חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מתמחה בטיפול נפשי במבוגרים (18+) בתחומי בריאות הנפש: התמודדות עם משברי חיים, אובדנים, התמודדות עם שינויים ומעברים, ליווי לצמיחה והתפתחות וכל תחושה של חרדה ומצוקה.

תחומי התמחות

חרדה,דיכאון,טראומה,התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, זהות וגיבוש עצמי, תקיעות בחיים, צמיחה וחיפוש כיוון.

  • אזור טיפול:   חדרה, בנימינה , זכרון יעקב
  • כתובת:   ויסוצקי 4, תל אביב /הנשיא 6, בנימינה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

אודות יעל שובל

אני בעלת ידע רחב וניסיון עשיר בטיפול במצבים קשים ומורכבים. ההשקפה הטיפולית שלי היא כי, הטיפול הפרטני הינו מרחב שבו נוצרת הזדמנות ליצירת דיאלוג וקשר אישי בין המטפל והמטופל. אני מקנה לאנשים המתמודדים עם מצוקות וקשיים נפשיים, כלים באמצעותם יכולים לבנות ולהעשיר את יכולת ההתמודדות שלהם. אני עובדת בגישה טיפולית פיסיכודינאמית קצרה וארוכה המשלבת מרכיבים קוגנטיביים התנהגותיים. גישה זו מציעה מרחב להעלאת העולם הפנימי מתוך אמונה כי ההווה קשור באירועי עבר ובניסיון שנצבר בקשרים משמעותיים. בנוסף, אני משלבת בין עבודה תהליכית ארוכת טווח לבין עבודה ממוקדת.
אני מזמינה אתכם לקבוע פגישת התרשמות.


השכלה אקדמית

השכלה:
פסיכותרפיה בגישה הפסיכואנליטית, מכון מגיד.
תואר שני בעבודה סוציאלית, מגמה קלינית, אונ' חיפה

ניסיון מקצועי:
למדתי את לימודי התואר השני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת חיפה. במהלך הלימודים טיפלתי בנשים נפגעות תקיפה מינית במרכז סיוע לנשים נפגעות תקיפה מינית בת"א, טיפלתי במבוגרים הסובלים ממחלות נפשיות וממשברי חיים במרפאה לבריאות הנפש "בארי" בר"ג. עם סיום התואר המשכתי להתנדב ולטפל בסטודנטים במסגרת שירות הייעוץ לסטודנט של מכללת ת"א יפו (דרך המרפאה לבריאות הנפש "הארבעה" בת"א). טיפלתי בילדים עם אוטיזם ועסקתי בהדרכת הורים במסגרת "המערך הטיפולי המשלים" של העמותה לילדים בסיכון, טיפלתי במבוגרים הסובלים ממחלות נפשיות וממשברי חיים במסגרת מרפאה לבריאות הנפש של קופ"ח מכבי. לאורך השנים המשכתי את לימודי ואני בוגרת לימודי פסיכותרפיה תלת שנתיים במכון מגיד. כיום אני מטפלת בניצולי שואה ובדור שני במסגרת עבודתי ב"עמך" וכן מטפלת בקליניקה בת"א ובבנימינה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם יעל שובל