ תואר ראשון במדעי ההתנהגות (המסלול האקדמי המכללה למנהל)
+ מדריכת הורים במסגרת הטיפולים במשרד החינוך ובקליניקה פרטית

השתלמויות נוספות:
טיפול קוגנטיבי- התנהגותי ( CBT), עבודה עם ילדים בסיכון, טיפול במשחק, הפרעות נפשיות, הסמכות ההורית, כישורי חיים לילדים ונוער, שליטה בחיים- בחירה והתמודדות, אתגר גיל ההתבגרות.
במהלך השנים עבדתי עם מגוון רחב של מטופלים, מבוגרים נוער וילדים, במסגרת המרפאה לבריאות הנפש, במסגרת משרד החינוך ובמסגרת פנימייה.

<<חזור לחיפוש