חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

משלבת תהליכי עומק עם עבודה ממוקדת מבוססת מיינדפולנס וחמלה. מאמינה בדיאלוג עם המטופל\ת והתאמת הטיפול לצרכיו\יה, וכך אפשרות להיכרות עמוקה עם עצמנו. מאמינה ביכולתנו לצמוח מתוך משברים

תחומי התמחות

גילאי 14+, בריאות הנפש, חרדה, דיכאון, אבל ואובדן. התמודדות עם משברי חיים, טראומה, קשיים בזוגיות. שאלות זהות עצמית.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   לבונטין 12
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   5
  • טווח גילאים:   15+
  • טווח מחירים:   250-350

אודות טל סבירסקי

טל עוסקת בטיפול במבוגרים\ות, מתבגרים\ות, הדרכת הורים וטיפול משפחתי בגישות הומניסטיות, אופטימיות ותוך דיאלוג מלא עם המטופל\ת והקשבה מלאה לרצונותיו\יה וצרכיו\יה.
טל עובדת בגישה אינטגרטיבית המשלבת תהליכי עומק ארוכי טווח בעת הצורך, יחד עם עבודה ממוקדת דרך כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT), טיפול קבלה ומחויבות (ACT), טיפול מבוסס מיינדפולנס וטיפול מבוסס חמלה.
טל עוסקת בליווי משפחות בעת משבר דרך גישת הדיאלוג הפתוח.
על כן, מסגרת הטיפול, אופיו ואורכו ייקבעו באופן אישי ותוך החלטה משותפת, לכל מטופל או מטופלת.

בעת משבר, תחושה שמשהו לא עובד או חוויה של מצוקה וסבל בתחום הזוגי, משפחתי, חברתי, מקצועי או כל תחום חיים אחר, יכול הטיפול להציע הבנה טובה יותר של עצמנו ושל חיינו וכך הקלה בסבל ובמצוקה.
טיפול נפשי מאפשר צלילה לתוך הנפש שלנו והיכרות מעמיקה עם הדפוסים והנטיות האישיות שלנו, בירור מה הערכים המובילים אותנו בחיינו והאם הפעולות שאנו עושים ועושות מיטיבות עמנו או לא. כך, החקירה המשותפת של הנפש מאפשרת צמיחה וטיפוח של דפוסים מיטיביים יותר עבורנו.


השכלה אקדמית

בעלת B.A בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי הרצליה.
בעלת M.A בפסיכולוגיה קלינית, התמחות מבוגר, המרכז הבינתחומי הרצליה. עבודת תיזה בנושא העברה בין דורית של טראומה.
לימודי תעודה בקורסים טיפול בילדים, פסיכולוגיה התפתחותית אבנורמלית ופסיכו-דיאגנוסטיקה של הילד, המדרשה- מרכז ללימודים מתקדמים בפסיכולוגיה חינוכית.
לימודי תעודה בטיפול משפחתי בגישת הדיאלוג הפתוח, דיאלוג פתוח ישראל.ניסיון מקצועי

כיום טל מטפלת בקליניקה פרטית בתל אביב, וכן במרפאה לבריאות הנפש במרכז הרפואי קפלן ברחובות. כמו כן, מלווה משפחות בשעת משבר במסגרת טיפול בגישת הדיאלוג הפתוח.
בשנים האחרונות טיפלה במחלקה לטיפול יום במרכז הרפואי קפלן, בשירות הפסיכולוגי החינוכי בבת ים, במרכז לבריאות הנפש ברמת חן ובעמותת סלעית- סיוע לנשים במעגל הזנות.
בנוסף לטיפול בילדים ומתבגרים בשירות הפסיכולוגי החינוכי, טל עסקה גם בליווי צוותי חינוך ומערכות חינוך, הדרכות הורים, הנחיית קבוצות טיפוליות למיומנויות חברתיות וכן הוראה ליחידים וקבוצות.


צור קשר עם טל סבירסקי