<<חזור לחיפושיעל נפתלי


יעל נפתלי

טיפול נפשי פסיכותרפיסטית


אני מאמינה שכל אדם רוצה להרגיש שיש לו ערך בעולם ושלעולם יש משמעות בעיניו. באמצעות טיפול כל אחד יכול לעשות שינויים בחייו כך שיהיה לו יותר טוב עם עצמו, עם אחרים ובהתמודדות עם חייו.


תחומי התמחות:
פסיכותרפיה דינאמית במגוון רחב של קשיים. דיכאון אחרי לידה, הדרכת הורים, טיפול בילדים ונוער, טראומה,משברי חיים,חרדה


צור קשר עם יעל נפתלישלום , שמי יעל ואני פסיכותרפיסטית ובעלת ניסיון רב בטיפול.
במהלך השנים רכשתי נסיון רב בעבודה עם ילדים ומתבגרים והוריהם. וכן עם מבוגרים בתקופות שונות בחייהם.
אני מאמינה שכל אדם רוצה להרגיש שיש לו ערך בעולם ושלעולם יש משמעות בעיניו. וכשפונים לטיפול ישנה תקווה שבעזרת הקשר הטיפולי יוכלו להתרחש שינויים אשר יאפשרו יותר מרחב , יותר שמחה ותחושות של ערך ויצירתיות.

במהלך שנות עבודתי כמטפלת במבוגרים, אני נפגשת בקליניקה עם נושאים כמו שינויים בתהליכי החיים, משברים, בעיות בערך העצמי ובביטחון , תחושת תקיעות וחוסר משמעות ומצב רוח דיכאוני אשר לעתים לא תמיד ברור.. רצון להבין יותר מה מפריע ותוקע. אילו דפוסים חוזרים שוב ושוב ולמה זה כך. חוסר תחושת סיפוק והנאה מהחיים, מגידול ילדים, מהקריירה ועוד.
טיפול בנשים ובאימהות אחרי לידה - נשים רבות מתמודדות עם מצבים של דיכאון, חוסר חשק, חרדה ובלבול בתקופות שלאחר הלידה ואף שנים רבות אחרי. החוויה של קלקול ושל בושה ואשמה היא מאוד חזקה ולא תמיד מאפשרת לפנות לטיפול. כשאישה הופכת לאם מוצפים תכנים רבים הקשורים באימהות שהייתה לה ובקשרים עם הקרובים אליה, בתבניות פנימיות שיש לה אודות תפקידי האם ובהתעצמות של תחושות חרדה ומותשות. עיבוד ומפגש עם תכנים אלו מסייעים להתחבר מחדש לתפקיד האימהי, לחזק את הביטחון, למצוא את הדרך הנכונה לכל אם ולאפשר קשר מיטיב וחזק עם ילדיה.

עם ילדים צעירים אני עובדת בשיטת - play therapy, (טיפול באמצעות משחק) המאפשר מפגש ועיבוד של חוויות נפשיות אשר גורמות לקשיים ולביטוי של סימפטומים שונים כמו התפרצויות , קשיים חברתיים, הסתגרויות, השמנה, הרטבה ועוד. המשחק הוא השפה של הילדים ולכן משמש ערוץ טוב לפגוש תכנים מפחידים, קשים או כואבים יחד עם מטפל ששומר , רואה ומלווה. הטיפול מותאם לכל ילד בהתאם לצרכיו.
עם מתבגרים - אנו פוגשים יחד את קשייהם הקשורים בשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים ונפגשים עם תכנים המעסיקים אותם ומציפים אותם וגורמים להם לדיכאון , חרדה, הסתגרות , בלבול ועוד.

עבודה טיפולית עם הורים - משימת ההורות היא משימה קשה, מאתגרת ומורכבת. קשיים בהורות וקשיים עם הילדים מביאים לתחושות של בושה, אשמה, כישלון ועצב. בעזרת עבודה טיפולית המאפשרת התבוננות על המכשולים , חיזוק הסמכות והרחבת ההבנה ניתן להתמודד עם קשיים רבים וליצור שינוי בהתנהגויות של הילדים ובאווירה בבית ובמשפחה. בעבודתי עם ההורים אני פוגשת הורים אשר חשים תסכול וקשיים בהורות שלהם ומגוון בעיות בקשר עם הילדים . הטיפול והעבודה המשותפת מסייעים להורים לקבל בחזרה תחושת מסוגלת, ביטחון ושמחה בהורות שלהם ולהבין את ילדיהם טוב יותר.

מוזמנים מאוד לפנות,
קליניקה בירושלים


MSW עו"ס קלינית , פסיכותרפיסטית, תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה דינמית.
אני בעלת ניסיון רב מעל 15 שנים בטיפול בילדים , מתבגרים ומבוגרים.
טיפול באימהות בתקופת ההיריון , לידה ובמצבי דיכאון אחרי לידה , טיפול בדיאדה אם תינוק.
חיזוק הסמכות ההורית וטיפול בהורות ובמשפחה
טיפול דיאדי בגיל הרך

טיפול בילדים-
הטיפול מתאים מאוד לילדים בכל הגילאים, המתמודדים עם מגוון בעיות וקשיים, בעיות בבית הספר, קשיים במיומנויות חברתיות , הפרעות התנהגות, הפרעות קשב, אלימות והתפרצויות ועוד.

טיפול במתבגרים -
מתאים למתבגרים המתמודדים עם משבר גיל ההתבגרות, הצורך בעצמאות ונפרדות , בניית הזהות, דיכאון וחרדה , בלבול ומצבי רוח ומשתנים ועוד.

הדרכת הורים המתמודדים עם קשיים המעוניינים לשפר ולהיטיב את הקשר עם ילדיהם ואת האווירה בבית ובמשפחה

טיפול דינאמי בנשים ואימהות הנמצאות בשלבים שונים בחייהם ומרגישות תחושות של תקיעות , חוסר הגשמה, דיכאון ורוצות לפגוש ולהתבונן פנימה ולהרגיש חווית חיים אנושית ומלאה יותר.
נשים המתמודדות עם דיכאון אחרי לידה וקושי בקשר עם התינוק, תחושות של חרדה ועצב, קשיים בתפקוד.

טיפול פסיכולוגי במבוגרים מגיל 20 אשר מתמודדים עם שאלות , קשיים במגוון תחומים שונים, זוגיות, משמעות, חיפוש כיוון , משברי חיים, ועוד.
קליניקה בירושלים בקריית יובל.

<<חזור לחיפוש