חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה שכל אדם רוצה להרגיש שיש לו ערך בעולם ושלעולם יש משמעות בעיניו. באמצעות טיפול כל אחד יכול לעשות שינויים בחייו כך שיהיה לו יותר טוב עם עצמו, עם אחרים ובהתמודדות עם חייו.

תחומי התמחות

טיפול פסיכולוגי דינמי במגוון רחב של קשיים. דיכאון ,חרדה הדרכת הורים, טיפול בילדים ומתבגרים, טראומה,משברי חיים.

  • אזור טיפול:   ירושלים, מבשרת ציון
  • כתובת:   קליניקה בירושלים/ קליניקה במבשרת ציון/ טיפולי online/ חו"ל
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   15
  • טווח מחירים:   250-350

אודות יעל נפתלי

שלום , שמי יעל ואני פסיכותרפיסטית ובעלת ניסיון רב בטיפול.
במהלך השנים רכשתי נסיון רב בעבודה עם ילדים ומתבגרים והוריהם. וכן עם מבוגרים בתקופות שונות בחייהם.
אני מאמינה שכל אדם יכול לעשות שינויים בחייו וכשפונים לטיפול ישנה תקווה שבעזרת הקשר הטיפולי יוכלו להתרחש שינויים אשר יאפשרו יותר מרחב , יותר שמחה ותחושות של ערך ויצירתיות.

במהלך שנות עבודתי כמטפלת במבוגרים, אני נפגשת בקליניקה עם נושאים כמו שינויים בתהליכי החיים, משברים, בעיות בערך העצמי ובביטחון , תחושת תקיעות וחוסר משמעות ומצב רוח דיכאוני אשר לעתים לא תמיד ברור.. רצון להבין יותר מה מפריע ותוקע. אילו דפוסים חוזרים שוב ושוב ולמה זה כך. חוסר תחושת סיפוק והנאה מהחיים, מגידול ילדים, מהקריירה ועוד.
טיפול בנשים ובאימהות אחרי לידה - נשים רבות מתמודדות עם מצבים של דיכאון, חוסר חשק, חרדה ובלבול בתקופות שלאחר הלידה ואף שנים רבות אחרי. החוויה של קלקול ושל בושה ואשמה היא מאוד חזקה ולא תמיד מאפשרת לפנות לטיפול וממשיכים להרגיש תחושות אלו למשך זמן ממושך. עיבוד ומפגש עם תכנים אלו מסייעים להתחבר מחדש לתפקיד האימהי, לחזק את הביטחון, למצוא את הדרך הנכונה לכל אם ולאפשר קשר מיטיב וחזק עם ילדיה.

עם ילדים - אני עובדת בשיטת - play therapy, (טיפול באמצעות משחק) המאפשר מפגש ועיבוד של חוויות נפשיות אשר גורמות לקשיים ולביטוי של סימפטומים שונים כמו התפרצויות, קשיים חברתיים,אלימות, קשיים לימודיים, הפרעות קשב, דיכאון , חרדה, השמנה, הרטבה ועוד. המשחק הוא השפה של הילדים ולכן משמש ערוץ טוב לפגוש תכנים מפחידים, קשים או כואבים יחד עם מטפל ששומר , רואה ומלווה. הטיפול מותאם לכל ילד בהתאם לצרכיו.

עם מתבגרים - אנו פוגשים יחד את קשייהם הקשורים בשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים למשל צורך בעצמאות ונפרדות ובניית הזהות, ונפגשים עם תכנים המעסיקים אותם ומציפים אותם וגורמים להם לדיכאון , חרדה, הסתגרות בלבול , מעשים מסוכנים, בעיות בדימוי עצמי,מיניות ועוד.

עבודה טיפולית עם הורים - משימת ההורות היא משימה קשה, מאתגרת ומורכבת. קשיים בהורות וקשיים עם הילדים מביאים לתחושות של בושה, אשמה, כישלון ועצב. בעזרת עבודה טיפולית המאפשרת התבוננות על המכשולים , חיזוק הסמכות והרחבת ההבנה ניתן להתמודד עם קשיים רבים וליצור שינוי בהתנהגויות של הילדים ובאווירה בבית ובמשפחה. בעבודתי עם ההורים אני פוגשת הורים אשר חשים תסכול וקשיים בהורות שלהם ומגוון בעיות בקשר עם הילדים . הטיפול והעבודה המשותפת מסייעים להורים לקבל בחזרה תחושת מסוגלת, ביטחון ושמחה בהורות שלהם ולהבין את ילדיהם טוב יותר.

מוזמנים מאוד לפנות,
קליניקה בירושלים
קליניקה במבשרת ציון
טיפולי on-line-
ישראלים בחו"ל


השכלה אקדמית

MSW עו"ס קלינית , פסיכותרפיסטית, תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה דינמית.
אני בעלת ניסיון רב של מעל 15 שנים בטיפול בילדים ומתבגרים אותו רכשתי במהלך שנות עבודתי במוסדות בני ברית (הרי ירושלים) ובטיפולים רבים בקליניקה.

טיפול במתבגרים -
מתאים למתבגרים המתמודדים עם משבר גיל ההתבגרות.

טיפול בילדים - מתאים לכל ילד שפשוט לא טוב לו וקשה לו.
הדרכת הורים המתמודדים עם קשיים המעוניינים לשפר ולהיטיב את הקשר עם ילדיהם ואת האווירה בבית ובמשפחה

טיפול דינאמי במבוגרים הנמצאים בשלבים שונים בחייהם ומרגישות תחושות של תקיעות , חוסר הגשמה, דיכאון ורוצים לפגוש ולהתבונן פנימה ולהרגיש חווית חיים אנושית ומלאה יותר.
נשים המתמודדות עם דיכאון אחרי לידה וקושי בקשר עם התינוק, תחושות של חרדה ועצב, קשיים בתפקוד.

ישנה אפשרות לטיפול מוזל לסטודנטים.

קליניקה בירושלים בקריית יובל ובמבשרת ציון וטיפולים מקוונים .


ניסיון מקצועי


צור קשר עם יעל נפתלי