חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

שלום! כמטפלת אני מאמינה כי קשר הוא נקודת המפתח להצלחה. אני מטפלת בילדים באמצעות משחק, יצירה ולמעשה בכל דרך שבה יבחרו לבטא את עצמם. אפשרות גם לליווי הורי

  • אזור טיפול:   תל אביב,חולון
  • כתובת:   חולון, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

אודות טלי אלקלעי

מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים, עם ניסיון רב בקליניקה פרטית ובמשרה ציבורית.

טיפול במבוגרים - מבחינתי טיפול הוא מסע משותף בחקירת נפש האדם. מסע אליו יוצאים המטופל והמטפל מתוך רצון להבין טוב יותר את נפשו של המטופל. הקשר הנוצר בין המטופל למטפל הוא היסוד הבסיסי שנמצא בכל טיפול מוצלח והוא מהווה חלק משמעותי ביותר בהשגת השינוי. מניסיוני טיפול יכול להביא לבריאות נפשית טובה יותר ולאפשר לאדם לגדול, להתפתח ולהתחזק בתוך מסגרת טיפולית .

מטפלת באנשים במצבי משבר, בעיות ביחסים, דכאון וחרדה ומשלבת גם כלים של c.b.t.

טיפול בילדים - אני מטפלת בילדים באמצעות משחק. ילדים מבטאים את עולמם הפנימי באופן שונה ממבוגרים ועל כן, אני משתמשת בכלים השלכתיים (יצירה, משחקי דימיון וכדומה) שעוזרים לילדים לבטא את עצמם בהתאם לשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים. מבחינתי כל ילד הוא עולם ומלואו ועל כן, טיפול טוב הוא טיפול המותאם לצרכים של כל ילד וילד. בטיפול בילדים ההורים הם שותפים חשובים בתהליך ולעיתים קרובות הם אלו אשר זקוקים להרחבת החשיבה, מתן כלים חדשים ויכולת להגיע למודעות ולתובנות.

מטפלת בילדים הסובלים מקשיים ביחסים בתוך המשפחה, ילדים הסובלים מחרדה, קשיים חברתיים וילדים במצבי מצוקה כתוצאה מנסיבות חיים כמו גירושים.


השכלה אקדמית

תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית לטיפול בילדים, בני נוער ומשפחות (אוניברסיטת תל-אביב)

תואר ראשון בעבודה סוציאלית (האוניברסיטה העברית)

קורס הנחיית קבוצות טיפוליות (דימול)

קורס הדרכה הורית של מכון "תכלית" להורות מעשית

קורס "ביופידבק"

כיום עובדת כמטפלת ב"ארבעה" מרכז לטיפול פסיכולוגי של משרד הבריאות ובקליניקה פרטית בחולון. בעלת ניסיון בטיפול בילדים, בני נוער, משפחות ומבוגרים.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם טלי אלקלעי