חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה בכוח של טיפול איכותי להביא להקלה גדולה במצבי משבר ואף לשנות לטובה את חייו של האדם . אני מקפידה על אוירה אמפתית ומכבדת בחדר הטיפול.

תחומי התמחות

פוסט טראומה, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואבדן, קשיים ביחסים בינאישיים

  • אזור טיפול:   שרון, רעננה,כפר סבא, הרצליה
  • כתובת:   רוטשילד 57, כפר סבא
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   15
  • טווח גילאים:   מבוגרים (18 ומעלה)

אודות מורן זיו אש

נעים להכיר, אני פסיכותרפיסטית (M.S.W) ועוסקת בטיפול רגשי מזה כ 15 שנה.
לאורך השנים צברתי ניסיון מקצועי במגוון תחומי טיפול. עזרתי לאנשים בהתמודדות עם משברי חיים (דיכאון, פרידות, בעיות בקשרים משפחתיים וזוגיים, אלימות במשפחה, טראומות ועוד); ליוויתי אנשים בתהליכי שינוי והתפתחות (מציאת מסלול קריירה, מציאת זוגיות, טיפולי פוריות, מעברים שונים ועוד); עזרתי לאנשים לזהות ולהיפרד מדפוסים שהכבידו עליהם (קשרים מורכבים עם ההורים או עם קרובי משפחה אחרים, אירועים מהעבר שלא נותנים מנוח, קשיים בין אישיים שמפריעים במסגרות שונות ועוד).
אני יוצרת עם המטופלים שלי קשר בינאישי קרוב שבו יש קבלה, הבנה, אמפתיה וכבוד. הסביבה שאני מקפידה ליצור בחדר הטיפול שלי היא סביבה לא שיפוטית, חשוב לי שהאדם שנמצא איתי ירגיש נוח ובטוח להביא את עצמו באופן אותנטי, ללא מסכות או מעצורים.
בעיני קשר טיפולי הוא קשר מיוחד ושונה מכל קשר אחר מפני שבקשר הזה האדם מקבל הזדמנות לחקור ולעבד חוויות שהוא עובר בחיי היומיום, לפעמים חוויות מהעבר, לפעמים חוויות מקשרים שיש לו עם אנשים אחרים ולהבין על עצמו הרבה דברים שעוזרים לו לשפר את חייו. ראיתי פעמים רבות לאורך השנים כיצד הקשר המיוחד הזה מביא הקלה במצבי מצוקה וכאב.
לפעמים אנשים מסתובבים בעולם עם תחושות של החמצה, תסכול, אבל, בדידות ולא תמיד מצליחים למצוא את המקום הבטוח שיתן אוזן קשבת, יעודד ויכוון ואני חושבת שטיפול הוא מקום שמאפשר הקלה גדולה במצבים כאלו. אני מזמינה אותך לפנות אלי ולשפר את איכות חייך.

לאתר שלי: moranzivash.com


השכלה אקדמית

לימודי פסיכותראפיה בגישה הפסיכואנליטית בה.ל.פ.ב.א.
עובדת סוציאלית קלינית .M.S.W מאוניברסיטת בר אילן, בהצטיינות.
עובדת סוציאלית .B.S.W מאוניברסיטת תל אביב
לאורך השנים בשירות הציבורי עברתי השתלמויות וקורסים מגוונים
השתלמויות DBT


ניסיון מקצועי

כיום בעלת קליניקה פרטית. מטפלת במבוגרים המתמודדים עם מצבי לחץ ומשבר, דיכאון וחרדה, קשיים בזוגיות וביחסים בין אישיים, אבל ואובדן, ניכור, בדידות ופוסט טראומה. כמו כן, במבוגרים המעוניינים בשינוי בחייהם, הטיפול בהם מתמקד יותר בתהליכים של צמיחה והתפתחות אישית. מטפלת בגישה הדינמית.
בעבר עבדתי במגוון מרפאות ומרכזים בשירות הציבורי.


צור קשר עם מורן זיו אש