חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה שכל אדם וכל זוג יכול לעשות שינוי במידה ורוצה בכך. תפקידו של כל מפגש טיפולי לגרום לשינוי הזה לקרות. כמטפלת אני נוכחת ודומיננטית ורואה את תפקידי כמובילת דרך לשינוי זה.

תחומי התמחות

טיפול זוגי ומשפחתי, טיפול אישי למבוגרים, הכנה לקראת נישואין , הדרכה הורית, ייעוץ.

  • אזור טיפול:   רחובות,שפלה,באר יעקב,ראשון לציון
  • כתובת:   יהלום 4 באר יעקב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   29
  • טווח גילאים:   ילדות - זקנה

אודות יעל עמר


מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, על ידי האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי, ומדריכת הורים.

מטפלת בזוגות וביחידים החווים משבר בחייהם : בין השאר שחיקה, בגידות, משבר לאחר לידת ילד ראשון ושני. בנוסף עוסקת בגישור לגירושין , תיאום הורי והדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, הדרכת הורים לילדים בגיל ההתבגרות וילדים בגירים , בהכנה לנישואין וטיפול טרום נישואין .

מטפלת ביחידים הסובלים מקשיים ומשברים שונים בחייהם . אני עובדת עם המטופל היחידי מתוך תפיסה הקשרית הלוקחת בחשבון גם את יחסי המטופל עם סביבתו ובני משפחתו. מניסיוני טיפול קלאסי לא תמיד מביא בחשבון את הסביבה מה שעלול ליצור פער ונתק בין המטופל לסביבתו . ולכן , ובהתאם לתפיסה ממנה אני פועלת אני מטפלת בבעיה תוך התייחסות להשפעתה ומושפעותה מהסביבה ובעיקר המשפחה הקרובה.


השכלה אקדמית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית בהצטיינות יתרה
תואר שני בעבודה סוציאלית במגמת טיפול משפחתי
הסמכה בטיפול זוגי ומשפחתי על ידי האגודה לטיפול משפחתי
קורס גישור --כללי
קורס גישור במשפחה
"הורות כמרחב מיטיב" גישה אינטגרטיבית בהדרכת הורים
טיפול רגיש מגדר בגברים


ניסיון מקצועי

אני מביאה איתי ניסיון של למעלה מ 25 שנה בטיפול ביחידים , בזוגות ובמשפחות.

התחלתי את הקריירה שלי ביחידה לטיפול משפחתי בשירות מבחן למבוגרים . לאחר מכן עבדתי במשך 12 שנים כמגשרת ומטפלת משפחתית ביחידת הסיוע שליד בית המשפט לעיניני משפחה. שם צברתי ניסיון רב בטיפול במשפחות עם קונפליקט גבוה ולמדתי כי ניתן לשקם את הנישואין גם לאחר משברים קשים ביותר. כמו כן, עסקתי בגישור, תיאום הורי וגירושין בהסכמה.

בשנים האחרונות אני עוסקת בפיקוח ובהדרכה במשרד העבודה והרווחה. במקביל יש לי קליניקה בה אני מטפלת בזוגות וביחידים ,עוסקת בהדרכה הורית ובגישור.


צור קשר עם יעל עמר