חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

שלום, שמי לימור ואני פסיכותרפיסטית מוסמכת ועו''ס קלינית. מאמינה בכוחו הרב של המסע הטיפולי כמאפשר חיים מתוך נוכחות וחופש פנימי, קרבה ו''עיניים טובות''.

תחומי התמחות

דיכאון וחרדה, אבל ואבדן, נשים בהריון ואחרי לידה, אבדן הריון ולידה שקטה, טיפול בבני הגיל המבוגר יותר (60+), מצבי משב

 • אזור טיפול:   

  זיכרון יעקב/בינימינה,חדרה
 • כתובת:   

  פרדס חנה כרכור וחדרה
 • שפות טיפול:   

  עברית,אנגלית
 • טלפון:   

 • שנות ניסיון:   

  15
 • טווח גילאים:   

  נוער מעל גיל 16 ומבוגרים

אודות לימור זבולון

טיפול עבורי הוא מסע מרתק, מסע משותף בו אנו הופכים לצוות אשר מרגיש וחושב ביחד, ומעמיק לאזורים רגשיים אליהם קשה להגיע באופן עצמאי. בעבודה הטיפולית או חותרים למען חיבור נכון ואותנטי פנימה לרצונות ותשוקות כמוסים, קבלת החלקים אתם קשה להתמודד ועבודה למען שינוי הרגלי ודפוסי רגש וחשיבה שכבר אינם תואמים את המציאות העכשווית.

כמטפלת דינמית אני שמה דגש על ראייה והבנה מעמיקה של העולם הפנימי ועל החלקים הלא מודעים אשר משפיעים על חיינו לא פחות מאלו אליהם אנו מודעים, אך ההתמקדות הטיפולית היא על ה"כאן ועכשיו", על מערכות יחסים וקשרי גומלין, על הרחבת מרווח התנועה וחופש תגובה לאירועים ומצבים שונים בחיים וחיים מתוך נוכחות מלאה ושלמה.

אני מטפלת בנוער בוגר (גילאי 16 ומעלה), צעירים , ומבוגרים ועובדת בעיקר עם -
-נשים סביב הריון ולידה- חרדות בהריון, הכנה רגשית ומנטלית ללידה, דיכאון אחר לידה, אימהות, אבדן הריון או לידה שקטה. בתקופות אלו לכל אישה יש הזדמנות להיחשף לצדדים אותם לא הכירה בעבר, חלקים שמגיעים ממעמקי הנפש כשאנו פוגשות חוויות חסרות שליטה, זוהי יכולה להיות נקודת מפנה באופן בו אישה תופסת את עצמה ואת חייה, את יחסיה ופעולותיה בעולם.
-בני הגיל המבוגר יותר (גילאי 60 ומעלה)- בעברי הקמתי וניהלתי את השירות הפסיכו-גריאטרי במרפאה לבריאות הנפש ב"הלל יפה" ואני אוהבת את המפגש הבין דורי המתאפשר בטיפול זהו מפגש בעל יתרונות רבים. תקופת הגיל הזו רצופה באתגרים התפתחותיים רבים, אתגרים שבקלות יכולים לקחת כל אדם או אישה למצב של דכדוך וייאוש .
מפסגת ההר, המקום בו אפשר להשקיף על החיים כולם ולהתבונן בבחירות, בהחמצות, בשמחה ובכאב שהיו ולא תמיד הובנו עד תום, מפסגת ההר הזה ניתן גם להתפתח ולמצוא אור ויופי בהתפתחות ובהשלמה עם עצמי , הסובבים לי , עם חיי.

אני אוהבת לעבוד בגישה המשלבת ראייה דינמית וטכניקות ממוקדות מעולם ה CBT והמיינדפולנס בהתאם לרצונות וצרכי המטופל. אני מאמינה בשיח פתוח ולא מתפשר במציאת האמת והקול הפנימי , תוך כדי מרחב טיפולי בטוח ומוגן להניח את הנפש ולעבוד ביחד למען שינוי שישמר לאורך זמן.

אני נשואה ואם לשלושה ילדים. עברתי בעצמי לידה שקטה וזה היווה שבר גדול בחיי וגם נקודה מכוננת בה מצאתי ריפוי עמוק לשברים קדומים יותר ולכאב האבדן שלי.
אני מרבה לעסוק בספורט, יוגה ומדיטציה ומאמצת הבנות בודהיסטיות אל דרכי האישית והטיפולית.


השכלה אקדמית

בוגרת התכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית באוניברסיטת חיפה
תואר שני במסלול הקליני של עבודה סוציאלית באונ' חיפה
תואר ראשון בהתמחות בריאות הנפש באונ' חיפה
לימודי CBT
הכשרות בתחום המיינדפולנס
הדרכות פסיכואנליטיות לאורך כל שנות ההתפתחות המקצועית


ניסיון מקצועי

ב 15 השנים האחרונות טיפלתי במרפאה לבריאות הנפש בבית החולים "הלל יפה".
מעל 12 שנים אני מטפלת בקליניקה פרטית בכרכור ובחדרה.
אני מטפלת בניצולי שואה ובמשפחות שכולות דרך משרד הביטחון.
עובדת עם קיבוצים שונים באזור ומאוד אוהבת לחקור את השפעות הקיבוץ על הרגש והנפש.
מדריכה מטפלים מתחומי העבודה הסוציאלית והפסיכותרפיה הגופנית שרוצים לחזק את יכולותיהם הטיפוליות.


צור קשר