<<חזור לחיפושלילך קולטון


לילך קולטון

פסיכולוגית קלינית מומחית


פסיכולוגית קלינית מומחית, משלבת בין גישות קלאסיות לעדכניות יותר ומוכוונות שינוי (CBT). הטיפול נעשה באווירה קרובה ומכבדת שקשובה לצורכי המטופל ורואה בו שותף לתהליך.


תחומי התמחות:
הפרעות חרדה, דיכאון, פוסט טראומה ,התמודדות עם משברי חיים

הרבה אנשים רוצים להתחיל טיפול פסיכולוגי אבל  חוששים לפנות, מתביישים, לא יודעים מה אמור לקרות ואיך זה אמור להרגיש.
 כמעט כל המטופלים שלי מתארים בהתחלה את הקושי והמבוכה האלה אבל מופתעים מכמה מהר זה מתפוגג ושמחים שאי הנוחות לא מנעה מהם את קבלת העזרה.
אני לילך, ואני מזמינה אתכם להעז לפנות למרות החששות. אם אתם חשים מצוקה, מועקה, בלבול, פחד או כל רגש או תחושה אחרים שגורמים לכם לרצות לדבר עם איש מקצוע, אם אמרתם לעצמכם לאחרונה "אני צריך לעבוד על זה", "אני רוצה שזה ישתנה", "הדבר  הזה גובה ממני מחיר יקר מדי"-
אני מזמינה אתכם לקליניקה שלי, לבוא ולעבוד על הדברים  יחד.אני מקבלת בשתי קליניקות, האחת, בגבעת עדה (איזור בנימינה, פרדס חנה-כרכור, זכרון יעקב), השנייה בחיפה וגם יש אופציה לטיפול אונליין.

הטל' שלי : 054-4756322

 ( ניתן לשלוח גם הודעת ווטסאפ אם זה קל יותר ואני אחזור)


 בהכשרה שלי אני פסיכולוגית קלינית מומחית. את התארים שלי עשיתי באוניברסיטת חיפה, את ההתמחות בקופ"ח כללית ובבית חולים רמב"ם. אני מטפלת כבר יותר מ 12 שנים  במבוגרים, בעיקר בגילאי 20-40. בשנים האחרונות התמחיתי בטיפול קוגניטיבי התנהגותי לצד ההכשרה הדינאמית המוקדמת שלי.

אני מטפלת בהפרעות חרדה, דיכאון ופוסט טראומה  וכן במצבי משבר שונים הנוגעים לשינויים, פרידות, קשיים ביחסים במשפחה, בזוגיות ובהורות. 


<<חזור לחיפוש