חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול במבוגרים ונוער. מטפלת במגוון שיטות חדשניות שממוקדות בשינוי משמעותי ויציב ויעילות גם לבעיות חוזרות. טיפול מוצלח מתחיל בהתאמה טובה בין מטפל למטופל והרבה כנות בקשר.

תחומי התמחות

משברי חיים, לחץ וחרדה, דיכאון, קשיים בזוגיות ובקשרים בינאישיים, טיפולי פוריות, בעיות פסיכוסומטיות, זהות מינית.

  • אזור טיפול:   רחובות,נס ציונה
  • כתובת:   רחובות
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ליטל גרין

מטפלת מעל 16 שנה במבוגרים ונוער ומדריכה הורים. בטיפול אני משלבת מגוון שיטות ומתאימה אותן לאדם ולקושי שאיתו הגיע. יש לי ניסיון בגישה דינמית (קלאסית), טיפול קוגניטיבי-התנהגותי CBT, וגישות חדשות יותר: סכמה תרפיה ו- AEDP (טיפול דינמי ממוקד חוויה). בזכות הגישות החדשות אני מציעה טיפול שנותן מענה גם לבעיות חוזרות ונשנות שכבר טופלו בעבר, אך ללא תוצאות מספקות. גישות אלו מאפשרות לעקוף את המחסומים ולגשת למקור הקושי באופן עדין אבל עקבי ונחוש. כיוון שגישות אלו מטפלות מהשורש, ישנה לא רק הטבה בסימפטומים, אלא חווית החיים משתנה לטובה. אני שמה דגש על החיבור בין גוף, נפש ורוח, מתוך תפיסה שגם הגוף שלנו מדבר וחשוב להקשיב לו והרוח שלנו יודעת מה נכון עבורנו ויכולה לכוון אותנו. חלק משמעותי מהטיפול מוקדש לחיזוק וטיפוח הכוחות ויכולת הריפוי הטבעית של כל אדם.


השכלה אקדמית

B.A במדעי ההתנהגות
M.A בפסיכולוגיה ארגונית
M.A בעבודה סוציאלית קלינית
טיפלתי בעבר בשירות הציבורי במרפאה לבריאות הנפש, בבית חולים תל השומר במרפאה לאנדומטריאוזיס, בפנימייה לבני נוער ובבית ספר תיכון. כיום מטפלת בקליניקה ברחובות ומדריכה אנשי מקצוע.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם ליטל גרין