<<חזור לחיפושחיים פינקלמן


חיים פינקלמן

פסיכולוג קליני מומחה


פסיכולוג אשר מטפל במבוגרים, בני נוער וילדים. בעל הכשרה מעמיקה וניסיון רב ומגוון. מטפל בגישה פסיכודינאמית, ובכלים טיפוליים ממוקדים, לרבות CBT. מטפל גם בזוגות, הדרכות הורים ואבחונים


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,פוסט טראומה,בעיות שינה,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים, בעיות במיניות וזהות מינית, טיפול זוגי


צור קשר עם חיים פינקלמןשלום, אני חיים, ואני פסיכולוג אשר עובד בקליניקה פרטית בתל אביב.

בקליניקה, אני עובד עם מטופליי לקידום תהליכים שקשורים בהקלה על מכאובים וסבל, התפתחות אישית וגדילה.
אני מטפל בגישה פסיכודינאמית, ובמידת הצורך משתמש בכלים טיפוליים ממוקדים, לרבות התערבויות קצרות מועד ו CBT.
יחד עם הכלים הטיפוליים הללו, הקשר הבין אישי אשר מתפתח בטיפול, ושקשור ביצירת אמון ובכנות, משמש תמיד כ"כלי עבודה" חשוב מאוד להצלחתו.

הסוגיות בהן אני עוסק בטיפול הן מגוונות- מימוש עצמי, סוגיות שקשורות לזוגיות ולתחום המקצועי, חרדות, דיכאון, בעיות התנהגות וסוגיות רגשיות אצל ילדים, הדרכות הורים, קשיים בקשב ובריכוז, יחסים במשפחה, סוגיות של זהות ומיניות, משברי חיים, פוסט טראומה ועוד.

עוד אני עוסק בטיפול זוגי- טיפול אשר בו חשוב לי להניע תהליכי חילוץ ממצבים של תקיעות ומצוקה. בתהליך הזה, לרוב מתאפשר לבני הזוג- גם לאחר שנים של קשר- לפגוש מחדש את בן או בת הזוג, וגם את עצמם.

מלבד כל זאת, אני עוסק בקליניקה גם באבחונים- הערכות בהקשרים משפטיים, אבחוני מסוגלות הורית, אבחונים פסיכודיאגנוסטים, פסיכודידקטים, ועוד.


פסיכולוג קליני מומחה, בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, ותואר שני בספרות כללית מאוניברסיטת תל אביב (שני התארים בהצטיינות). בעל רישיון מוסמך ממשרד הבריאות (מ.ר 119755).
במהלך הכשרתי, ובהמשך דרכי המקצועית, עבדתי במסגרות שונות, בהן רכשתי ניסיון מעשי מגוון ומעשיר.
עבדתי, בין היתר, בבי"ח שניידר, במרכז לבריאות הנפש "גהה", במרפאה לברה"נ בחולון, במכון "ת.ל.מ" בתל אביב, ובמרכז הרפואי "ברזילי" באשקלון. עבדתי גם במכונים אשר מספקים חוות דעת מקצועיות בהקשרים משפטיים, באבחונים עבור רשויות הרווחה, ובמסגרות שונות של הוראה אקדמית בתחום הפסיכולוגיה.
רכשתי, ואני ממשיך לרכוש גם כיום, ידע תיאורטי מעמיק סביב נושאים אשר קשורים לטיפול, וזאת, במסגרת המכון הפסיכואנליטי. כמו כן, אני גם כותב מדי פעם על נושאים אשר קשורים לפסיכולוגיה, טיפול, ובנושאי תרבות.
עובד כיום בקליניקה פרטית.

<<חזור לחיפוש