ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על יעל דר

פסיכולוגית מומחית בטיפול פרטני וזוגי. טיפול במצבי חיים כמו טראומה, חרדה סטרס ו דיכאון סיוע בהבנה וקבלת כלים לתקשורת בינאישית מיטבית שתסייע להתמודד עם קשיים באופן שיקדם אותנו.


תחומי התמחות

טיפול פרטני וזוגי. התמודדות עם חרדה, סטרס, דיכאון ומצבי משבר, קשיים בזוגיות, התמודדות עם לחץ מתמשך, מצבי תקיעות בזוגיות, משמעות ומימוש עצמי, קריירה ומימוש פוטנציאל.

 אזורי טיפול

פתח תקווה,בקעת אונו, אפשרות למפגש מקוון בזום/סקייפ

פתח תקווה ,בקעת אונו, מרכז  טיפול לקהילה הגאה הקהילה הגאה

  עברית, אנגלית     בוגרים
 קליניקה מונגשת   אונליין  


קצת יותר אודותי

פסיכותרפיסטית, טיפול זוגי ומשפחתי. פסיכולוגית רב תחומית.

בתקופה בה אנו חווים אי ודאות וחשש וצריכים לתפקד ולקבל החלטות במציאות המשתנה, אני מציעה תהליך קצר בו אדם יכיר בחוזקות שלו ושל הסביבה, יגיע לתובנות וירכוש כלים שיעזרו לו להמשיך לצמוח.

בעלת ניסיון עשיר כמטפלת פרטנית וזוגית. צברתי ניסיון רב כמטפלת בנושאים מגוונים כגון, התמודדות עם חרדות, סטרס, דיכאון מצבי משבר, קשיים בזוגיות ומצוקה רגשית, התמודדות עם לחץ מתמשך, בעיות תקשורת ומצבי תקיעות בזוגיות, קשיים בקשרים עם בני זוג, בעיות חברתיות, התמודדות עם משברים ומתח נפשי, יצירת משמעות ומימוש עצמי, הורות והעצמה אישית והדדית, קריירה ומימוש פוטנציאל.

משתמשת בצורה רגישה וחמה, בידע ובניסיון למציאת התייחסות שתסייע להקל בכאב ותניע תהליך של שינוי ממצב המשבר למימוש מלא ומיטיב יותר של האדם. לכל אחד יש קצב משלו בו הוא נפגש עם אירועי החיים ומגלה את החוזקות והיכולות האישייים, אני מלווה תהליך זה בגישה תומכת ובטוחה.

ניסיון מקצועי רחב בתחומי חיים שונים זמין לכל פונה באופן המותאם אישית לקושי ויכולת האדם.

בטיפול זוגי נמצא את הכיוון המתאים לכם להתמודדות טובה יותר עם הסוגיות המקשות ובתהליך נגיע גם לתקשורת מקרבת וגילוי איכפתיות. מסייעת במתן כלים לחיזוק הקשר הזוגי והגברת האינטימיות. ניסיון בייעוץ וטיפול זוגי משפחתי והדרכת הורים
לעידכון מלא יותר באתר שלי:


השכלה אקדמית

דוקטורנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן (בתחום דיכאון וקוגניציה)

תואר שני בפסיכולוגיה ובמדעי המוח, בהצטיינות, אוניברסיטת בר-אילן.

תואר ראשון בפסיכולוגיה בהצטיינות אוניברסיטת ת"א.

הכשרות וקורסים מקצועיים:

פסיכותרפיה תלת שנתית
פסיכותרפיה ממוקדת קצרת מועד
פסיכותרפיה קוגניטיבית -התנהגותית (cbt)
טיפול זוגי ומשפחתי
ייעוץ למשפחה במשבר
הנחיית קבוצות
ייעוץ אירגוני.

ניסיון מקצועי

נסיון של למעלה מ-20 שנים בטיפול, ייעוץ וליווי של אנשים וזוגות בצמתי חיים ומשברים. מתחילת המפגשים אנשים חווים הקלה בכאב והקושי ומתאפשר להם להגיע לתובנות ואימוץ שינויים תפיסתיים והתנהגותיים המובילים לצמיחה והתפתחות אישיים בכל תחומי החיים.

ניסיון רב בטיפול, אימון והנחיה

מנחה קבוצות וסדנאות בנושאים מגוונים (כגון: הכנה להורות, התמודדות יעילה עם מצבי לחץ וכעס, מציאת בני זוג, תקשורת מקרבת, יחסי-אנוש, תקשורת בינאישית באירגון, מניהול למנהיגות ועוד)

מנחה ומעבירה הדרכות בקורסים בתחומי הפסיכולוגיה לסטודנטים.

נותנת שרות וייעוץ לאירגונים

איגודים מקצועיים

הסתדרות הפסיכולוגים בישראל   האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת   האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי   איגוד ישראלי רב-תחומי לפסיכותרפיהפנה עכשיו ל יעל דרהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות