חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית, משלבת טיפול בגישה דינמית, ובגישה קוגניטיבית התנהגותי. ניסיון מגוון בבריאות הנפש בטיפול במבוגרים, נוער וילדים. הדרכת הורים וקשיים שעולים במערכות יחסים.

תחומי התמחות

ויסות רגשי, טראומה, הפרעת קשב וריכוז, הפרעות חרדה, בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים,טיפול במבוגרים מתבגרים ומשפחו

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,בקעת אונו
  • כתובת:   הגליל 78 גני תקוה, בית הרופאים, בקרבת קניון קרית אונו.
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   13
  • טווח גילאים:   14 ומעלה

אודות יעל נתיב

אני עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית, המשלבת טיפול בגישה דינמית ובגישה קוגניטיבית התנהגותית. בקליניקה בקרבת קניון קרית אונו, אני עובדת עם מבוגרים, נוער והורים, מתוך אמונה בכוחן של מערכות יחסים, וביכולתה של הסביבה המשפחתית להתפתח ולחולל שינוי.


השכלה אקדמית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.
תואר שני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר אילן.
בוגרת לימודי תעודה בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, מכון מגיד, האוניברסיטה העברית.
לימודי תעודה ב CBT, מסלול דו שנתי, מרכז חוסן.


ניסיון מקצועי

במהלך שנות עבודתי, עבדתי בבריאות הנפש במסגרות ציבוריות שונות. מזה קרוב לעשר שנים, עובדת במערך הטיפולי של "העמותה לילדים בסיכון", טיפול והדרכת מטפלים וצוותים בתחום עבודה עם ילדים והורים. במקביל, עבדתי במחלקה פעילה למבוגרים במרכז לבריאות הנפש נס ציונה, ובהמשך, עד היום, במרפאת חוץ למבוגרים בלוד. התמחתי בטיפול בטראומה, טראומה מורכבת, חרדות, דכאון ומצבי סיכון. כמו כן, התנסתי באופן נרחב בעבודה עם משפחות והורים, על רקע התמודדויות עם מצבי משבר, וקשיים מסוגים שונים במשפחה ובהורות. לאורך השנים טיפלת והדרכתי מטפלים במסגרת מחלקה ומרפאה לבריאות נפש, ובגנים טיפוליים.  כמו כן, ליוויתי מטופלים בתהליכי שיקום בבריאות הנפש.


צור קשר עם יעל נתיב