חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

''עושים, חיים''- פסיכודרמה בגישה חיובית. להכניס חיוך, תנופה ומשמעות לחיים, מתוך אמונה שהחיים הם משהו שעושים, שיוצרים ושבונים אותו.

  • אזור טיפול:   הרצליה
  • כתובת:   הרצליה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות טל שפיר

הי ונעים מאוד, אני טל שפיר, מטפלת בגובה העיניים בפסיכודרמה בגישה חיובית. שילוב בין הכלים של הפסיכולוגיה החיובית, האימון והפסיכודרמה הקלאסית. לשיטה שלי אני קוראת "עושים, חיים" מתוך מחשבה על הברק בעיניים והכיף שחשוב שיהיו חלק מהחיים שלנו ובעיקר מתוך האמונה שהחיים הם משהו שעושים אותו, שיוצרים אותו.

מאמינה גדולה בתהליך, אבל בעיקר בתוצאות טובות ונראות לעין באיכות חיים רגשית אמיתית. מאמינה בצעד ועוד צעד (ולפעמים גם עוד אחד) בדרך אל החיים שרצית לחיות. אין קיצורי דרך ואין נוסחת פלאים וזה לא תמיד פשוט וקל...
בטיפול תוכלו להבין מהן רצונכם האמיתי, למה אתם זקוקים ואיך לעשות שינוי לטובה בחיים האמיתיים, בתכל'ס, בהרגשה, בהתנהגות ובמחשבה.

למדתי הרבה ואני עדיין ממשיכה להתמקצע בלימודים מקצועיים, אבל השיעור הגדול ביותר שלי הוא שהקשר הטיפולי עצמו הוא זה שמרפא באמצעות האמפתיה והכנות (וגם קצת הומור לא מזיק אף פעם). בטיפול תקבלו בית חם, אוהב וסומך, שמאמין בך בדיוק כפי שאתה ומאתגר אותך לזוז למקום טוב ונכון יותר בקצב המתאים לך.

שנזוז?


השכלה אקדמית

מטפלת בפסיכודרמה במחלקה שמורה גברים במרכז הרפואי הפסיכיאטרי לב השרון.
בעלת קליניקה פרטית בהרצליה לטיפול בפסיכודרמה בגישה חיובית ולאימון.
מרצה ומנחת סדנאות במגזר העסקי והפרטי.
מאמנת אישית וקבוצתית.

MA בפסיכודרמה בהצטיינות מהמכללה לחברה ואומנויות.
BA בהצטיינות יתרה במדעי הרוח והחברה.
בוגרת קורס הדרכת הורים- המכללה לחברה ואומנויות.
מאמנת מוסמכת בוגרת מכון אדלר.
בוגרת קורס הנחיית קבוצות- מכון אדלר.
NLP PRACTITIONER


ניסיון מקצועי


צור קשר עם טל שפיר