<<חזור לחיפושיעל סטמפלר


יעל סטמפלר

פסיכולוגית בהתמחות קלינית


עובדת עם מבוגרים ומתבגרים הרוצים להכיר את עצמם יותר, ולשפר את איכות חייהם. מתייחסת לטיפול כתהליך משותף, מלוֶוה ומסייע בהתמודדות עם שאלות, מצוקות ומשברי חיים.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש, התמודדות עם משברי חיים, לקויות למידה קשב וריכוז, גיל ההתבגרות, חרדת בחינות


צור קשר עם יעל סטמפלרשמי יעל, פסיכולוגית במהלך התמחות קלינית.
אני עובדת עם אנשים המעוניינים להעמיק את ההבנה לגבי העולם הפנימי שלהם, ולקבל סיוע וליווי בזמן משבר, בהתמודדות עם מצוקה מתמשכת, או בתהליך המורכב של התבגרות וגיבוש זהות. אני מתייחסת לטיפול כעבודה משותפת, בה נפעל יחד כדי למצוא את הדרך המתאימה ביותר להתמודדות וצמיחה מתוך המצב הקיים. בנוסף לטיפול במבוגרים ומתבגרים, אני עובדת גם עם ילדים ונוער, בעיקר סביב חרדת בחינות.

טיפול יכול לסייע במצבים של התלבטות (זוגיות, מקצוע, לימודים), משבר (אובדן, פרידה, טראומה, דיכאון), התמודדות עם מצבים כרוניים (מחלה פיזית או נפשית), וכן להקל על בדידות ולסייע בשיפור מיומנויות תקשורת. כמו כן, טיפול יכול להיות מקום לברור והבנה של נושאים המעסיקים אותנו, גם כשאין "משבר" ברקע: דימוי עצמי, זהות מינית, יחסים בינאישיים, פחדים ועוד.

בפגישות נתמקד בהווה ובמציאות היומיומית, אך נתייחס גם לאירועים מוקדמים יותר, ובעצם לכל מה שמרכיב את העולם הפנימי – רגשות, מחשבות, זיכרונות, חלומות, מצבים בינאישיים ואף הקשר הטיפולי עצמו. לרצון שלך יש מקום מרכזי בתהליך זה, כך שהעבודה יכולה להיות "רוחבית" ומעמיקה (גישה פסיכודינמית), או במקרים מתאימים, נקודתית וממוקדת יותר (גישה קוגניטיבית התנהגותית – CBT).

אני מטפלת כיום בקליניקה בגבעת שמואל, נגישה ונוחה להגעה ברכב ובתחבורה ציבורית. מזמינה אתכם ואתכן לפנות אלי, להתייעץ ולבדוק יחד האם התהליך מתאים לכם ויכול לסייע.


תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ופילוסופיה, תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה קלינית של הילד, בהצטיינות, מאוניברסיטת בר-אילן.

התמחות קלינית בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל-אביב. התמחות קלינית-אשפוזית ביחידה לטיפול יום בבי"ח איכילוב.

פרקטיקום בקליניקה הטיפולית באוניברסיטת בר-אילן, מרפאת בריאות-הנפש לילדים ביפו, והשירות הפסיכולוגי-חינוכי בת"א.

במקביל לעבודה בקליניקה פרטית ובבי"ח איכילוב, אני עוסקת באבחון פסיכו-דידקטי לילדים ומתבגרים.

<<חזור לחיפוש