חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מתמחה בפסיכולוגיה קלינית, מטפלת במתבגרים ובמבוגרים. מאמינה בכל מאודי שטיפול מקצועי, רגיש ואנושי יכול לסייע באיחוי, בשינוי ובצמיחה נפשית.

תחומי התמחות

בעלת ניסיון בטיפול בחרדה, הפרעות במצב הרוח, טראומה וטראומה מורכבת, משברי חיים, אבל ואובדן, קשיים ביחסים בינאישיים.

  • אזור טיפול:   באר שבע,דרום
  • כתובת:   קליניקה במושב ישע (מועצה אזורית אשכול) ובנתיבות
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:   
  • שנות ניסיון:   5
  • טווח גילאים:   נוער מעל גיל 14 ומבוגרים

אודות ליטל ידיד

"כל אדם זקוק למקום שאליו יוכל ללכת ולצאת מדעתו בשלווה" / אדוארד אבי

היי, אני ליטל, מטפלת במתבגרים (החל מגיל 14) ובמבוגרים, ואם נפגשנו כאן- אולי זה לא במקרה.
אני רואה טיפול פסיכולוגי כמפגש ייחודי בין שני אנשים, בין נפש לנפש, שמטרתו לסייע בהקלה, באיחוי "שברים" ובשינוי ממשי בחייו של האדם. בדומה לפילוסופיית "הקינטסוגי" היפנית, המאמינה בערך וביופי הקיימים בהדבקה מוזהבת של שברי חרסינה, אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי רגיש ואנושי, הינו מלאכת מחשבת של הדבקה עדינה ומשותפת של "שברים וסדקים" בחיינו ובתוכנו, בבנייה מחודשת, שונה וחזקה יותר של משמעות וערך בחיינו.
אני מטפלת בגישה דינמית וב-CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), בפרט אוהבת לשלב בעבודתי ACT (תרפיית קבלה ומחויבות) ומיינדפולנס, בהתאם לצרכיו ולאישיותו של המטופל.
ההחלטה לפנות לטיפול היא צעד משמעותי, לו נלוות ציפיות, שאלות ומטרות, לעיתים גם לאור סבל ומצוקה ניכרת. אני מזמינה אתכן ואתכם לא להישאר איתן לבד, לפנות, לשאול ולהתייעץ, אני אשמח להיפגש ולסייע כמיטב יכולתי.


השכלה אקדמית

פסיכולוגית קלינית, בשנתי האחרונה להתמחות, בעלת רישיון ממשרד הבריאות. אני בעלת תואר שני בהצטיינות דיקן, בפסיכולוגיה קלינית בדגש מבוגרים, מהמכללה האקדמית ת"א-יפו. עבודת התיזה שלי עסקה בחוויית הלידה הסובייקטיבית ובהשפעתה, דרך דימוי הגוף, על תפקוד מיני ושביעות רצון מינית, עד שנה לאחר הלידה. מאז ומתמיד גיליתי עניין רב בבריאות הנפש של האישה ובהשפעה של אירועים שונים, ביניהם פריון ולידה, על רווחה נפשית. תואר ראשון בהצטיינות, בפסיכולוגיה ובקרימינולוגיה, מאוניברסיטת בר-אילן.
אני רואה חשיבות רבה בהתמקצעות והעמקה בלמידה תיאורטית ומעשית, כחלק ממתן טיפול מקצועי ורגיש, המותאם לצרכי המטופל ולגישות אליהם חש חיבור רב יותר.


ניסיון מקצועי

הכשרתי המקצועית כמטפלת וכמאבחנת החלה בעבודתי במרפאת מבוגרים לבריאות הנפש, בבי"ח "קפלן", שם ערכתי אבחונים וטיפלתי במבוגרים. בהמשך, עבדתי בשירות פסיכולוגי-חינוכי עירוני, במסגרת זאת ערכתי אבחוני בשלות ואבחונים לילדים, הדרכות-הורים, התערבויות מערכתיות וטיפוליות במצבי-משבר. לאחר מכן, עבדתי מספר שנים במרפאת "בארי", מרפאה לבריאות הנפש של שירותי בריאות כללית. במסגרת זאת אבחנתי וטיפלתי במבוגרים- בגילאים שונים ובגישות טיפוליות שונות, הנחיתי קבוצות CBT ממוקדות לטיפול בחרדה וקבוצת ACT לטיפול בבני הגיל השלישי. צברתי בעבודותיי ניסיון רב בטיפול ממוקד, קצר-טווח ובכלים שונים כמו ביופידבק, דמיון מודרך, מיינדפולנס ו-ACT, אותם אני משלבת במידת הצורך. כיום אני מטפלת ביחידה לאשפוז-יום בבית חולים ממשלתי.
צברתי ניסיון רב בטיפול במגוון תחומים, בהפרעות חרדה, הפרעות מצב-רוח, טראומה וטראומה מורכבת, אבל ואובדן, משברי-חיים, הריון ולידה, קשיים ביחסים אינטימיים או זוגיים, קשיים חברתיים ותעסוקתיים, הורות, סוגיות סביב זהות וערך-עצמי.


צור קשר עם ליטל ידיד