ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על לירון שניר

מאמינה בקשר טיפולי המבוסס על אמון ומאפשר אותנטיות וחיבור לעצמנו ולאחרים. הפנייה לטיפול היא החלטה אמיצה להתמודד עם הקשיים וליצור הגשמה. הכוח שלנו כבני אדם נמצא בייחודיות שלנו.


תחומי התמחות

טיפול במתבגרים ומבוגרים, חיפוש זהות, דימוי עצמי, מערכות יחסים, משברי חיים, דכאון, קשב וריכוז ועוד.

 אזורי טיפול

עמק חפר, חדרה, גבעתיים,זיכרון יעקב/בינימינה

פרדס חנה/ תל אביב

  עברית


קצת יותר אודותי

עובדת סוציאלית קלינית, מדריכה מוסמכת ופסיכותרפיסטית. מטפלת בנוער ומבוגרים.
ניסיון רב בטיפול במבוגרים צעירים, גילאי 20-40.
מבוגרים צעירים נמצאים בשלב בחיים המזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים.

הפנייה לטיפול היא החלטה אמיצה להתמודד עם הקשיים, ולאפשר למטפל להיות משמעותי ולקחת חלק בתהליך של התפתחות וצמיחה. אני זוכה להיות מופתעת כל פעם מחדש מכוחו העצום של טיפול המאפשר לאדם חיבור אמיתי ועמוק יותר עם עצמו ועם האנשים הקרובים אליו, דבר המשפיע על כל היבטי החיים.

גישה טיפולית:
גישתי הטיפולית היא דינמית ואני משלבת כלים וטכניקות מגישות טיפוליות התנהגותיות קוגניטיביות CBT. אני מאמינה שעליי להתאים את הגישה למטופל ולצרכיו הייחודיים, מתוך הקשבה.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמאית:
פסיכותרפיה פסיכודינמית, אוניברסיטת תל אביב.
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, M.S.W אוניברסיטת בר אילן.
הסמכה להדרכת סטודנטים ומטפלים, אוניברסיטת בר אילן.
ניסיון מקצועי:
בשש השנים האחרונות אני מטפלת ומדריכה מטפלים במסגרת מכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב. הופנו אליי מטופלים רבים בשנות ה 20 וה 30 לחייהם, גיל המזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים. הבנה זאת מאפשרת התמודדות עם משברים והגשמה עצמית.
שמונה שנים טיפלתי בילדים, נוער ומבוגרים במסגרת כפר הנוער בן שמן ושנתיים נוספות במסגרת פרויקט קנגרו ביפו, חוויתי רגעים של חיבור אנושי מרגש לצד קושי מצמיח.


פנה עכשיו ל לירון שנירהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות