חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול בילד ונוער, הדרכת הורים, טיפול דיאדי, הדרכה. מילים יכולות להיות דלות ולא מספקות במשברי חיים וקושי ואז האמנות הופכת לשפה נוספת. שפה הנותנת מרחב נוסף לתקשורת ועיבוד של הקושי.

תחומי התמחות

קשיי קשב וריכוז, גירושים, טראומה ומשברי חיים, קושי חברתי, חרדה, דיכאון, קושי במעברים, קשיי ויסות, חיזוק סמכות הורית

  • אזור טיפול:   שרון,הרצליה
  • כתובת:   סוקולוב 50 הרצליה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מורן קרן

שינויים משמעותיים, משברי חיים, דיכאון, אובדן, פחד יכולים להוביל לתחושת בדידות, כאב וקושי. התמודדות עם מצבים אלו ודומים להם, ביחד עם אחר, יכולה לשכך את התחושות ולאפשר רגיעה ונחמה. נחמה כי יש אדם נוסף שמקשיב, שמרגיש ביחד, שעוזר לאסוף את המחשבות המתרוצצות ולנסות לחשוב ולהבין אותן אחרת.
כשילד חווה קושי בעקבות אובדן, מאבקים בין ההורים, קושי חברתי, מחלה, מגבלה או כל שינוי משמעותי אחר הוא לרוב יבטא זאת בהתנהגות ולאו דווקא במילים. פחדים, הימנעות, הסתגרות, אלימות, קשיי שינה, הרטבה, קשיי ויסות הן התנהגויות העשויות להעיד על הקושי עמו מתמודד הילד.
טיפול באמנות מאפשר שפה נוספת לביטוי רגשי של חוויה, תחושה ומאבק פנימי. ההחלטה להגיע לטיפול טומנת בחובה תקווה לשינוי, לשיפור, להתקדמות והתפתחות בין אם בעזרת שיח בין שני אנשים או בעזרת משחק ויצירה.
אני מורן קרן, מטפלת באמנות בעלת תואר שני (M.A) בטיפול באמנות ותואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה ואמנות יצירה. עוסקת בטיפול מעל לעשור ובעלת ניסיון רב ומגוון בטיפול בילדים ונוער ובהדרכת הוריהם, הדרכת מתמחים והנחיית קבוצות לשיפור מיומנויות חברתיות וטיפולים קבוצתיים.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמית והכשרה:
M.A , אוניברסיטת חיפה – טיפול באמצעות אמנות פלסטית - הצטיינות
B.A , אוניברסיטת חיפה – פסיכולוגיה ואמנות יצירה
ניסיון: ניסיון רב בטיפולים פרטניים רגשיים ובטיפולים קבוצתיים ב"מרכז לקידום למידה - חיפה" תוך דגש על שיפור מיומנויות חברתיות, התמודדות עם קשיים רגשיים והתנהגותיים. הדרכת הורים ועבודה מערכתית עם גורמי חינוך וטיפול בקהילה.
ניסיון רב בטיפול פרטני, דיאדי, הדרכת הורים ב"בית י.ה.ל. - מרכז הורים ילדים", טירת כרמל. מפגשים משפחתיים, טיפולים פרטניים, טיפולים דיאדיים, הדרכות הורים, הנחיית קבוצות והדרכת מתמחים לטיפול באמנות.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מורן קרן