חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עוסקת ביחסי הגומלין בין הגוף לנפש. מאמינה במפגש ישיר ובגובה העיניים, שיוכל להניע תהליכי שינוי, צמיחה והתפתחות רצויים. בעלת נסיון בהתערבויות במשבר, התמודדות עם לחץ, חרדה וטראומה

תחומי התמחות

התמודדות עם משברי חיים, מצבים רפואיים וגופניים, התמכרויות, חרדה ופוביה, אבל ואובדן, טראומה וצמיחה פוסט טראומתית

  • אזור טיפול:   זיכרון יעקב/ בנימינה / טיפול אונליין
  • כתובת:   המלאכה 10, בנימינה \ טיפול מרחוק (אונליין)
  • שפות טיפול:   עברית,רוסית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   נוער מעל גיל 16 ומבוגרים

אודות לנה קוזנצוב מירו

שמי לנה ואני פסיכולוגית בהתמחות רפואית.

אני עוסקת רבות בהתערבויות במשבר ובעלת ניסיון בטיפולים קצרי מועד לצד טיפולים ארוכי טווח – בהתאמה לצורך ולרצון המטופלים\ות.
במהלך התמחותי צברתי ניסיון בעבודה מול מצבים רפואיים שונים. ביניהם מצבים רפואיים כרוניים, אקוטיים, התערבויות במשבר, ליווי תהליכי אבדן ואבל, וצמיחה פוסט טראומתית.
אני מלווה אנשים המתמודדים עם מצבים רפואיים בשלבי האבחון, טיפול וההחלמה, כאשר התמודדותם הגופנית מלווה לעתים בקושי תפקודי ו/או רגשי (נפשי) כגון חרדה, דיכאון ופוסט טראומה.

אני משלבת בעבודתי גישה אינטגרטיבית הרואה את האדם השלם ותפיסתי היא רב מערכתית. מטרת הטיפול היא לסייע בהתמודדות, לקדם בריאות ורווחה נפשית וגופנית, להעניק תמיכה וליווי הנדרשים וכן לחזק משאבים וחוסן.

אני משלבת עבודת EMDR, ביו-פידבק, כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) והיבטים פסיכו-פיזיולוגים כגון הרפיה ודמיון מודרך, תוך התבוננות דינאמית רחבה יותר.

מקבלת בקליניקה בבנימינה ו-אונליין (טיפול מ'רחוק')


השכלה אקדמית

בוגרת תואר ראשון במדעי התנהגות (פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרפולוגיה) ובעלת תואר שני (MA) בפסיכולוגיה רפואית. במהלך התמחותי רכשתי ידע והתמקצעות נוספים בטיפול בהתמכרויות, טיפול בעזרת EMDR, וביו פידבק (משוב ביולוגי).


ניסיון מקצועי

* נסיון במחלקות האשפוז לצד עבודה מרפאתית בתחומים רבים, ביניהם : קרדיולוגיה, מרפאת כאב, פסיכו-אונקולוגיה ושירות הייעוצים בבית החולים הכללי.
* התערבויות פרטניות לצד עבודה עם בני משפחה, שילוב טיפול קצר מועד וטיפול ארוך טווח בהקשר של קשיים פסיכולוגיים ורגשיים לצד כל שלבי ההתמודדות עם מחלות אקוטיות, כרוניות והתמודדות עם משברים, החל משלב הגילוי ועד לסיום החיים.
* ניסיון בהנחיית קבוצות ומענה תמיכתי לצוותים רפואיים.
* סיוע נפשי ממוקד בעת משבר הקורונה למבוטחי קופת חולים מכבי. מתן מענה יעוצי סביב נושאים של דחק, מתח וחרדה והתמודדות עם מצבים משבריים


צור קשר עם לנה קוזנצוב מירו