קידום ושדרוג הכרטיס שלך
קידום ושדרוג הכרטיס שלך

קידום ושדרוג הכרטיס שלך

אם כבר יש לך כרטיס מטפל באינדקס על הספה, את/ה בכיוון הנכון. כדי להנות עוד יותר מפרסום אפקטיבי, כדאי לבלוט ולהופיע לפני כולם! אנחנו מציעים מספר ערוצים לקידום ושדרוג הכרטיס שלך באינדקס המטפלים שלנו:

קידום הכרטיס לדפים הראשונים של האינדקס- הקידום באתר נעשה לפי קטגוריות כאשר כל קטגוריה מורכבת מסוג טיפול ואיזור בארץ. לדוגמה – טיפול פסיכולוגי ברחובות או טיפול בהבעה ויצירה ברמת גן. עלות הקידום הינה עלות חודשית, ותלויה בקטגוריה הנבחרת, ובמספר הקטגוריות בהן הכרטיס מקודם. ניתן לקדם את הכרטיס כך שיופיע בראש הדף הראשון, כלומר בארבע כרטיסיות עליונות של הקטגוריה הנבחרת.

להצעת מחיר לקידום הכרטיסיה אנא מלא את הטופס הבא:
שם:
טלפון:
אימייל:      

      
קידום ושדרוג הכרטיס שלך
קידום ושדרוג הכרטיס שלך

בניית אתרים

שירות בניית האתרים שלנו כולל בניית דף מעוצב, אחסון הדף ותחזוקה שוטפת. כמו כן אנחנו מציעים שירות ייחודי של סיוע בעריכת התוכן והכוונה בכתיבה שיווקית ומקצועית הנעשה על ידי אנשי טיפול ושיווק! לרשותך קטלוג עיצובים מרהיב ומגוון.

לכניסה לקטלוג העיצובים לחץ כאן

קידום ושדרוג הכרטיס שלך
קידום ושדרוג הכרטיס שלך

קורס בניהול ושיווק הקליניקה

אנחנו יודעים כמה קשה להתמצא בכל מה שמציע ומבטיח האינטרנט בתחום השיווק, ועוד יותר מכירים את הלבטים הקשים, עומס המטלות מול קוצר הזמן והתסכול שפערים אלו יוצרים.

במיוחד לכם, בנינו קורס אינטרנטי לחלוטין, אשר בו כל מה שצריך לדעת על ניהול של קליניקה. מבניית חזון, דרך מיקוד, וכמובן עד נושא השיווק ניהול הפניות באופן יעיל שיביא יותר מטופלים. הקורס עוסק גם בנושא גביית כספים, קביעת מחירון ועוד נושאים רבים חשובים למטפלים המנהלים קליניקה פרטית. הקורס מלווה בחוברת קורס, ומכיל גם הרצאות מצולמות ומחברת אינטראקטיבית לתרגול המודלים הנלמדים בקורס.

לצפייה בסילבוס הקורס לחץ כאן

הוספת דף מטפל באנגלית
הוספת דף מטפל באנגלית

הוספת דף מטפל באנגלית

פתחנו שירות חדש, המאפשר למטפלים להקים, בנוסף לדף המטפל הקיים באינדקס, גם דף מטפל באנגלית.

לאלו מכם שמטפלים באנגלית ופונים לקהל דובר אנגלית, וגם למי שמטפל און ליין באנשים מחו"ל דף באנגלית יסייע לאנשים נוספים להגיע אליכם ולמצוא אתכם ברשת, גם אם עושים חיפוש של שמך בגוגל באנגלית!

מעניין? מלאו את הטופס למטה ונשלח לכם קישור להקמת דף באנגלית.

שם:
טלפון:
אימייל: