חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה בקשר טיפולי המבוסס על אמון ומאפשר אותנטיות וחיבור לעצמנו ולאחרים. הפנייה לטיפול היא החלטה אמיצה להתמודד עם הקשיים וליצור הגשמה. הכוח שלנו כבני אדם נמצא בייחודיות שלנו.

תחומי התמחות

טיפול במתבגרים ומבוגרים, חיפוש זהות, דימוי עצמי, מערכות יחסים, משברי חיים, דכאון, קשב וריכוז ועוד.

  • אזור טיפול:   עמק חפר, חדרה, גבעתיים,זיכרון יעקב/בינימינה
  • כתובת:    פרדס חנה/ תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות לירון שניר

עובדת סוציאלית קלינית, מדריכה מוסמכת ופסיכותרפיסטית. מטפלת בנוער ומבוגרים.
ניסיון רב בטיפול במבוגרים צעירים, גילאי 20-40.
מבוגרים צעירים נמצאים בשלב בחיים המזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים.

הפנייה לטיפול היא החלטה אמיצה להתמודד עם הקשיים, ולאפשר למטפל להיות משמעותי ולקחת חלק בתהליך של התפתחות וצמיחה. אני זוכה להיות מופתעת כל פעם מחדש מכוחו העצום של טיפול המאפשר לאדם חיבור אמיתי ועמוק יותר עם עצמו ועם האנשים הקרובים אליו, דבר המשפיע על כל היבטי החיים.

גישה טיפולית:
גישתי הטיפולית היא דינמית ואני משלבת כלים וטכניקות מגישות טיפוליות התנהגותיות קוגניטיביות CBT. אני מאמינה שעליי להתאים את הגישה למטופל ולצרכיו הייחודיים, מתוך הקשבה.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמאית:
פסיכותרפיה פסיכודינמית, אוניברסיטת תל אביב.
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, M.S.W אוניברסיטת בר אילן.
הסמכה להדרכת סטודנטים ומטפלים, אוניברסיטת בר אילן.
ניסיון מקצועי:
בשש השנים האחרונות אני מטפלת ומדריכה מטפלים במסגרת מכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב. הופנו אליי מטופלים רבים בשנות ה 20 וה 30 לחייהם, גיל המזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים. הבנה זאת מאפשרת התמודדות עם משברים והגשמה עצמית.
שמונה שנים טיפלתי בילדים, נוער ומבוגרים במסגרת כפר הנוער בן שמן ושנתיים נוספות במסגרת פרויקט קנגרו ביפו, חוויתי רגעים של חיבור אנושי מרגש לצד קושי מצמיח.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם לירון שניר