<<חזור לחיפושטל גרגי


טל גרגי

פסיכולוג קליני בכיר


פסיכולוג קליני מדריך, מורשה לטיפול בהיפנוזה, בעל נסיון רב בטיפול במגוון בעיות רגשיות ומשברי חיים, מטפל במבוגרים באמצעות טיפול דינאמי בשילוב כלים מגישות נוספות (CBT, טיפול קצר מועד)


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים,היפנוזה


צור קשר עם טל גרגיפסיכולוג קליני מומחה מדריך, בעל נסיון של כ-20 שנה בטיפול בהתמודדות עם משברי חיים, דכאון, הפרעות חרדה ומצבי תקיעות שונים בחיים.
אני מאמין כי השינוי והריפוי, המובילים להגברת המודעות העצמית, לצמיחה ולהתפתחות אישית, מגיעים בעיקר מתוך היחס האותנטי והטיפול המכיל בגובה העיניים.
בעבודתי אני מתאים את הגישה הטיפולית לפונה. הבסיס הינו הגישות הפסיכודינמיות, תוך שימוש בכלים מגישות קוגניטיביות התנהגותיות (CBT) וטכניקות טיפוליות נוספות בהן EMDR, טיפול קצר מועד ממוקד והיפנוזה.


MA פסיכולוגיה קלינית של המבוגר, אונ' בר אילן
BA פסיכולוגיה וסוציולוגיה, אונ' בר אילן
הכשרות בטיפול בגישות דינמיות, גישות קוגניטיביות התנהגותיות, EMDR, היפנוזה וטיפול קצר מועד.
נסיון של כ-20 שנה כפסיכולוג, מתוכם 17 שנים כקב"ן וכפסיכולוג בצה"ל, עם נסיון טיפולי עשיר בקרב מגוון של מטופלים בגילאים שונים, טיפול במצבי משבר, פוסט טראומה ועוד.
בעבר מנהל מרפאות לבריאות נפש ופסיכולוג ראשי במסגרות שונות.
פסיכולוג מומחה למעלה מ-13 שנים, מזה כעשור מדריך פסיכולוגים ועובדים סוציאליים במסגרות שונות, מכשיר פסיכולוגים לבחינת ההתמחות, בוחן במסגרת וועדות בחינה של משרד הבריאות ומדריך בתוכנית לפסיכותראפיה בגישה פסיכואנליטית בבי"ס לעו"ס אונ' בר אילן ובבי"ס לעו"ס באונ' ת"א.

<<חזור לחיפוש