חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מומחית בטיפול (גם בזום) במתבגרים וצעירים אשר חווים קשיים רגשיים: מצב רוח ירוד, חרדה, לחץ, כעסים, ירידה בתפקוד. כמו כן, קשיים בזוגיות ובהורות. כתובת לאתרmaggieportal.com

תחומי התמחות

מומחית לטיפול במתבגרים (גילאי 13-18) וצעירים (גילאי 20-40 ) אשר חווים תחושות של דיכאון ומתקשים לממש את יכולתיהם

  • אזור טיפול:   

    תל אביב, טיפול אונליין
  • כתובת:   

    רחוב בעלי המלאכה 20 תל אביב
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות מגי פורטל

שלום, שמי מגי פורטל, פסיכותרפיסטית פסיכואנליטית, עובדת סוציאלית קלינית.
מומחית בטיפול מרחוק באמצעים דיגיטליים (זום ווצאפ). מטפלת בשנים האחרונות רבות באמצעים אלה.
מומחית בטיפול במתבגרים וצעירים (20-40) אשר מתקשים לממש את יעודם בתחום האישי, זוגי והקריירה.
לעיתים, העדר תחושת כיוון בגילאים אלה יכולה להוביל למצבי דיכאון וחרדה ולהעמיק את תחושת הבדידות ועל כן יש חשיבות רבה בטיפול.
כמו כן, אני מומחית בתחום הטיפול בהתמכרויות (מסכים, אלכוהול וסמים) אשר לפעמים יוצרים מצב נלווה של קושי במציאות זו.

כיום עם משבר הקורנה, וחוסר הוודאות הרב, אנחנו מתמודדים עם תופעות רגשיות לא פשוטות של ירידת מצב רוח, כעסים, חרדות, מחשבות לא טובות, ייאוש ואף דיכאון שפוגע בתפקוד השוטף ובטח במימוש העצמי.

אני בעלת ניסיון רב שנים בטיפול (גם מרחוק )בגישה דינמית, המכוונת לחקירת עולמו הפנימי של המטופל. בנוסף, אני מטפלת גם בגישות ממוקדות וקצרות מועד (CBT, דינמי ממוקד) בהתאם לצרכיו של המטופל/ת. בעבודה עם אנשים (מתבגרים ובכלל) יש חשיבות רבה למצוא את השפה של האדם וליצור אווירה נעימה, לא שיפוטית ומכבדת.

"אני מאמינה שתקופה זו מאתגרת את כולנו ולפעמים מעירה "שדים ישנים וחדשים" בנפשנו. אני מאמינה שטיפול נכון, רגיש ומכוון לצורכי האדם יכול לשפר את מצבו הנפשי של האדם ולייצר הקלה בנפש האדם."השכלה אקדמית

השכלה אקדמאית:
בוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, היחידה ללימודי המשך, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת התוכנית לטיפול קבוצתי בגישה פסיכואנליטית בבית ספר לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית- אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית- אוניברסיטת תל אביב.
מדריכה מוסמכת לעובדים סוציאליים.
בוגרת השתלמויות והכשרות מקצועיות שונות בתחום הטיפול הדינמי והקוגניטיבי וכן בתחום טיפול מרחוק.

ניסיון מקצועי:
בעלת קליניקה פרטית וקליניקה לטיפול מרחוק (באמצעות זום ווצאפ וידאו). משלבת בעבודתי בקליניקה עבודת הדרכה כפרילנסרית חיצונית במשרדי ממשלה רבים.
מנחת קבוצות טיפוליות. מדריכת סטודנטים ואנשי מקצוע (פרטני וקבוצתי). מומחית בהוראה והדרכה בתחום של טיפול מרחוק באופן דנמי. משמשת כמקשרת בתוכנית ההשלמה לתואר שני בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן.
בעלת ותק של למעלה מ- 15 שנים במסגרות שונות לבריאות הנפש: (שרות מבחן לנוער, מפקחת מחוזית בשרות לטיפול באדם עם אוטיזם במשרד הרווחה, מרפאה לבריאות הנפש לילד ונוער באיכילוב) בעבודה עם מתבגרים וצעירים על מגוון הסימפטומים: דיכאון וחרדה, מחשבות אובססיביות, התמכרויות, מציאת קריירה, מציאת זוגיות, מימוש עצמי ועוד.


ניסיון מקצועי


צור קשר