<<חזור לחיפושיובל בן-ישראל


יובל בן-ישראל

פסיכולוג קליני מומחה


כפסיכולוג דינאמי-התייחסותי, אני רואה בכל טיפול אינטראקציה ייחודית ומורכבת בין שני אנשים שווי-ערך עם משימה משותפת - הקלה על קשייו הנפשיים של המטופל, תוך הבנה מעמיקה של עולמו הפנימי.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,דכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,פוסט טראומה,חרדה,משברי חיים,שיקום,טיפול במבוגרים ובמתבגרים, טיפול דינאמיהה

את דרכי כפסיכולוג מטפל התחלתי, כמו רבים, דווקא כמטופל. בעצמי חוויתי כיצד טיפול נכון, כזה שנעשה במקצועיות, בחוכמה ובאהבה, יכול להיות בעל ערך עצום גם בסיוע בהתמודדות קשיים רגשיים וגם בהתפתחות אישית. מעבר לכך, עבורי פסיכולוגיה קלינית היא נדבך נוסף בתשוקה ארוכת השנים שלי לחקור ולהבין את החוויה האנושית, בין אם זה במוזיקה, בספרות, בפילוסופיה או בפסיכולוגיה.
מאז שהתחלתי את דרכי המקצועית עברו שנים רבות, במהלכן צברתי ידע תיאורטי נרחב, וחשוב מכך - נסיון רב בעבודה עם מגוון רחב של בני-אדם ושל בעיות וקשיים נפשיים. בשנים האחרונות אני משמש כפסיכולוג אחראי במחלקה פסיכיאטרית בבי"ח. במסגרת זו אני אחראי על צוות של פסיכולוגים ופסיכולוגיות בהתמחות, מעביר קבוצות טיפוליות, ובעיקר מטפל באופן פרטני בגברים ונשים הסובלים מהפרעות נפשיות קשות, כגון דכאון מאז'ורי, אובדנות, פוסט-טראומה וסכיזופרניה.
מתוך מגוון השיטות והגישות הטיפוליות אותן למדתי והכרתי בדרכי, אני בראש ובראשונה מגדיר את עצמי כמטפל דינאמי בגישה התייחסותית. כפסיכולוג דינאמי, אני שם דגש על הבנה מעמיקה של עולמו הפנימי של המטופל, של רגשותיו, מאוויו, מחשבותיו, דחפיו, הגנותיו והאזורים הלא-מודעים של תודעתו. וכמטפל בגישה ההתייחסותית, אני רואה בכל טיפול אינטראקציה ייחודית ומורכבת בין שני אנשים שווי-ערך עם משימה משותפת - הקלה על קשייו הנפשיים של המטופל.
חוץ מכל זה, אני גר בתל-אביב, נשוי ואבא.


- פסיכולוג אחראי במחלקה פסיכיאטרית פתוחה בבי"ח איתנים, המרכז הירושלמי לברה"ן
- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר מהמכללה האקדמית ת"א-יפו, בהצטיינות יתרה
- תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתורת הספרות מאוניברסיטת ת"א, בהצטיינות יתרה

<<חזור לחיפוש