חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה שכל אדם רוצה להרגיש שיש לו ערך בעולם ושלעולם יש משמעות בעיניו. אני מתמקדת בכוחות ובעושר הפנימי של כל אחד כדי לעזור לו לבטא את עולמו הפנימי ולעזור לו לעשות שינויים בחייו

תחומי התמחות

טיפול פסיכולוגי במגוון רחב של קשיים דכאון, חרדה, הדרכת הורים, טיפול בילדים ומתבגרים, טיפול בילדים על הרצף האוטיסטי

  • אזור טיפול:   שרון,רעננה
  • כתובת:   קליניקה ברעננה ובמושב ירחיב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   4 עד 80

אודות טל בקסט

שמי טל ואני פסיכותרפיסטית בעלת ניסיון רב בטיפול. במהלך השנים רכשתי ניסיון רב בעבודה עם ילדים ומתבגרים והוריהם וכן עם מבוגרים בתקופות שונות בחייהם. אני מאמינה שכל אדם יכול לעשות שינויים בחייו וכשפונים לטיפול ישנה תקווה שבעזרת הקשר הטיפולי יוכלו להתרחש שינויים שיאפשרו יותר מרחב, שמחה ותחושה של ערך ומשמעות. במהלך שנות עבודתי כמטפלת במבוגרים, אני נפגשת בקליניקה עם משברים, בעיות בערך העצמי ובביטחון, תחושת תקיעות וחוסר משמעות, מצב רוח דכאוני, חוסר תחושת סיפוק והנאה ויש רצון להבין מה מפריע ותוקע ואילו דפוסים חוזרים שוב ושוב ולמה זה כך.

עם ילדים - אני עובדת בשיטת play therapy, (טיפול באמצעות משחק) המאפשר מפגש ועיבוד עם חוויות נפשיות אשר גורמות לקשיים ולביטוי של סימפטומים, כמו התפרצויות, קשיים חברתיים, קשיים לימודיים, הפרעות קשב, אלימות, דכאון, חרדה, השמנה ועוד. המשחק הוא השפה של הילדים ולכן משמש ערוץ טוב לפגוש תכנים מפחידים, קשים או כואבים יחד עם מטפל ששומר, רואה ומלווה. הטיפול מותאם לכל ילד בהתאם לצרכיו.

עבודה עם ילדים עם אוטיזם - אני עובדת שנים רבות עם ילדים על הרצף המתמודדים עם קשיים שונים, אני מלווה בטיפול ילדים ומשפחותיהם על מנת לסייע לילדים להתגבר על קשייהם, להגשים ולמצות את הפוטנציאל והיכולות הטמונים בהם. כל ילד זקוק למישהו שיוכל ליצור עמו קשר בשפה ובדרך הייחודית שמתאימה לו. כל ילד זקוק לקשר קרוב ומיטיב שיוכל לקדם אותו ולסייע לו להתמודד. גם המשפחה זקוקה למעטפת אשר נותנת ידע מקצועי ותמיכה ומסייעת לה לקדם את ילדה.

עם מתבגרים - אנו פוגשים יחד את קשייהם הקשורים בשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים, למשל צורך בעצמאות ונפרדות ובניית הזהות, תכנים המעסיקים אותם ומציפים אותם וגורמים להם לדיכאון, חרדה, הסתגרות ובלבול, בעיות בדימוי העצמי, מיניות ועוד.

עבודה טיפולית עם הורים - משימת ההורות היא משימה מאתגרת ומורכבת. קשיים בהורות וקשיים עם הילדים מביאים לתחושה של בושה, אשמה וכישלון. בעזרת העבודה הטיפולית המאפשרת התבוננות על מכשולים, חיזוק הסמכות והרחבת ההבנה, ניתן להתמודד עם קשיים רבים וליצור שינוי בהתנהגות של הילדים ובאווירה בבית. הטיפול והעבודה המשותפת מסייעים להורים לקבל בחזרה תחושת מסוגלות, בטחון ושמחה בהורות שלהם והבנה טובה יותר של ילדיהם.


השכלה אקדמית

MSW עו"ס קלינית - אוניברסיטת בר אילן, פסיכותרפיסטית, תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה דינמית. אני בעלת ניסיון רב של מעל 15 שנה בטיפול בילדים ומתבגרים אותו רכשתי במהלך שנות עבודתי בנווה צאלים, בעמותה לילדים בסיכון ובאלו"ט ובטיפולים רבים בקליניקה.
טיפול במתבגרים - מתאים למתבגרים המתמודדים עם קשיים ומשבר גיל ההתבגרות.
טיפול בילדים - מתאים לילדים המתמודדים עם קשיים רגשים
הדרכת הורים- להורים המתמודדים עם קשיים ומעוניינים לשפר ולהיטיב את הקשר עם ילדיהם ואת האווירה בבית ובמשפחה
טיפול דינאמי במבוגרים הנמצאים בשלבים שונים בחייהם ומרגישים תחושה של תקיעות, חוסר סיפוק והגשמה, דכאון ורוצים להתבונן פנימה לחוות ערך ומשמעות ולהרגיש חווית חיים מלאה יותר


ניסיון מקצועי


צור קשר עם טל בקסט