חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מומחית בטיפול במתבגרים וצעירים (20-50) אשר חווים קשיים רגשיים כגון: מצב רוח ירוד, חרדה, לחץ, כעסים, ירידה בתפקוד. קשיים במציאה ומימוש קריירה. כמו גם קשיים בזוגיות ובהורות.

תחומי התמחות

טיפול קבוצתי פסיכואנליטי, טיפול פרטני, ייעוץ זוגי.

  • אזור טיפול:   תל אביב, טיפול אונליין
  • כתובת:   רחוב בעלי המלאכה 20 תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   20

אודות מגי פורטל

שלום, שמי מגי פורטל, פסיכותרפיסטית פסיכואנליטית, עובדת סוציאלית קלינית.
מומחית בטיפול במתבגרים וצעירים (20-40) אשר מתקשים לממש את יעודם בתחום האישי, זוגי והקריירה.
לעיתים, העדר תחושת כיוון בגילאים אלה יכולה להוביל למצבי דיכאון וחרדה ולהעמיק את תחושת הבדידות ועל כן יש חשיבות רבה בטיפול.
כמו כן, אני מומחית בתחום הטיפול בהתמכרויות (מסכים, אלכוהול וסמים) אשר לפעמים יוצרים מצב נלווה של קושי במציאות זו.

כיום עם משבר הקורנה, וחוסר הוודאות הרב, אנחנו מתמודדים עם תופעות רגשיות לא פשוטות של ירידת מצב רוח, כעסים, חרדות, מחשבות לא טובות, ייאוש ואף דיכאון שפוגע בתפקוד השוטף ובטח במימוש העצמי.

אני בעלת ניסיון רב שנים בטיפול (גם מרחוק )בגישה דינמית, המכוונת לחקירת עולמו הפנימי של המטופל פרטני וקבוצתי. בשנים האחרונות מצאתי כי הטיפול הקבוצתי יכול להיות יעיל מאוד בנוסף או במקום הטיפול הפרטני.
הטיפול הקבוצתי, נועד לאפשר עבודה אינטנסיבית ומעמיקה, שמטרתה להפגיש כל אחד מהמטופלים עם עולמו הפנימי, וגם עם האופן בו משתקף עולם זה במגעיו עם אחרים. כל זאת בהקשר קבוצתי. האינטראקציות שנבנות בקבוצה עם המשתתפים ואיתי כמנחה מאפשרות עבודה טיפולית מיידית על הקשיים ולא רק ע"י סיפור המטופל את חייו.
הקבוצה מונה 6-8 משתתפים וניפגשת אחת לשבוע למשך שעה וחצי. קבוצה קטנה יחסית מאפשרת, את התנאים החיוניים לעבודה הטיפולית: יחסים קרובים, אינטימיים ופתוחים בין חברי הקבוצה לבין עצמם, וגם ביניהם לביני המנחה.
יעילותה של הקבוצה הטיפולית מתאפשרת כאשר יש מספיק דמיון בין המשתתפים אבל גם מידה מסוימת של שונות. כך האדם אמור מחד להרגיש נוחות עם המשתתפים ומנגד את האתגר של החקירה העצמית באמצעות האינטראקציה עם האחר. כדי להגיע להתאמה כזו בין המשתתפים, טווח הגילאים יהיה 20-50. כמו כן, אני מקיימת פגישת הכרות ראשונה ללא עלות לצורך בדיקת הכרות והתאמת האדם לקבוצה .
אני ממליצה לאנשים השוקלים את הטיפול הקבוצתי להיערך להתחייבות של 3 חודשים לפחות להשתתפות בקבוצה.

"אני מאמינה שתקופה זו מאתגרת את כולנו ולפעמים מעירה "שדים ישנים וחדשים" בנפשנו. אני מאמינה שטיפול נכון, רגיש ומכוון לצורכי האדם יכול לשפר את מצבו הנפשי של האדם ולייצר הקלה בנפש האדם."השכלה אקדמית

השכלה אקדמאית:
קנדידטית במכון לפסיכואנליזה קבוצתית.
בוגרת התוכנית לטיפול בפסיכותרפיה קבוצתית בגישה פסיכואנליטית, בית הספר לרפואה, בית הספר לפסיכותרפיה, אוניברסיטת תל אביב.
בוגרת התוכנית לטיפול בפסיכותרפיה פרטנית בגישה פסיכואנליטית, היחידה ללימודי המשך, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת התוכנית לטיפול קבוצתי בגישה פסיכואנליטית בבית ספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית- אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית- אוניברסיטת תל אביב.
מדריכה מוסמכת לעובדים סוציאליים.
בוגרת השתלמויות והכשרות מקצועיות שונות בתחום הטיפול הדינמי והקוגניטיבי וכן בתחום טיפול מרחוק.


ניסיון מקצועי

ניסיון מקצועי:
בעלת קליניקה פרטית וקליניקה לטיפול מרחוק (באמצעות זום ווצאפ וידאו). משלבת בעבודתי בקליניקה עבודת הדרכה כפרילנסרית חיצונית במשרדי ממשלה רבים.
מנחת קבוצות טיפוליות. מדריכת סטודנטים ואנשי מקצוע (פרטני וקבוצתי). מומחית בהוראה והדרכה בתחום של טיפול מרחוק באופן דנמי.
בעלת ותק של למעלה מ- 20 שנים במסגרות שונות לבריאות הנפש: (שרות מבחן לנוער, מפקחת מחוזית בשרות לטיפול באדם עם אוטיזם במשרד הרווחה, מרפאה לבריאות הנפש לילד ונוער באיכילוב) בעבודה עם מתבגרם ובוגרים.


צור קשר עם מגי פורטל