חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לאנשים אשר מתמודדים עם קשיים רגשיים, לזוגות ומשפחות החווים משבר ביחסים, להורים המבקשים לשפר ולחזק את הקשר עם הילדים שלהם.

תחומי התמחות

בעיות משפחתיות וזוגיות, פוסט טראומה, הדרכת הורים למתבגרים ולילדים בגיל הרך, טיפול סביב התמודדות עם משברי החיים.

  • אזור טיפול:   אשדוד, רחובות
  • כתובת:   ביאליק 18, גדרה
  • שפות טיפול:   עברית,רוסית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   21
  • טווח גילאים:   6-80
  • טווח מחירים:   250-350

אודות ילנה קוסטיאנובסקי

אני עוסקת במקצוע הטיפולי כ21 שנים. במהלך שנות העבודה ומתוך ניסיון המקצועי למדתי כי טיפול בהחלט יכול לעזור לכל אדם להרגיש טוב יותר, להבין את עצמו, את הכוחות, היכולות ואת המקומות היותר רגישים שלו ולהתמודד עם הקשיים ומשברים בחייו. על מנת שזה יקרה, חשוב שהמרחב הטיפולי יהיה מאפשר ולא שיפוטי ויחד עם זה מאתגר. בתהליך הטיפול אנחנו מנסים יחד להבין את הקשיים, את הסיבות למצוקה ומחפשים דרכים להתמודד עם המשבר.
בתחילת הקריירה עבדתי הרבה שנים עם נערים ונערות במצוקה ומשפחותיהם, הנחיתי קבוצות הורים, מתבגרים והדרכתי עובדים סוציאליים. מ2012 אני עובדת במכון להתפתחות הילד בקופת חולים כללית כעובדת סוציאלית התפתחותית. במסגרת העבודה אני עובדת עם ילדים בעלי עיכוב נוירולוגי התפתחותי ומשפחותיהם. עוסקת בטיפול פרטני, דיאדי ומשפחתי. מנחה קבוצות הורים סביב סוגיות כגון סמכות הורית, קשר הורה ילד ועוד. בנוסף, מנחה קבוצות ילדים לשיפור מיומנויות חברתיות בקו הנחייה עם פסיכולוגית ביחידה. מנהלת סקטור עו״ס ומדריכה עובדים. נוסף לשתי משרות אלו עבדתי במרכז הורים ילדים בעין צורים, שם עסקתי בטיפול זוגי והדרכות הורים. כמו כן, הנחתי קבוצת נשים נכות צה״ל במשרד הבטחון, אגף השיקום רחובות.


השכלה אקדמית

תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, הסמכה לטיפול משפחתי וזוגי. נוסף לתארים ולימודי הסמכה במהלך השנים עברתי הכשרות והשתלמויות רבות. ביניהם קורס בסיס של cbt, טיפול בנפגעות תקיפה מינית, עבודה עם טראומה אצל ילדים- cpp, טיפול בנערות במצוקה, טיפול אינטגרטיבי בהורות, סמכות החדשה, מנטליזציה, eft, קורס הדרכה בעבודה סוציאלית.


ניסיון מקצועי

ניסיון מקצועי-21 שנות עבודה במקצוע. מתוכם- 12 שנים עבודה עם מתבגרים והוריהם. 9 שנים- עבודה בתחום התפתחות הילד עם ילדים בגילי 3-9, עבודה דיאדית, קבוצתית, הדרכת הורים. בנוסף עבודה בקליניקה פרטית כ9 שנים עם זוגות ועבודה אינדיבידואלית עם מבוגרים סביב משברי החיים.


צור קשר עם ילנה קוסטיאנובסקי