חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה בטיפול קרוב, אמפתי ובגובה העיניים. טיפול בעיניי הוא מסע בשניים, במהלכו מוזמן המטופל לחשוב, לשחק ולהיות, זאת בכדי שיוכל לחזור להיות עצמו מתוך מקום שלם, מקבל ושקט יותר.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,דיכאון, חרדה,התמודדות עם משברי חיים,אבל ואבדן ופוסט טראומה.טיפול בילדים, מתבגרים, מבוגרים והדרכות הורים

  • אזור טיפול:   שפלה,מרכז,רחובות,נס ציונה
  • כתובת:   רח' ויצמן, נס ציונה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מאיה כרמלי כהן

מטפלת בקליניקה פרטית, במרכז נס ציונה בקרבת תחבורה ציבורית, בילדים, מתבגרים ומבוגרים.
החיים המשתנים תדיר מזמנים אותנו להתמודד עם מצבי חיים מורכבים, שאלות והתמודדויות שונות. סביב מעברים, דרישה לשינוי והתפתחות ע"י הסביבה, כניסה לזוגיות, עבודה או בהתמודדות עם ילדנו. בפעמים אחרות מתרחש שבר גדול כתולדה של טראומה שפוגעת ביכולתנו לנהל את חיינו כפי שעשינו עד כה. טיפול מהווה בעיניי מרחב בטוח בו אנחנו מרגישים מוכלים ומובנים. כך בתוכו אנחנו יכולים להתבונן על הדברים ממרחק ובלי שיפוטיות, לבחון דפוסי התמודדות שאינם מסייעים לנו ולמצוא דרך לשנות דפוסי חשיבה שתוקעים אותנו או פוגעים בנו.
בטיפול אני עובדת בשיטה דינאמית, המזמינה את המטופלים לחקור ולגלות את עצמם מתוך סקרנות. אני עושה שימוש בכלים קוגניטיבים התנהגותיים שמכוונים לשנות את האופן בו אנו חושבים ותופסים דברים בצורה אוטומטית. אני משלבת טכניקות של מינדפולנס מתוך חשיבות החיבור בין גוף ונפש- בעבודה עם ילדים ומבוגרים.


השכלה אקדמית

פסיכולוגית במחלקה הפתוחה בבית החולים כפר שאול, י"ם. עבודה עם מטופלים הסובלים מהפרעות פסיכולוגיות קשות. עבודה ממוקדת טראומה עם נפגעי פגיעה מינית, הלומי קרב, פוסט טראומה, תחלואה כפולה ודיכאון.
פסיכולוגית בתחנה לטיפול בילד ובנער על שם אילן, י"ם. טיפול ואבחון ילדים ומתבגרים הסובלים מ: ADHA, הפרעות התנהגות, בלבול בזהות המינית, דיכאון והתמודדות עם אבדן. בעבודתי אני מאמינה בשילוב בין בניית מרחב טיפולי עבור הילד ועבודה עם המסגרות בתוכן גדל: הדרכת הורים, ועבודה עם הצוות החינוכי בגן או בבית הספר. בעבודה עם ילדים צעירים ובעיבוד טראומה משפחתית אני עושה שילוב בעבודה דיאדית.
פסיכולוגית חינוכית בשפ"ח נס ציונה. עבודה כפסיכולוגית בגני ילדים ובבית הספר. התערבות במצבי משבר, ועבודה עם הורים וילדים בהתמודדות עם שכול של בן משפחה קרוב.
פסיכולוגית במחלקת הגיל הרך בבית החולים גהה. עבודה במסגרת גן אשפוזי, אבחון וטיפול ממוקד בילדים בגיל הרך.
פסיכולוגית בקליניקה לשירות הקהילה במחלקה לפסיכולוגית באוניברסיטת בר אילן. טיפול במבוגרים המתמודדים עם משברי חיים שונים.
BA בפסיכולוגיה וספרות מתאם אוניברסיטת תל אביב. MA בפסיכולוגיה קלינית של הילד מתאם אוניברסיטת בר אילן.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מאיה כרמלי כהן